Půjdete na očkování?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
332
10.5.21 07:33

@inkakřivák Ctu, proto HA neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13052
10.5.21 07:33

Ano. Zeptam se na gynde, jestli mi to doporuci i v tehotenstvi a pujdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3955
10.5.21 07:34
@Russet píše:
Tak vynech i pravidelné očkování proti tetanu. Pak si užiješ rojeníčka ;-)

Tetanus je sotva vyzkoušená vakcína a máš po ní je lehký průběh tetanu? ;) Myslela jsem, že ho pak nedostaneš, což by měla být podle mého skromného názoru podstata očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
10.5.21 07:37

Ale je mi stejne jasny, ze kdo bude chtit zit normalnim zivotem, tak mu nic jineho nez ockovani nezbyde. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8564
10.5.21 07:47
@Týnuška95 píše:
No nez se bude moct ockovat moje vekova kategorie, tak to bude chvili trvat, ale zatim se
ockovat nechci, nevim desi me ty trombozy. Navic stejne jako ockovana to muzu chytit a dal to roznaset, coz mi prijde usmevny, ale budiz. Pocitam s tim, ze ten kdo bude chtit normalne zit, tak se bude muset naockovat.

Máš větší šanci že tě zasáhne blesk než že budeš mít trombózu z očkování. Oficiální statistika. Jen media všechno kolem covidu šílené zvelicuji.

A jinak já určitě ano. Jako všechny ostatní očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9293
10.5.21 07:48

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35325
10.5.21 07:50

@JanaDaR V reálu znám jednoho! člověka, který očkování odmítá. Podle zdejších diskuzí by se zdálo, že těch odmítačů je nejmíň 50%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5058
10.5.21 07:51
@LennyL1 píše:
Nikdo z vedení Pfizeru se nenechal očkovat jejich vlastní vakcínou, proč jste dobrovolně účastníci klinické studie?

Boze uz zase ty? To jsi ty jak sem davala ty silene clanky o skodlivosti vakcin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
10.5.21 07:52

@inkakřivák řeči se vedou a voda teče. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6504
10.5.21 07:53
@inkakřivák píše:
@Hořec Si představ navíc, že budeš mít v Řecku ten test pozitivní a celá rodina napluje do karantény. To by byla teprve raketa.

ani ne, pokud bys byla soudná a připojistila se, cca 500 za dospělého a 300 na dítě, tak hradí náklady na karanténu, prodloužení ubytování, posunutou letenku. Pokud se letí přes cestovku, tak oni platí i některé z těch testů. Nevím přesně, mění to pořád. Ale předpokládá se, že v létě bude stačit antigen před odletem tam a zpět už to bude běz omezení a hlavně bez té karantény po návratu. Jednají o tom. Za těchhle podmínek by nikdo nikam neletěl. Z těch zemí kam se běžně létá na dovolenou samozřejmě.
Byl o tom nedávno celý pořad na 24,mluvili tam i o tom, jak probíhá ta karanténa, že třeba v Řecku jsou na to určené hotely, na Kanárech a v Egyptě je lidi zústávají v tom hotelu kde jsou, akorát je dají na jedno patro nebo do jednoho bloku. A třeba v Egyptě se můžou normálně pohybovat po areálu, můžou k bazénu, akorát ne do jídelny a k baru. A bacha, nějaká paní z cestovky tam říkala, že mají momentálně v SAE pozitivní klienty v karanténě po dokončeném očkování.
Tady k tomu pojištění, třeba se to někomu bude hodit.

https://www.fischer.cz/…ojisteni-c19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35325
10.5.21 07:56
@Týnuška95 píše:
@inkakřivák Ctu, proto HA neberu.

A jiné léky taky ne? On i paralen má zajímavý pribalak. Logicky ještě nikdy se neockovalo současné takové množství lidí, a proto se zdají ty NU velmi časté. A s ohledem na situaci se tim zabývá tisk přehnaně. Protože dramata prodávají. Zase vycházím ze svého okolí. Ze všech očkovaných pouze jeden člověk po Moderně dva dny horečky. Jinak maximálně bolavá ruka. Ale každého věc. Já jsem ráda, že už mám aspoň první dávku hotovou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21663
10.5.21 07:59

Ano, už nikdy ten sajrajt nechci chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
10.5.21 08:01

@Julča001 no, s ohledem na to, že ani proděláním tetanu nevznikají žádné protilátky, byl by takový mechanismus u tetanovky poměrně pozoruhodný. Na druhou stranu je fakt, že dostat tetanus je poněkud složitější, než chytit interhumánně velmi snadno přenosný Covid.

Příspěvek upraven 10.05.21 v 08:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8564
10.5.21 08:02
@quanavera píše:
Nenecham se nikdy naockovat nejakym pochybnym svinstvem ktery neni poradne vyzkouseny a byt jejich pokusnym kralikem, kde oni neodpovidaji za pripadnou ujmu na zdravi.Ja jsem zdravy clovek, moje imunita si s nemoci poradi sama a toto je pro me naprosta zbytecnost.Za dalsi motivace k ockovani ma byt pouze zdravi, ne ze me pusti za hranice.To je hnusny vydirani a tim spis tomu neverim.

A co nějaká společenská odpovědnost vůči těm, co takové stesti, jako ty nemají? Ano, hnedka jsem si vzpomněl na ty řečníky na náměstích, kteří vykládají, že ostatní teda mají umřít, že to je jejich problém, že jsou staří, nemocní apod. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3955
10.5.21 08:05
@JanaDaR píše:
@Julča001 no, s ohledem na to, že ani proděláním tetanu nevznikají žádné protilátky, byl by takový mechanismus u tetanovky poměrně pozoruhodný. Na druhou stranu je fakt, že dostat tetanus je poněkud složitější, než chytit interhumánně velmi snadno přenosný Covid.Příspěvek upraven 10.05.21 v 08:03

Ano, proto bych to prostě vůbec nesrovnávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat