Půl roční řve jak hyena

213
25.5.20 21:28

Půl roční řve jak hyena

Ahoj holky, prosím o radu. Nevím co je dceri, co se jí děje.. Ale spala mi pěkně dopoledne 2 hodinky, odpoledne mi usla v autě na 45 minut. Vzbudila se někdy po 14 hodině, a pak usla až v 17.45 téměř ihned. V tenhle čas už chodí spinkat normálně, ale mezitím má ještě jedno spaní zhruba do 16. 00 hod. Pak až okolo těch 18 jde spinkat do rána. Zhruba o půl 7 večer se vzbudila.. Tak jsem ji pochovala, za 20 minut dala Zpátky do postýlky. No řvala jak šílená.. Mnula si očička.. Zkoušela jsem poustet různý bílý sumy na YouTube,… Vždycky jsem ji vytáhla pochovala.. Obcas jsem ji i nechala brečet. Ale co dělala bylo šílený. Řvala jak blázen, i u mě v náručí… Tohle jsem vydržela hodinu, pak jsem si ji vzala do kuchyně a dala spát do vajíčka… Trochu se uklidnila a za 20 minut usla. Jak uspavate svoje děti? Už jsem tady zakládala téma o tom jak mi dcera usíná jen ve vajíčku, proto se snažím učit na postylku, ale ona se při přemístění vzbudi.. Každopádně to co vyvadela dneska bylo strašný.. :,( Prosím o nějakou radu.. Nechci ji tyrat pláčem.. :( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
25.5.20 21:37

Mě když moje 5 měsíční dcerka začne plakat tak ji vyndam z postýlky, dám k sobě do postele a tulíme se dokud neusne, je to sice výjimečně že neusne a nespí do rána, ale občas když má prdiky tak se to stane, takhle se tulíme klidně hodinku nebo dvě a pak usne, buď ji něco povídám nebo něco zpívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
25.5.20 21:41

Za mě to usínání ve vajíčku je hrozný… Já osobně to nemám ráda, ani jsem to nikdy nepraktikovala a když mi dítě spalo ve vajíčku po přenesení z auta, tam jsem ho vyndala. Mě to přijde nepraktický ( v krámě, autě je to něco jinýho) ale proč doma… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
967
25.5.20 21:42

Prostě bych si sní lehla do postele… Naučila bych ji klidně do postele k sobě spát, usínat… Milionkrát lepší než to vajíčko. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
25.5.20 23:14

@Koroptev12 usínání ve vajíčku je peklo.. Za mě šátek, třeba.. Ale já si naučila dítě spát hned v postýlce :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14837
25.5.20 23:22
@Koroptev12 píše:
Ahoj holky, prosím o radu. Nevím co je dceri, co se jí děje.. Ale spala mi pěkně dopoledne 2 hodinky, odpoledne mi usla v autě na 45 minut. Vzbudila se někdy po 14 hodině, a pak usla až v 17.45 téměř ihned. V tenhle čas už chodí spinkat normálně, ale mezitím má ještě jedno spaní zhruba do 16. 00 hod. Pak až okolo těch 18 jde spinkat do rána. Zhruba o půl 7 večer se vzbudila.. Tak jsem ji pochovala, za 20 minut dala Zpátky do postýlky. No řvala jak šílená.. Mnula si očička.. Zkoušela jsem poustet různý bílý sumy na YouTube,… Vždycky jsem ji vytáhla pochovala.. Obcas jsem ji i nechala brečet. Ale co dělala bylo šílený. Řvala jak blázen, i u mě v náručí… Tohle jsem vydržela hodinu, pak jsem si ji vzala do kuchyně a dala spát do vajíčka… Trochu se uklidnila a za 20 minut usla. Jak uspavate svoje děti? Už jsem tady zakládala téma o tom jak mi dcera usíná jen ve vajíčku, proto se snažím učit na postylku, ale ona se při přemístění vzbudi.. Každopádně to co vyvadela dneska bylo strašný.. :,( Prosím o nějakou radu.. Nechci ji tyrat pláčem.. :( :,(

K sobě do postele.
Jinak to usínání večer v šest si neumím představit. To ti vstává ve čtyři, ne…?
Celkem chápu, že se bude ještě budit a začne chodit spát později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat