Půl roční miminko spadlo z houpatka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:40
Půl roční miminko spadlo z houpatka

Maminky máme doma klasické hrací houpatko, žádná velká výška, ale posadila jsem tam našeho chlapečka jen jsem se otočila pro vodu, a najednou brek, bože otočím se a on jak se naklonil tak na stranu z houpatka spadl na dlažbu, brečel jenom chvilinku a pak se hned smál a byl úplně v pohodě, Ale druhý den nam začali teploty od 37 až 38..minuli čtvrtek jsme byli na očkování, a nevím jestli mu nezacinaji růst zoubky, myslíte že ta teplota může být z pádu? :( to budu mít před očima asi do konce života, už ani na sekundu ho nenechám bez připoutani:( přes den ji a pije úplně normálně. Žádná nechuť k jídlu není. Jen ta teplota, a je takový protivný, a je to na něm vidět že mu není dobře no.. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
darekp
Závislačka 2832 příspěvků 30.07.19 21:42

Nemyslim si, ze by mel tu teplotu z padu.. pokud ma zornicky OK, tak bych neplasila, deti jsou dost gumovy ;)

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 30.07.19 21:45

Teplotu z pádu určitě nemá. A klid, mě spadla ve 3 a půl měsících z postele. Říkala jsem si, že mě to se určitě nikdy nestane :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 21:46
@darekp píše:
Nemyslim si, ze by mel tu teplotu z padu.. pokud ma zornicky OK, tak bych neplasila, deti jsou dost gumovy ;)

Naše první teplota jsem z toho úplně hotova no, a ještě když mi den předtím spadnul z houpatka :( bobisek malinký, děkuji za zprávu.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 30.07.19 21:48

On se spíš lekl než že by se mu něco stalo, horečku z pádu nemá, vidím to na ty zuby ;)

mayunka
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 30.07.19 21:49

Zdravím. Minulý týden náš skoro dvouletak se opřel o gymnastický míč a podjelo mu to. Bouchl se do hlavy a taková boule co se mu udělala. To jsem snad v životě neviděla. Tak jsem hned volala na pohotovost. Tam dětská sotva mluvila česky. Nějaká cizinka. No mazec. Tak jsem volala na mobil našemu dětskýmu. Tak mě uklidnil že jestli nebyl v bezvědomí.,reaguje normálně, nezvrací a zorničky ok, že v pohodě. No celej den jsem z toho byla mimo. Oni jsou odolnější, něž si myslíme.

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 30.07.19 21:49

Mě se zase malá pořád bouchá do hlavičky o šprušle na postýlce :zed: přijdu, pochovám a je klid..na chvíli :nevim:

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 30.07.19 21:50

@mayunka toho se bojím.. té boule. Já jak vidím bouli, berou mě mdloby. Tak aby nebylo dítě v pohodě a matka omdletá :mrgreen:

darekp
Závislačka 2832 příspěvků 30.07.19 21:51
@Anonymní píše:
Naše první teplota jsem z toho úplně hotova no, a ještě když mi den předtím spadnul z houpatka :( bobisek malinký, děkuji za zprávu.

Chapu, mela jsem to stejne a doted, kdyz se potluce, jsem z toho na nervy, naposled mi spadla z postele hlavou rovnou na radiator a udelala se ji behem sekundy takova boule, ze jsem s ni po telefonatu letela k nasi doktorce, aby ji zkotrolovala, vypada fakt hrozne :( ale dcerka uz je o neco vetsi, skoro rok a pul, ale stejne jsem si nadavala do krav a daleko horsich veci, ze jsem ji nestihla chytit :zed:…urcite bude synek v poradku, budto ho trapi zuby nebo treba muze mit nejakou virozu, teda snad ne, snad to budou jen zuby :kytka:

mayunka
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 30.07.19 21:56

@Petula306 nechci tě strašit, já byla hotová. Než mu to splasklo, vypadalo to, jak když tam má malej míček. No já brečela. Ta boule mě právě šokovala… :roll:

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 30.07.19 22:02

@mayunka já jsem teda původně zdravotní sestra, ale boule fakt nedávám :mrgreen: při zavádění kanyly u porodu mi praskla žíla a to jsem zapomněla i na kontrakce. Jediná starost byla, aby mi to zalepila jak malýmu děcku, jinak mě to složí :mrgreen:

darekp
Závislačka 2832 příspěvků 30.07.19 22:03

@mayunka rekla bych, ze mame podobnou zkusenost, presne jak pisete, tak boule vypadala fakt desive 8o a pak jeste vecer se zacala vztekat, uz byla unavena a to ji ta boule vyskocila tak, ze to vypadalo, ze ji snad praskne, to jsem volala na pohotovost, jestli je to normalni :oops: fakt hroznej zazitek :roll:

Petula306
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 30.07.19 22:08

Já pamatuji jak mi jednu takovou babička zatlačovala lžící :poblion: :lol: měla jsem otřes mozku a blila jako Amina

mayunka
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 30.07.19 22:36

Koukám nejsem jedinej poplach :grin: :joy:

mayunka
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 30.07.19 22:43

@darekp jinak malýmu to právě pak splasklo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama