Půl roční miminko nechce papat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:48
Půl roční miminko nechce papat

Ahoj holky, prosím Vás mám doma půl ročního chlapečka. Včera v noci proplakal půl noci. Přes noc se mi většinou budí 2krát na jídlo. Budil se, ale za živého boha jsem ho nemohla nakrmit, nechtěl. Po té noci, kdy mi nepapal se v šest hodin napapal ale od té doby mi nejí a prostě nechce. Je ukrouňanej a stále brečí. Jak není v ruce řve. Teplotku nemá, ale teď jsem mu v pusince našla bílý povlak na jazýčku a pár bílých flíčků na patře, když jsem mu vytřela pusinku zbylo mu tam jen malinko, ale povlak na jazyku mi úplně setřít nešel. Zoubky má už dva a teď jsem si 100% jistá, že mu další nerostou. Po dalších zoubkách ani stopy. Nevíte někdo co s tím a copak by mu mohlo být? Jsem už vážně zoufalá.

Reakce:
Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 2818 příspěvků 03.09.18 14:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím Vás mám doma půl ročního chlapečka. Včera v noci proplakal půl noci. Přes noc se mi většinou budí 2krát na jídlo. Budil se, ale za živého boha jsem ho nemohla nakrmit, nechtěl. Po té noci, kdy mi nepapal se v šest hodin napapal ale od té doby mi nejí a prostě nechce. Je ukrouňanej a stále brečí. Jak není v ruce řve. Teplotku nemá, ale teď jsem mu v pusince našla bílý povlak na jazýčku a pár bílých flíčků na patře, když jsem mu vytřela pusinku zbylo mu tam jen malinko, ale povlak na jazyku mi úplně setřít nešel. Zoubky má už dva a teď jsem si 100% jistá, že mu další nerostou. Po dalších zoubkách ani stopy. Nevíte někdo co s tím a copak by mu mohlo být? Jsem už vážně zoufalá.

Zavolala bych pediatrovi, popripade tam zasla. Povlak a bile flicky jsou divne, lepsi pro tvuj klid, kdyz na to mrkne ;)

Uživatel je onlineNetopirek
Echt Kelišová 8212 příspěvků 03.09.18 14:52

Bílí povlak může být moučnivka. Mají pak oteklý jazyk a špatně se jim jí. Jestli je to první den, tak bych to nehrotila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 14:54

Zítra jdeme na běžnou kontrolu,myslíte,že to stačí až zítra? @Kukacka123

Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 2818 příspěvků 03.09.18 14:58
@Anonymní píše:
Zítra jdeme na běžnou kontrolu,myslíte,že to stačí až zítra? @Kukacka123

Pokud neji jeden den, nema horecky apod., tak bych rekla, ze jo. Ja jsem ale plasan a jela bych hned nebo aspon dr zavolala ;) min pro klid, ze neco nezanedbavam…

12marketa
Nováček 1 příspěvek 26.11.18 17:19

Ahoj, mam chlapecka, ted ma 4 mesice, zhruba od dvou mesicu odmital pit mleko. Skoro od narozeni byl na um. Nakonec jsme zkoncili v nemicnici a mel zavedenou sondu do zaludku s vyzivou. Po par dnech sondu vyndali a zkouseli jsme Schuster nutrilon AR, ten mu zachutnal, protoze byl husty a pripadalo mu to jine. Jenze bohuzel po tomto mel hrozive koliky, takze jedine co jedl, tak jsem mu dat nemohla. Pak jsem delala vyvary z ovesnych vlocek a dodo toho michala sunar, aby to mel huste a vypil to. Ted opet neji max 60 x6 za den. Uz jsem tez zoufala ale nasadila jsem prikrm, tak snad to pujde k lepsimu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >