Pulzující bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 16:05
pulzující bolest hlavy

Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s pulzující bolestí hlavy, která se výrazně zhoršuje při pohybu. V klidu v podstatě skoro nic necítím, ale jakmile se zvednu, nebo si naopak sednu, předkloním se, tak je to takových cca 6-7 pulzů takové bolesti, v rytmu srdečního tepu, že musím zavřít oči a zůstanu v podstatě v takové křeči, dokud to zase nepřejde. Je to jako kdyby mi se zvýšením frekvence srdečního tepu prolézal hlavou ostnatý drát. Začalo to včera večer, po Ibalginu se to malinko zmírnilo, ale jak přestal účinkovat, tak už je to tady zase. K tomu jsem opravdu hodně unavená. Procházím teď docela velkým stresovým obdobím, může to být od nervů?

Reakce:
brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 30.09.14 16:10

Taky to mám, je to prostě MIGRÉNA :zed: :zed: :zed: :zed: Normální léky na bolest na to nezabírají, já mám předepsané léky přímo na migrénu

lubomíra
Kecalka 297 příspěvků 30.09.14 16:11

Mívám to tak jednou do měsíce, je to peklo, nejsem pak schopna ani se starat o děti. Jak píšeš - při sebemenším pohybu to začne, sklonit hlavu, to je šílené, někdy mi je z toho až na zvracení. Potřebuju si lehnout někam do klidu, zatáhnout všechna okna a prostě odpočívat, prášek mi většinou nezabere, pokud si ho nevezmu včas a nechám to rozjet. Někdy to trvá ještě druhý den. Bude to asi nějaká migréna :think:, nevím, nikdy jsem to extra neštudovala, tak jsem zvyklá na ostatní reakce. Držím palce, ať je to brzy pryč :hug: Lubka

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 30.09.14 16:16

Jo, taky myslim, ze to je klasicka migrena. ja obcas z toho i zvracim. nastesti se mi to ted stava mene casto nez driv.

a jo muze to byt i z nervu. me to klasicky chytalo pri hodne vypjatych nervove narocnych dnech. jinak u me se to nekdy rozjizdi i pri nedostatek tekutin nebo pri vykyvech v hladine cukru.

HATI
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 30.09.14 16:17

Tak to se přidám. Zrovna v tomto období na bolest hlavy trpím také hodně. Mně to tedy nepřestává ani v klidu, k tomu všemu mám ještě rozostřené vidění. A při předklonu je bolest hodně výrazná. Myslím, že je to migréna. :hug:

hedabedna
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 30.09.14 16:20
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s pulzující bolestí hlavy, která se výrazně zhoršuje při pohybu. V klidu v podstatě skoro nic necítím, ale jakmile se zvednu, nebo si naopak sednu, předkloním se, tak je to takových cca 6-7 pulzů takové bolesti, v rytmu srdečního tepu, že musím zavřít oči a zůstanu v podstatě v takové křeči, dokud to zase nepřejde. Je to jako kdyby mi se zvýšením frekvence srdečního tepu prolézal hlavou ostnatý drát. Začalo to včera večer, po Ibalginu se to malinko zmírnilo, ale jak přestal účinkovat, tak už je to tady zase. K tomu jsem opravdu hodně unavená. Procházím teď docela velkým stresovým obdobím, může to být od nervů?

taky to mívám asi je to vážně migréna :nevim:
tak si vezmi dva brufeny nebo zajdi k dr pro něco silnějšího
mě předepsala alnagon
ted jsem těhu tak jen tiše trpim :,(
poslední týden mě bolí tak obden, mám nějakou virozu tak je to asi i k tomu
neleze na tebe něco? jinak dávám si na čelo studený obklad a lehnout a spát :palec:

DaniLo
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 30.09.14 16:26

Jasná migréna!!!

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 16:52

Migréna. Měla jsem týden nazpět. Myslela jsem, že skočím z okna. Tak silnou jsem snad nikdy předtím neměla :zed: :?..

opinka
Kelišová 5286 příspěvků 30.09.14 17:17

Pokud máš k tomu i rýmu, můžou to být taky dutiny. Taky jsem si minulý týden myslela, že mám „jen“ migrénu, ale nakonec z toho byl zánět dutin. Jinak to probíhalo podobně, jak popisuješ: pulzující bolest hlavy (u mě hlavně v oblasti spánků a pak i horní čelisti), hlavně při chůzi, změně polohy, při předklonu, léky proti bolesti už nepomáhaly.
Ale měla jsem teda i silnou rýmu.
Pokud nemáš rýmu, tak zřejmě ta migréna :(.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 19:10

Já tohle nikdy neměla, myslela jsem, že k tomu musí mít člověk jakoby sklony odjakživa… Zřejmě to vyvolal ten stres.:-(
Rýmu nemám, takže dutiny ne… Jen mě teď k večeru začíná ještě bolet celé tělo a za krkem, jsem jak zpráskaný pes. Nervy fakt dělají hodně.

every.lee
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 30.09.14 20:56

Taky to sem tam mivam…tak aspon uz vim co to je :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 21:58

No nakonec mám ještě teplotu přes 38, takže mě napadá chřipka…Asi na mě od včera útočila a teď vypukla. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >