Půjčka ještě dnes 4000kč - klidně od lichváře, ale kde?

Anonymní
29.2.16 10:27

Půjka ještě dnes 4000kč-klidně od lichváře, ale kde?

Prosím anonymně, vím, že bude hodně lidí rýt, ale potřebuji pomoc.

Mám úvěr od stavební spořitelny, na který mám sjednaný notářský zápis. Stalo se to, že smíme být max. 2 splátky opožděný a to se tedka bohužel stalo. Přítel to bohužel nezaplatil a mě to neřekl. Dozvěděla jsem se to minulý týden a snažila se to řešit, že to doplatit můžu příští pondělí- to mi přijde výpalata. Bohužel to nešlo. Dneska jsem ubrečela volalala přímo na spořitelnu pro tady ty případy- rovnou na nějakého vedoucího s tím, že jsem opravdu nevěděla, že to přítel nezaplatil a zda by nám nemohli poskytnout nějakou lhůtu ještě. To se nestalo a arogantně mi řekl pán, že pokud ty peníze dnes nebudou u nich na účtu 3700kč tak at očekávám exekuci a sesplatnění celého úveru (na bydlení) přes 200 000kč.

Bohužel nemám za kým jít. Rodiče tu nemám- mamka žije s přítelem v madarsku a nikoho kdo by mi takhle půjčil taky.

Vím, že mě za to hodně lidí odsoudí, ale nevíte o nějakém klidně lichváři co by mi dnes ty necelé 4000kč tady v Praze půjčila já to mohla té spořitelně vložit na účet? Vůbec nevím co mám dělat. Tedka jsem v práci tady brečím za pc a nejsem schopná nic. Přítel je řidič kamionu a je tedka někde v nemecku asi protože nezvedá tel.

Zkoušela jsem volat na provident atd ale nejsou moc rychlý- ty peníze potřebuji dnes odpoledne jinak jsem v hajzlu.

Je tu někdo kdo poradí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12746
29.2.16 10:32

Vses v praci? Tak si rekni o zalohu na mzdu tu ti vyplati hned a nemusis platit urok

Příspěvek upraven 29.02.16 v 10:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Prosím anonymně, vím, že bude hodně lidí rýt, ale potřebuji pomoc.

Mám úvěr od stavební spořitelny, na který mám sjednaný notářský zápis. Stalo se to, že smíme být max. 2 splátky opožděný a to se tedka bohužel stalo. Přítel to bohužel nezaplatil a mě to neřekl. Dozvěděla jsem se to minulý týden a snažila se to řešit, že to doplatit můžu příští pondělí- to mi přijde výpalata. Bohužel to nešlo. Dneska jsem ubrečela volalala přímo na spořitelnu pro tady ty případy- rovnou na nějakého vedoucího s tím, že jsem opravdu nevěděla, že to přítel nezaplatil a zda by nám nemohli poskytnout nějakou lhůtu ještě. To se nestalo a arogantně mi řekl pán, že pokud ty peníze dnes nebudou u nich na účtu 3700kč tak at očekávám exekuci a sesplatnění celého úveru (na bydlení) přes 200 000kč.

Bohužel nemám za kým jít. Rodiče tu nemám- mamka žije s přítelem v madarsku a nikoho kdo by mi takhle půjčil taky.

Vím, že mě za to hodně lidí odsoudí, ale nevíte o nějakém klidně lichváři co by mi dnes ty necelé 4000kč tady v Praze půjčila já to mohla té spořitelně vložit na účet? Vůbec nevím co mám dělat. Tedka jsem v práci tady brečím za pc a nejsem schopná nic. Přítel je řidič kamionu a je tedka někde v nemecku asi protože nezvedá tel.

Zkoušela jsem volat na provident atd ale nejsou moc rychlý- ty peníze potřebuji dnes odpoledne jinak jsem v hajzlu.

Je tu někdo kdo poradí?

proč se staráš ty, to jesnad přítelova starost, opravdu tě nevytáčí jeho nezodpovědnost, at to zařídí on, proč ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18136

Co zastavarna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
29.2.16 10:35

Pokud jsi zaměstnaná, požádej je o zálohu. Pokud ne, zkus zastavárnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 10:35

Ahoj,
Lichváře určitě ne, tam pak budete v,,hajlu" tím spíš. Co si zařídit účet třeba u Mbank a následně si hned půjčit ty 4000,–. Mam tam účet roky a vždy jsme měla peníze hned na účtu. A nebo co nějaká dobrá kamarádka? Ta by nepujčila? Ještě mě napadá si zřídit přímo u tvé banky kontocorent a následně si z něj peníze vzít, než ti přijdou peníze. To mam já zařízené pro případ nějaké nouze… To mi udělat manžel, tak ho snad za zabiju… :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 10:36
@mirecekblbecek píše:
proč se staráš ty, to jesnad přítelova starost, opravdu tě nevytáčí jeho nezodpovědnost, at to zařídí on, proč ty?

protože ten úvěr je na moje jméno!

• Nahlásit
  • Citovat
18136
29.2.16 10:37
@Anonymní píše:

Ach jo, ono je neco na tvoje jmeno a ty se nestaras, jestli je vse zaplaceno? Zadne pritel, pres tebe ta platba musi jit. Ted zkus tu zalohu nebo zastavarnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 10:39
@Anonymní píše:

i tak se má starat on, když to platí, pošli ho do háje dřív, než ti exekutoři jeho vinou zabaví vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6935
29.2.16 10:39

Zkus nějakou tu půjčku před výplatou, osobně s tím zkušenost nemám, ale třeba tady nabízí, že budeš mít peníze na účtě hned:

http://www.unipujcka.cz/…emu-5000.php

Anebo si zadej do googlu půjčka před výplatou ihned a vyjedou ti další možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
29.2.16 10:40

Jestli pracuješ požádej o zálohu na mzdu..jestli ne, tak něco zastav v bazaru..lichváře i když si pujčiš dnes a spalíš za týden tak přeplatíš minimálně litra navíc a pokud nesplatíš ani příští týden tak ti to naroste na tolik, že pak exekuce bude to nejlepší co tě muže potkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
29.2.16 10:41

Případně nemáš v práci kolegyně se kterýma se bavíš a která by ti pujčila - třeba dvě - každá pulku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
29.2.16 10:47

Zkus ty půjčky před výplatou typu Feratum a tak, první půjčku mají většinou zdarma, nebo nejlépe ta záloha v práci jak píšou holky.

A proboha ženský nechte si ty kecy, nikdo se na to neptal..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
29.2.16 10:48

Zkuste Zaplo, první půjčka je bez úroku. Ale nevím, jak jsou rychlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
29.2.16 10:50

Máš účet v bance dlouhodobě? Možná by šlo zkusit tam - kontokorent, půjčku, některé jdou na počkání, záleží, co máš za banku…
Jinak bych se zeptala v práci na možnost zálohy, a asi snažila obvolat kamarádky, známé, případně kolegy z práce…
Já se těhle rychlopůjček bojím jak čert kříže, přeplatíš jak pes, zpozdíš se den a jdou po tobě jak slepice po flusu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama