Punčocháče na lyžařský kurz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
madyb
Stálice 93 příspěvků 02.01.19 18:30
Punčocháče na lyžařský kurz

Můžu dát synovi na lyže punčocháče? Termo prádlo nesnese kvůli ekzému a legíny moc nenosí, tak jsem mu koupila speciální lyžařské punčocháče, ale byli jsme lyžovat se známými a jedna kamarádka mi je na dětech dost zkritizovala. Přitom jsou fakt pěkný v klučičích barvách a zesílený v oblasti lyžáků a kolen.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 5758 příspěvků 02.01.19 18:33

Chápu dobře, že punčocháče a přes ně lyžarský kalhoty? Co na tom kamarádka kritizovala, proboha? V tom mi jezděj kluci běžně…

Jogrr
Závislačka 4437 příspěvků 02.01.19 18:38

Das radsi na kamaradku, nebo pohodli a ochranu svyho ditete?

tini
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 02.01.19 18:42

Rozhodne mu je dej.

madyb
Stálice 93 příspěvků 02.01.19 18:46

@Hroznej puberťák Kamarádka zastává názor, že punčocháče jsou jen pro malý děti.

Jogrr
Závislačka 4437 příspěvků 02.01.19 18:50

@madyb kamaradka je hloupa.

Hroznej puberťák
Kelišová 5758 příspěvků 02.01.19 18:51
@madyb píše:
@Hroznej puberťák Kamarádka zastává názor, že punčocháče jsou jen pro malý děti.

No a to je synovi 15 nebo kolik? Pro jak velký děti se punčocháče dělaj, pro takový jsou, přeci. Kamarádka je poněkud blbka, sorry…

AvajBr
Závislačka 4607 příspěvků 02.01.19 18:52

Tak me treba prijde nepraktické u puncoch, ze se slapky nedaji menit tak casto jako lyzarsky ponozky. Na tyden bych pak dala puncochy aspon troje. Navic teda hreji na slapkach v lyzacich min, nez lyzarsky podkolenky. Jinak je to asi jedno. :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64098 příspěvků 3 inzeráty 02.01.19 18:54

Souhlasim s @AvajBr prijdou mi neprakticke, kdyz to namoci, tak se blbe prevlikaji, ale jinak nevidim duvod, proc by se mit nemohl.

madyb
Stálice 93 příspěvků 02.01.19 18:56
@Hroznej puberťák píše:
No a to je synovi 15 nebo kolik? Pro jak velký děti se punčocháče dělaj, pro takový jsou, přeci. Kamarádka je poněkud blbka, sorry…

Je v sekundě, bude mu 13.

Russet
Extra třída :D 13151 příspěvků 02.01.19 18:56
@madyb píše:
Můžu dát synovi na lyže punčocháče? Termo prádlo nesnese kvůli ekzému a legíny moc nenosí, tak jsem mu koupila speciální lyžařské punčocháče, ale byli jsme lyžovat se známými a jedna kamarádka mi je na dětech dost zkritizovala. Přitom jsou fakt pěkný v klučičích barvách a zesílený v oblasti lyžáků a kolen.

Hele, dala bych mu to, co jeho kůže snese. Na módu bych nekoukala.

Aduš8
Závislačka 2956 příspěvků 02.01.19 18:59

Mně je třicet a punčocháče (ne legíny) nosím na lyže celý život. Asi zůstanu navždy dítětem. Ne vážně, kamarádka je blbá, pak nemají ty děti mít mindráky, když je tohle vychovává :zed:

tulipán
Závislačka 3471 příspěvků 02.01.19 19:08

Me prijdou puncochace v pohode, hlavne ze jsou mu prijemne a nedrazdi. Jedna se dokonce o zesilene do preskacu, takze super. Ja oreferuji vatovane podkolenky, ale hlavne kvuli prevlekani. Kamaradka si potrebovala rypnout. :roll: Nic detinskeho na puncochacich neni. Muj tata je nosi stale a je mu 67 a na horach se za ne nikdy nestydel. :mrgreen:

madyb
Stálice 93 příspěvků 02.01.19 19:08
@AvajBr píše:
Tak me treba prijde nepraktické u puncoch, ze se slapky nedaji menit tak casto jako lyzarsky ponozky. Na tyden bych pak dala puncochy aspon troje. Navic teda hreji na slapkach v lyzacich min, nez lyzarsky podkolenky. Jinak je to asi jedno. :nevim:

Koupila jsem jen dvoje tak přidám jedny obyč. pro jistotu. Míň než podkolenky určitě nehřejí, právě chodidlo mají zateplaný.

AvajBr
Závislačka 4607 příspěvků 02.01.19 19:14

@madyb jasně, to je jen muj pocit, me v puncochach vzdycky byla vetsi zima od noh nez v merino lyzarskych podkolenkach. Ale ja jsem od noh zmrzlon :) Ale ta noha se poti, urcite je lepsi mit vic na vymenu :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >