Půlroční mi začala vstávat v pět

3527
20.1.20 05:42

Půlroční mi začala vstávat v pět

Ahojky, kojim a dávám obedovy prikrm a presnidavku. Holčička usíná večer kolem sedmé na prsu. Teď se začala v noci čtyřikrát budit na kojení a i v pět vstává asi tak čtyři dny. Nevíte co dělat jinak aby vstávala alespoň v šest i půl sedmé? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
974
20.1.20 05:46

@Wendea71 Dcera 16.měsíců vstává i ve 4…obavam se ze neudelas nic, smířit se s tim…me obcas pomuze, ze si ji vezmu k sobě, nebo ji po nakojeni proste dam zpet do postylky, lehnu si a dělám, ze jeste spím, nekdy jeste usnu a ona taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
20.1.20 05:57

Ahoj, neuděláš nic :) je to období. Teď je to takhle a za měsíc to bude zase jinak. Syn má 17m a měl období kdy vstávam ve 4:30, ale i měsíce kdy spal do 9. U těch dětí se to stále mění. Nech jí vstávat kdy chce a pokud budeš ko, tak až půjde zase spát tak jdi taky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
20.1.20 06:02

:mrgreen: :mrgreen: mě tohle tak baví, mi tak dcera vstává běžně a ne prsu ji mám v noci milionkrát… dneska se vzbudila před 5., takže rychle na prso a pak do zavinovačky, jako že třeba ještě zabere. Hušala jsem ji dobrých 20min než zabrala, položím do postýlky a oči jak sova, takže už jsme v obýváku…nejsi v tom sama :mavam: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16085
20.1.20 06:24

Syn v půl roce taky vstává mezi 5-6 jak kdy, ale zase spí v kuse celou noc od 6 od večera, takže mu to vyčítat nemůžu :mrgreen: neřeš to, bud ráda, že nevstává třeba ve 4 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
20.1.20 06:43

Taky mi půlroční syn začal takhle vstávat, akorát, že do toho doma mám ještě rok a půl staré batole, které se budí a je v noci třeba dvě až tři hodinky vzhůru :-D takže tvůj spánek ti ještě hodně závidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4006
20.1.20 06:50

@Wendea71 nenadělas nic, me takhle vstava i skoro dvouleta, takze to s prestavkama trva dva roky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2313
20.1.20 07:00

Neudělaš s tím nic, jen si časem zvykneš. Mezi 5:00 a 5:30 mi od malicka vstavaji 2 ze 3 dětí. Prostřední měl i asi rok a půl trvající období, kdy vstával ve 4:30.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3527
20.1.20 07:01

Děkuji všem za podporu. Myslela jsem si to, ze to tak prostě je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
20.1.20 07:05
@Julinka 18 píše:
@Wendea71 Dcera 16.měsíců vstává i ve 4…obavam se ze neudelas nic, smířit se s tim…me obcas pomuze, ze si ji vezmu k sobě, nebo ji po nakojeni proste dam zpet do postylky, lehnu si a dělám, ze jeste spím, nekdy jeste usnu a ona taky

Ano, souhlasím. U nás kolem toho půl roku to samé. Tehdy bylo ale léto a myslela jsem, že je to to hlavně světlem. Takže asi není… Upraví se to, ale asi to bude chvíli trvat. Naše malá začala lépe spinkat třeba tak kolem roku. Tedy takto: spí déle ráno, ale na kojení se budí pořád několikrát za noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
20.1.20 07:30

Mám doma roční dítě a taky vstává v 5. Neuděláš nic, je to o zvyku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4006
20.1.20 07:35

Tak to ja nesouhlasim, vstává v 5 i driv uz vic jak rok a pul a ja si porad nezvykla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
20.1.20 07:47
@darekp píše:
Tak to ja nesouhlasim, vstává v 5 i driv uz vic jak rok a pul a ja si porad nezvykla :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
20.1.20 08:41

Má dcera vstává každý den okolo páté. Je jí už pět let a vstává takto brzy snad od mimina a zůstalo jí to.No nezbývalo mi nic jiného, než si zvyknout :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
20.1.20 08:44

Holky já se sem vetřu s dotazem, když děti vstávají takhle brzy i o víkendech, jak chlap? Vystřídá vás někdy ráno nebo nechá vyspat po obědě? Aspoň občas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat