Pulzní oxymetr

138
15.3.21 21:58

Pulzní oxymetr

Ahoj děvčátka, prosím vás o radu, sháním pulzní oxymetr, mohu poprosit o zkušenosti popřípadě jaký koupit? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
993
15.3.21 22:22

Koupila jsem na Aliexpresu a jsem spokojená. Vím jak používat, pod kolik procent by neměl jít. V práci používáme dennodenně u pacientů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
15.3.21 22:24

@ivisek87 my jsme ho kupovali asi 4× v lidlu, ale uz ho tam nemaji… Stal kolem 500. Podle me je to celkem jedno-rozdil mezi oxymetrem za 500 nebo 2000 skoro neni. Ten v tom lidlu byl super, ze ma bluetooth-takze jsem ho dala dedovi a on si to sam meril a ja pak jenom dosla a nacetla starsi hodnoty do aplikace, kde jsem to mela hezky ulozene.
Ale spis zalezi na co ho potrebujes-jestli jenom orientacni mereni, tak to ti dneska zmeri i chytre hodinky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
15.3.21 22:27

@toma0105 určitě to stačí. Takhle z Ali pro domácí použití ideální. I kdyby měl nějakou odchylku tak stejně bude v řádu jednotek procent. A spíš věřím že bude totožna hodnota i stim co máš v práci.
Jen cena o několik řádů níž ;)
@ivisek87 koukni k Číňanovy mám od něj spoustu věcí a vše ok. Většinou se tyhle věci nebo alespoň jejich součástky vyrábí na dálném východě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4133
15.3.21 22:39

Taky bych asi neřešila značku. Resp. řešila jsem to na podzim a nijak jsem to nevyřešila, žádnou „lepší“ značku jsem nevysledovala a spokojila se s tím, že je to asi jedno.
Jen ten aliexpress - riskuješ, že objednáš teď a přijde ti v květnu…
Jestli doma už řešíte covid nebo se na to připravujete, koupila bych něco, co budeš mít doma dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
15.3.21 23:11

@Whitedog tak tyhle věci z Ali jdou i ze skladu v EU třeba ze Španělska do 7 dnů tady. Některé věci jsem měl doma i 3 den z de ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4133
15.3.21 23:17

@JiříkMazlík

Já taky měla něco doma do 14 dnů, něco za 7 týdnů a něco dokonce nedorazilo vůbec :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
15.3.21 23:24

@Whitedog nu momentálně mám na cestě asi 42 věci :lol: hodně záleží co to je ale dát tady za součástku 30 Kč nebo tam Korunu je sakra znát. když pak dělám různé opravy a nebo jako teď led světla na Motorku tak za materiál dám do 10 Kč horší je ta práce :lol: Číňan na práci mi ještě nedorazil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat