Půl roku pálení v pochvě, jsem zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stick
Povídálka 28 příspěvků 05.04.19 11:39
Půl roku pálení v pochvě, jsem zoufalá

Ahoj všem, potřebuji radu. Už od prosince mě trápí pálení v pochvě, kvasinky to nejsou, to mám potvrzeno od lékaře, laktobaciloza možná, ale tam mi zase nesedí příznaky. Bolí mě břicho, pálí celá pochva, venku i uvnitř, výtok nemám, jen to pálení. Sex jsem neměla ani nepamatuju, protože mě to bolí tak, že se do mě partner ani nedostane, takže už to nezkoušíme. Jinak HA neberu, partner používá kondom. Zkoušela jsem výplach jedlou sodou, to nepomohlo, umývám se vodou nebo intimním gelem, hygienu dodržuju… Jsem zoufalá, fakt už nevím, co dělat 8o Budu ráda za jakoukoliv radu.

Reakce:
Sasanka jarní
Kecalka 437 příspěvků 05.04.19 11:41

Zánět močových cest?

free333
Generální žvanilka 24503 příspěvků 05.04.19 11:42

@Stick

Zkoušela jsi lactofeel gel?
Ten je podle mě opravdu dobrý na srovnání prostředí v pochvě…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:53

@Stick kolikrat jsi byla na sterech? Ja mam paleni pres mesic, 2× stery a az ted konecne objevili odolne kvasinky, trvalo to… dostala jsem na ne Nystatin, ted to zavadim druhy den a zmizelo to. Chtela bych nove stery nebo bych zkusila naslepo volne prodejne cipky na kvasinky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 11:54

A preventivne mi pak po lecich dr doporucila zavadet lactobacily.

smudlinky
Závislačka 2690 příspěvků 299 inzerátů 05.04.19 11:54

zkusila bych obvodní lékařku- může vyzkoušet rozbor moči, pokud gynekolog nedělal, mě doporučovala při pálení používat volně prodejnou blokurimu- dost mi pohohla. Měla by bránit bakterích usadit se na sliznici.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 05.04.19 12:15

Nemaa noveho partnera? Ja si takhle zvykala na chlapa pul roku. Bylo to desny.

Stick
Povídálka 28 příspěvků 05.04.19 12:38

Zánět močových cest nemám, na ten taky občas trpím a poznám rozdíl. Nic mě nesvědí, nemám ani výtok, nic, jen to pálení. Kvasinky to taky nebudou, to mi doktorka potvrdila. Partnera mám delší dobu stejného a používáme kondom…

Afrikana
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 05.04.19 13:07

@Stick Proc vyplach jedlou sodou? Ta je, nemylim-li se, zasadita a prostredi v pochve ma byt kysele? :think: Zkouselas treba vyplachy Rosalginem (ten funguje, pokud si dobre pamatuju, i jako mirne analgetikum), cipky a krem Gynopevaryl (zabira na kvasinky, plisne i nektere bakterie) a probioticke cipky na obnoveni mikroflory? Probiotika muzes polykat i v kapslich a existuji i bakterialni lyzaty ve forme kapsli, ktere pomahaji obnovit prirozene prostredi v pochve. Intimni gel bych prozatim uplne vyradila a pila bych bylinkove caje zamerene na zenske organy nebo na detoxikaci :think: Proste takovy mensi kobercovy nalet ze vsech smeru, co to jde :mrgreen: Mne to kdysi na gynekologicke problemy, nad kterymi gynekologove krcili rameny, zabralo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 13:37

Vyzkoušela jsem kde co. Volně prodejné snad všechno. Na předpis od gyndařky taky. Stěry v pořádku. Zabrala až dieta v kombinaci čínskou medicínou (bylinné preparáty, akupunktura) a hlavně a především naturGYN scarlett. Narvala jsem do léčby tisíce a natrápila se až až. Tohle snad konečně zabralo. :dance:

Stick
Povídálka 28 příspěvků 05.04.19 13:42

to co popisuješ je ale problém kvasinek a ty já prokazatelně nemám…, doktorka mi říkala, že mám naopak zvýšenou kyselost a možná laktobacilozu (takže všema těma globulema na zvýšení laktobacilů bych si to ještě zhoršila)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 13:46

@Stick no, podle popisu bych si ale na vysetreni moci stejne zasla, kdyz na gynde opakovane nic nenasli. Bez vytoku teda spise tipuji bakterie. A ze Te boli v podbrisku si taky zaslouzi odber moci i krve…

annasmyc
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 05.04.19 13:55

a co alergie na latex? nebo roupi -můžou působit pálení i v gyn. cestách ne jen v konečníku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 14:00

Nebo na praci prasek, toaletni papir parfemovany, kosmetiku… nezmenila jsi pred tim pul rokem a vic neco?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 15:25

Jo, to jsem zapomněla. Taky jsem začala používat nebělený toal. papír a vložky a kalhotky si peru v jelenu (a to už předtím jsem jela v eko pracích prášcích a octu místo aviváže). Všechno z klasické medicíny bylo nanic. Mně pomohla až ta čínská.

Váš příspěvek
Reklama