Reklama

Půlroční mimi nechce večer jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Kecalka 149 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 12:12
Pulrocni mimi nechce jist vecer

Ahoj, moje mala je uz na prikrmech a od te doby nikdy nevypije na noc vic um nez 100 ml a pak se tim padem vnoci probouzi. Kasi na noc odmita, tu ma ke snidani. Mam to obdobi proste vydrzet neboto nejak resit? V tech 19h mi sni teda asi tu 100vku um plus kojeni (trochu) ode mne. Pak se kolem 1-2h vzbudi a vypije tech 50-100 ml um…prijde mi to strasne malo. Vase deti v tomdle veku vypijpu tu predepsanou 180-200ml???

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 342 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 12:49

Na UM tedy nejsme (zatím), ale syn (6 měsíců) toho večer taky moc nesní. Horko těžko do něj dostanu kaši 100ml a pak si cucne ode mě mléka. Ale u něj to tedy na spaní moc vliv nemá, budí se pořád 2×-3× za noc s tím, že jde spát ve 20h a poprvé se probudí až po 1h…

Iva575
Kecalka 352 příspěvků 28.02.18 12:51

Já bych to nehrotila, možná se probouzí i z jiného důvodu (zuby?). Náš nikdy nevypil „předepsané“ množství, asi nevěděl, že je to předepsané :). Kaši naše děti nikdy nejedly (ani se jim nedivím). Na tabulky nehleď, dej jí napít v noci a pak ráno. A buď ráda, že se budí jen jednou za noc, bude hůř..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama