Půlroční miminko odmítá UM

Obara
17.4.20 10:11

Půlroční miminko odmítá UM

Zdravím, mám malou od cca 3. týdnů plně na UM, od 4. měsíců jsem začala dávat příkrmy jenomže postupně mi začala odmítat UM a to tak, že byla schopná vydržet i 8 hodin bez jídla i když jsem jí nabízela mléko každou půl hodinu takže od 5. měsíců a něco byla 4× denně na příkrmech nicméně vzala si alespoň před spaním, jednou během noci (výjimečně dvakrát) a občas si dala ráno. Dávám jí tedy alespoň UM do příkrmů. Teď ale odmítá UM úplně, nevezme si před spaním ani během noci (to jí stačí loknout si čaje a spí dál) a i když nabízím vždy před spaním i během noci a ještě zkouším teda i ráno tak se akorát začne dávit jakmile ucítí mléko :( minulý týden jí bylo půl roku…zažila jste to také některá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17329
17.4.20 10:14

Syn mi odmítl UM v 7 měsících, teda přes den, má ho jen na večeři a jinak vůbec, ani v noci se nebudí. Zkus změnit UM, dávat kaše už s mlékem kde jen přidáš vodu, třeba na snídani. Fakt bych ho nenechala 8 hodin hlady, jen proto že nechce mliko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
17.4.20 10:26

Syn mi taky úplně odmítal UM od 6 měsíců. Doktorka mi řekla, ze je potřeba dohlédnout, aby měl tři mléčná jídla za 24 hodin. Takže snídal kaši, přes den jsem začala dávat bílý jogurt a v noci v komatu jsem mu dala flašku s mlikem, kterou vypil. Takže bych nenechala určitě hlady a řešila to jinak, cesty jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Obara
17.4.20 10:56

@Verurizeckova @debra.morgan nenechala jsem ji hlady celý den, ale bylo to taky, ale dala si mléko v 1 ráno, vstávala v 7 ráno a já zkoušela dvě hodiny po půl hodině nabízet láhev s mlékem a když pořád nechtěla tak jsem jí dala v 9 kaši…hlady bych jí celý den určitě nenechala…jinak tedy 3 mléčná jídla za den má určitě, dávám mléčné kaše, jogurty (bílé) a míchám UM i do oběda což má jakoby vlastně zeleninou kaši s masem nebo se žloutkem…ale samotné UM už mi prostě nevezme, teď budeme přecházet na 2 takže uvidíme jestli tohle třeba vezme, ale moc tomu nevěřím a případně zkusím dát úplně jiný UM

• Citovat
  • Nahlásit
17.4.20 11:12

Zkuste Kendamil, výborný vonavy sladký mliko, chutná i mne 😃 ostatní mlika mi smrdí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3059
17.4.20 11:53

Zkusila jsi víc druhů UM? A co nějakou mléčnou kaši?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
17.4.20 12:03
@KKKopretina píše:
Zkuste Kendamil, výborný vonavy sladký mliko, chutná i mne 😃 ostatní mlika mi smrdí

Kendablil fakt doporučit nemůžu, fuj tvl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Obara
17.4.20 12:05

@KKKopretina Kendamil právě má, zkusila jsem hipp a bebu na začátku a Kendamil sedl nejlépe :nevim: teď už ale prostě odmítá no

• Citovat
  • Nahlásit
Obara
17.4.20 12:07

@ZuzaM s kaší problém nemá, tu míchám s jejím UM a sní jí v pohodě :nevim: na začátku jsme ještě zkoušeli bebu a Hipp, ale to měla bolení a zácpu… Kendamil sedl nejlépe

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat