Půlroční prcek se včera bouchl do hlavy o roh stolu

108
7.12.19 08:33

Půlroční prcek se včera bouchlo do hlavy o roh stolu

Ahoj holky, včera sem malého držela v ruce on sebou cuknul bouchl se dost o roh stolu no má tam bouli a červené bylo to kolem 19h večer začal po chvilince plakat ale do par vteřin jsme ho uklidnilo no zatím je v pohodě… cilej ale
Bouli a červené to tam má no :/ myslíte ze to už bude dobre?… nemusím na pohotovost raději nebo tak? Dekuju za uklidnění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.12.19 08:39

Určitě to bude dobré a stane se to ještě tolikrát :).. Myslím, že kdyby to chtělo lékařskou pomoct, tak to poznáte… (např. Byl by apaticky, plakal by atd.).. Hlavně si to nevycitejte, stane se to každému ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
7.12.19 08:43
@Karča3 píše:
Určitě to bude dobré a stane se to ještě tolikrát :).. Myslím, že kdyby to chtělo lékařskou pomoct, tak to poznáte… (např. Byl by apaticky, plakal by atd.).. Hlavně si to nevycitejte, stane se to každému ;)

No bouchnul se dost no, doufám ze to bude dobre :exploding_head:a chová se normálně..myslím ze už to je i dost hodin od toho tak snad by se už do té doby něco projevilo kdyby sním něco bylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
7.12.19 09:03

Se mnou rodiče vždycky jeli, v dětství jsem na hlavu padala dost často, furt jsem se někam věšela. A nikdy z toho nic vážného nebylo, nějaké ty otřesy - ale to by byl malátný. Jedině aby neměl nějaké deformity na hlavičce, ale s tím se asi sotvaco udělá; jestli ale máte v rodině problémy se srážlivostí/trombózami/žilní slabostí, tak bych radši jela (jen pro jistotu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
7.12.19 09:14
@listento píše:
Se mnou rodiče vždycky jeli, v dětství jsem na hlavu padala dost často, furt jsem se někam věšela. A nikdy z toho nic vážného nebylo, nějaké ty otřesy - ale to by byl malátný. Jedině aby neměl nějaké deformity na hlavičce, ale s tím se asi sotvaco udělá; jestli ale máte v rodině problémy se srážlivostí/trombózami/žilní slabostí, tak bych radši jela (jen pro jistotu).

Otec měl trombozu, no, ale malej je zatím v pořádku no… je opravdu čilý ani nezvracel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9008
7.12.19 09:28

Pokud se bouchnul dost, já osobně bych s ním na pohotovosti byla už včera, raději zbytečně než pozdě. Nicméně pokud celou noc byl ok, tak nyní už bych nejezdila, ale sledovala bych ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
7.12.19 09:29
@Kotatko03 píše:
Pokud se bouchnul dost, já osobně bych s ním na pohotovosti byla už včera, raději zbytečně než pozdě. Nicméně pokud celou noc byl ok, tak nyní už bych nejezdila, ale sledovala bych ho.

Je ok, spal celou noc obcas ze spani vydal nějaké zvuky ale to bude normální ale jinak o sem ho vzbudila na kojeni s v pohode…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama