Půlroční mimi nechce večer jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vtipna
Kecalka 128 příspěvků 28.02.18 12:12
Pulrocni mimi nechce jist vecer

Ahoj, moje mala je uz na prikrmech a od te doby nikdy nevypije na noc vic um nez 100 ml a pak se tim padem vnoci probouzi. Kasi na noc odmita, tu ma ke snidani. Mam to obdobi proste vydrzet neboto nejak resit? V tech 19h mi sni teda asi tu 100vku um plus kojeni (trochu) ode mne. Pak se kolem 1-2h vzbudi a vypije tech 50-100 ml um…prijde mi to strasne malo. Vase deti v tomdle veku vypijpu tu predepsanou 180-200ml???

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

Daenerys91
Kecalka 308 příspěvků 28.02.18 12:49

Na UM tedy nejsme (zatím), ale syn (6 měsíců) toho večer taky moc nesní. Horko těžko do něj dostanu kaši 100ml a pak si cucne ode mě mléka. Ale u něj to tedy na spaní moc vliv nemá, budí se pořád 2×-3× za noc s tím, že jde spát ve 20h a poprvé se probudí až po 1h…

Iva575
Kecalka 345 příspěvků 28.02.18 12:51

Já bych to nehrotila, možná se probouzí i z jiného důvodu (zuby?). Náš nikdy nevypil „předepsané“ množství, asi nevěděl, že je to předepsané :). Kaši naše děti nikdy nejedly (ani se jim nedivím). Na tabulky nehleď, dej jí napít v noci a pak ráno. A buď ráda, že se budí jen jednou za noc, bude hůř..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

To se nepovedlo! Patrasová si pochvalovala festival, kde zemřel mladý chlapeček

Chtěla fanouškům ukázat, jak moc si to užila. Místo toho si ale uřízla... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama