Půl roku mě trápí pálení, svědění, výtok. Jsem bezradná!

Anonymní
18.4.20 09:52

Půl roku mě trápí pálení, svědění, výtok. Jsem bezradná!

Dobrý den, na gynekologii mi bylo řečeno, že mám pochvu čistou jen tam mám přemnožené dobré bakterie laktobacily. Prý to někdy dělá problémy jako u mykozy. Už jsem zkusila všechny mozné globule. Volný prodej i na předpis. Nakonec mi na gyndě řekla, že všechno co tam narvu je zbytečný. Pouze mám dělat výplachchy buď Rossalginem nebo jedlou sodou. Rosalgin jsem jednou zkusila byla po tom úleva. 2× jsem zkusila sodu… nic moc :-(… po výplachu my ustoupí výtok, ale pálení zůstává… Přečetla jsem už plno článků a nikde žádná pořádná rada co s tím… oběvilo se to z ničeho nic. Mám za sebou před pár lety potrat, zánět dělohy, operace… pak jsem se dlouho dostávala ze zánětu močáku… Myslím si, že mám potíže s imunitou, dlouho mi trvá než se z toho vždycky dostanu. Teď na jaře se mi skoro ve 30 letech objevila i alergie. Asi na pyl- jsem objednaná k alergolog/imunolog. v roce 2017 se mi narodila dcera. Je to s ní od začátku dost náročné. Prořvané noci, strašně vzdorové dítě…já jsem se z toho doslova sesypala. Chodím od té doby k psycholožce. Píšu to sem všechno proto, jestli se s tím někdo setkal a může to všechno se sebou nějak souviset. Díky moc za odpovědi…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2029
18.4.20 10:02

Mela jsem to same dlouhodobe, z kultivace nic nezjisteno, ph jak kdy, taky vyplachy bez dlouhodobe pomoci. Nakonec pomohlo mydlo co maji moje deti Saforelle BeBe, co se s nim myju taky, je pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6293
18.4.20 10:02

Vitaminy, hlavne cecko a probiotika, ty polykaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
18.4.20 10:03

Omezit co nejvíc cukr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 10:13

@tini díky zkusím :palec:… jak dlouho vás to trápilo? A teď nic?

• Nahlásit
  • Citovat
130
18.4.20 10:17

Nekomu pomaha wobenzym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 10:18

@halflive četla jsem o tom. Je to strašně drahé… ale když by mi to pomohlo, šla bych do toho. S tímhle se nedá žít :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.4.20 10:21

@JancaS84 už jsem omezila. Sladké nejím vůbec… ale četla jsem, že by se měla vysadit i veškerá bílá mouka… a ještě jsem to úplně nedokázala. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
285
18.4.20 10:26

Taky mám zkušenost. Měla jsem tak šílene svědění a pálení, že jsem se musela i v noci chodit mýt, aby to na chvíli přestalo.. Všechny výtěry v pořádku… Vždy to bylo chvíli hrozný, pak zase období trochu lepší, že mě to v noci nebudilo, ale pořád to trvalo. Vadilo mi všechno, úplně veškerá kosmetika, i ta přímo pro intimní hygienu.. Nakonec jsem na doporučení zkusila zaváděcí prášky. Nějaké probiotika a zároveň u toho i polykat probiotika. Šla jsem do lékárny a tam mi samozřejmě nacpali hned tu jejich značku. Tu Dr.Max… Ale překvapivě mi to ohromně pomohlo a je po problémů. Brala jsem vždy 10 dní ty zaváděcí, týden pauzu a pak zase 10dni ty zaváděcí. A 2 měsíce jsem v kuse polykala ty probiotika…A ty zaváděcí s těma prestavkama jsem taky užívala 2 měsíce. A je to myslím už rok a je to v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 10:30

@Baruunečka takže je světlo na konci tunelu? :think: :potlesk: Jak dlouho vás to trápilo?

• Nahlásit
  • Citovat
285
18.4.20 11:00

Ohromně dlouho. Myslím, že tak rok a půl.. Byl to děs. Měla jsem to par měsíců po porodu, úplně najednou. A tak rok a půl to trvalo.. Naštěstí ty zaváděcí pomohly moc. Už po týdnu jsem cítila velkou úlevu. Ale právě na doporučení jsem zkusila vydržet a používat to ty 2 měsíce a vážně super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
18.4.20 11:20

@Baruunečka A název těch zaváděcích by jste věděla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
18.4.20 13:27

Už jsem to nasla, jsou to tyhle…
https://www.drmax.cz/…emina-10-tbl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
19.4.20 23:15
@Anonymní píše:
@tini díky zkusím :palec:… jak dlouho vás to trápilo? A teď nic?

Trapilo me to skoro rok. Byla jsem nekolikrat na gynde. Nebyl schopen mi rict co to je. Pricinu nezjistil. Bylo to k zesileni. Hlavne v dobe ovulace a po ni. A po te myci emulzi uplne super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
20.4.20 08:11

Myj se jen vodou a dělej si sedací bylinné koupele. Nepij alkohol. Hlavně víno. To mi dělalo problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama