Půlroční miminko v noci skoro nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 12:29
Půlroční miminko v noci skoro nespí

Ahoj, nebo dobrý den. Omlouvám se za anonymitu, ale jsem tu nove. Už nevím co mám dělat :D Můj syn (6m) se mi tak 14 dní nazpátek začal v noci pořád budit. Od 3 měsíců spal od 20:00 do 6:00 bez krmení( jsme plně na UM už od narození) a teď přišel zvrat. Prvně se začal budit 2× za noc s tím že měl hlad, ale posledních pár dní je to co 10 minut, buď se převalí, nebo mu vypadne dudlík, nebo má hlad, věčně pláče. Dásně máme nateklé, 2 boule, ale k zubům mi to moc nesedí, do teď jsme nevedeli ani že rostli, pokud pominu to že cucal a slintal všechno co mu šlo pod ruku. Jenže horší je, že nepomáhá ani to když si ho vezmu do postele, že by třeba usnul nebo tak. Prostě je to masakr, měla/máte to některá stejně? A co vám pomohlo? Díky za odpověď :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 10.05.19 12:31

Mam to stejne a nepomaha nic :mrgreen:

lolink
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 10.05.19 12:31

Nurofen :mrgreen: to budou zuby.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 12:32

@Kaci89 díky za uklidnění :palec: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 12:33

@lolink nurofen mu nechci zbytečně rvát.. kdybych mu ho měla dávat každý den před spaním co mi nespí tak by ho měl 14 dní v kuse už..

lucielorenc
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 10 inzerátů 10.05.19 12:34

To budou s největší pravděpodobností zuby, zkuste calgel a dásně namazat a přes den dát do ručky ty chladící kousátka, nebo jsem dávala kousek mrkve z lednice. Tohle období se prostě musí přežit :kytka: :mrgreen:

Dsarka
Stálice 73 příspěvků 10.05.19 12:35

Musíš vydržet zase se to zlepší. :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 12:36

Jinak přes den spí pořád stejně dobře. Dopoledne spinká hodinku třeba, potom odpoledne venku taky, stane se i kolikrát že i navečer odpadne třeba na půl hodiny, ale noc co noc jsme po 10ti minutách vzhůru a už jsem vyčerpaná. Kolikrát mi spustí pláč, že mi spíš přijde jak kdyby ho na nože brali jaký spustí hysterak a řve třeba 5 minut a pak zase na chvíli usně a je to nanovo.. :think:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 10.05.19 12:38
@Anonymní píše:
Jinak přes den spí pořád stejně dobře. Dopoledne spinká hodinku třeba, potom odpoledne venku taky, stane se i kolikrát že i navečer odpadne třeba na půl hodiny, ale noc co noc jsme po 10ti minutách vzhůru a už jsem vyčerpaná. Kolikrát mi spustí pláč, že mi spíš přijde jak kdyby ho na nože brali jaký spustí hysterak a řve třeba 5 minut a pak zase na chvíli usně a je to nanovo.. :think:

Hele nepopisujes meho syna??to je uplne na chlup stejny :) dneska jsem spala dohromady tak dve hodinky max :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 12:38

Calgel mám, mám i jinej.. kousatka chladím a vymenuju, je schopnej to cucat třeba 3× 4× denně. Jinak jsem ještě zapomněla dodat že mi do teď Bastil úplně v pohodě, akorát teď máme zvrat i v tom že mi odmítá Sunar..vždycky pil 150ml s přehledem a teď mi vycucne 90 a dost. Když dávám příkrm dřív zbastil skleničku dnes do sebe dá 5 lžiček a konec, čaj i vodu mi odmítá úplně. Už nevím asi jsem praštěná, ale myslíte že to může být opravdu od zubů? :nevim:

Manhattan
Závislačka 3705 příspěvků 10.05.19 12:38

Také jsme to tak měli. Já jsem malé potírala dásně calgelem a pomáhalo to :palec:

lolink
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 10.05.19 12:39
@Anonymní píše:
@lolink nurofen mu nechci zbytečně rvát.. kdybych mu ho měla dávat každý den před spaním co mi nespí tak by ho měl 14 dní v kuse už..

Vsak ja nerikam, at mu ho rves. Ja rikam, co pomohlo mne. :mrgreen: kdyz uz jsem padala na hubu, dala jsem mu ho.

llida
Kecalka 398 příspěvků 10.05.19 13:07

Jj pokud jsou to zuby ci ho neco jineho boli, tak dat nurofen, kdyz ti bude spat aspon ty 4 hodky v klidu, tak vis kde je problem… nurofen neni konec sveta, umozni diteti se vyspat, nastartovat boj telicka… ty si taky prece vezmes prasek, kdyz te neco boli ne?

TopSecret
Závislačka 3893 příspěvků 10.05.19 13:07

Taky jsem pro Nurofen :nevim: vem si, ze kdyz tebe boli zuby. A ted co musi zkusit to maly. Nam to doktor normalne rekl. :nevim:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 10.05.19 13:09

Zkus Viburcol na noc, jsou to zklidňující homeo cipky. Jak na homeo moc nevěřím, tak malému zabírají skvěle. Za mě si myslím taky, ze to jsou zuby, syn to měl podobne. Teď mu lezou 4 zuby nahoře a taky to byl očistec, ale Vibus je bezvadny a když bylo nejhůř taky jsem dávala Nurofen. Dospělé když něco bolí, tak si vezmou prášek a děti trpí, abychom do nich něco necpali? Za mě blbost a když je nejhůř, uleví a aspoň se vyspite…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama