Půl roční miminko nechce papat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:48
Půl roční miminko nechce papat

Ahoj holky, prosím Vás mám doma půl ročního chlapečka. Včera v noci proplakal půl noci. Přes noc se mi většinou budí 2krát na jídlo. Budil se, ale za živého boha jsem ho nemohla nakrmit, nechtěl. Po té noci, kdy mi nepapal se v šest hodin napapal ale od té doby mi nejí a prostě nechce. Je ukrouňanej a stále brečí. Jak není v ruce řve. Teplotku nemá, ale teď jsem mu v pusince našla bílý povlak na jazýčku a pár bílých flíčků na patře, když jsem mu vytřela pusinku zbylo mu tam jen malinko, ale povlak na jazyku mi úplně setřít nešel. Zoubky má už dva a teď jsem si 100% jistá, že mu další nerostou. Po dalších zoubkách ani stopy. Nevíte někdo co s tím a copak by mu mohlo být? Jsem už vážně zoufalá.

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 03.09.18 14:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím Vás mám doma půl ročního chlapečka. Včera v noci proplakal půl noci. Přes noc se mi většinou budí 2krát na jídlo. Budil se, ale za živého boha jsem ho nemohla nakrmit, nechtěl. Po té noci, kdy mi nepapal se v šest hodin napapal ale od té doby mi nejí a prostě nechce. Je ukrouňanej a stále brečí. Jak není v ruce řve. Teplotku nemá, ale teď jsem mu v pusince našla bílý povlak na jazýčku a pár bílých flíčků na patře, když jsem mu vytřela pusinku zbylo mu tam jen malinko, ale povlak na jazyku mi úplně setřít nešel. Zoubky má už dva a teď jsem si 100% jistá, že mu další nerostou. Po dalších zoubkách ani stopy. Nevíte někdo co s tím a copak by mu mohlo být? Jsem už vážně zoufalá.

Zavolala bych pediatrovi, popripade tam zasla. Povlak a bile flicky jsou divne, lepsi pro tvuj klid, kdyz na to mrkne ;)

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 03.09.18 14:52

Bílí povlak může být moučnivka. Mají pak oteklý jazyk a špatně se jim jí. Jestli je to první den, tak bych to nehrotila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:54

Zítra jdeme na běžnou kontrolu,myslíte,že to stačí až zítra? @Kukacka123

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 03.09.18 14:58
@Anonymní píše:
Zítra jdeme na běžnou kontrolu,myslíte,že to stačí až zítra? @Kukacka123

Pokud neji jeden den, nema horecky apod., tak bych rekla, ze jo. Ja jsem ale plasan a jela bych hned nebo aspon dr zavolala ;) min pro klid, ze neco nezanedbavam…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka mezi Ester a svazem pokračuje: Peníze se někam ztrácí, rýpla si Ledecká

Nechybělo mnoho a fenomenální česká sportovkyně Ester Ledecká (23) dost možná... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >