Pulzující bolest ve 14tt už druhý den

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
755
28.1.22 09:54

Pulzujici bolest ve 14tt uz druhy den

Omlouvam se, ale asi tu budu denne s dotazama :( na google ani nikde jsem nepotkala nikoho kdo by mel neco podobneho
Jsem 14tt a od vcerejska me pulzuje neprijemna bolest uprostred delohy ve stejnem miste, na noc to preslo a dneska dokud jsem nevstala tak nic, pak to zase zaclo…je to dost neprijemne, vzdy napocitam cca do 5 a zas vystrelujici, pulzujici bolest v jednom miste, vcera jsem byla na utz a vse v poradku, ale zaclo to pak.
Na googlu i tu je o bolestech bricha mraky, jasne deloha se roztahuje ap. Ale tohle jsem nedohledala ani v jinych zemich…zas musim mit neco jen ja :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1130
28.1.22 10:05
@Levana33 píše:
Omlouvam se, ale asi tu budu denne s dotazama :( na google ani nikde jsem nepotkala nikoho kdo by mel neco podobneho
Jsem 14tt a od vcerejska me pulzuje neprijemna bolest uprostred delohy ve stejnem miste, na noc to preslo a dneska dokud jsem nevstala tak nic, pak to zase zaclo…je to dost neprijemne, vzdy napocitam cca do 5 a zas vystrelujici, pulzujici bolest v jednom miste, vcera jsem byla na utz a vse v poradku, ale zaclo to pak.
Na googlu i tu je o bolestech bricha mraky, jasne deloha se roztahuje ap. Ale tohle jsem nedohledala ani v jinych zemich…zas musim mit neco jen ja :(

Pokud se ti cokoli nezdá, zavolej si na gyndu. To roztahování dělohy je nepříjemné, ale teda vystrelujici bolest jsem nezažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
28.1.22 10:10

@Umík bohuzel volat nemam kde, jsem na Orli v Brne…recepce, tel automat…slozite, ja se tam temer nikdy nedovolala. Zbyva mi cekat, co kdo napise, bohuzel :( budu se stehovat a pak budu mit normalni gynekologii a to bude osobnejsi, ted to bohuzel nelze
jsem posledni dny na nervy, co vse mam :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
28.1.22 10:18
@Levana33 píše:
@Umík bohuzel volat nemam kde, jsem na Orli v Brne…recepce, tel automat…slozite, ja se tam temer nikdy nedovolala. Zbyva mi cekat, co kdo napise, bohuzel :( budu se stehovat a pak budu mit normalni gynekologii a to bude osobnejsi, ted to bohuzel nelze
jsem posledni dny na nervy, co vse mam :(

Obávám se, že ti s tím nikdo kromě lékaře neporadí. U někoho to nemusí být problém u někoho ano. Říká se, radši100 krát zbytečně než jednou pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
28.1.22 10:25

@Umík to je taky pravda, pockam ale do odpoledne…musim jeste na fyzio se na neco poptam mam silenou diastazu, nevim jak to…taky vec se kterou se nikdo nikdy nesetkal v pripade prvniho tehotenstvi hned od 7tt ( nejsem pri tele ap) ja mam tolik vzacnych veci, ze kdybych to tu mela vypsat, tak vypadam jako baron prasil! a z toho jsem na nervy uplne…zrala tak na psychiatra :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
28.1.22 11:02

Tak pokud se ti něco nezdá (a máš problém volat), jeď na pohotovost. Nevím, co řešíš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
28.1.22 11:22

@fíkofka no, to cestovani a prestupy si myslim, ze by to jeste zhorsilo ( do Brna tam a zpet cca 3hodiny a autem do centra nejezdim)…bydlim uplne mimo. Zkusim nebyt histerka :( treba to tak je v poradku, ale stejne zkusim zavolat na gynekologii, to bude boj, ale co uz, skoda, ze neni nejaka online poradna. Blbe, ze nemam klasickou gynekologii, bych zavolala a bylo by. Jsem vice na nervy, jak se to nakupilo ( ta diastaza) a mozna zbytecne histercim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat