Reklama

Punčocháče pod zateplené softselové kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hvezdaa
Nováček 6 příspěvků 30.11.17 11:11
Punčocháče pod zateplené softselové kalhoty

Maminky od kolika stupnů dáváte punčocháče když má dítko softselové kalhoty s flísem? děkuji za názory

Reklama

Reakce:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 30.11.17 11:21

Dneska dcera 4 roky šla legíny + softselové kalhoty s flísem

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 30.11.17 11:30

@hvezdaa Záleží jak moc jsou zateplené. Děti mají slabší, tak okolo té nuly už ty punčocháče snesou. Já mám softshelky, ve kterých je mi kolem nuly a pod nulou naprosto krásně i bez spodní vrstvy, Nad 5 nad nulou bych se v nich uvařila, a to jsem spíš zimomřivec.

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 30.11.17 11:53

Dcera má softshelky podšité takovým tenkým flísem, takže já už punčochy nebo legíny dávám.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 30.11.17 12:35

Já dávám už teď slabé punčochy pod zateplené kalhoty. Na zimu mám koupené termo tlusté punčocháče. Klukům je bez nich teď zima. Je jim 2,5 a 1,5.

Run
Generální žvanilka 20542 příspěvků 30.11.17 12:45

Až když fakt mrzne, nosí je místo oteplovaků. Teď nosí legíny a přes to nezateplené. Ve školce si je na zahradu jen přetáhne.

Ornwen
Závislačka 4368 příspěvků 01.12.17 21:17

Záleží jaké - teď máme nějaké sofshell s fleecem a přijdou mi tenké, to bych okolo nuly už uvažovala o punčocháčích. Ale jinak nosí zateplené od wolfa (taky mají dole do gumy na rozdíl od těch druhých, ty mají jen stahovací tkaničku, tam imho fouká) a tam dávám punčocháče až někdy u mínus pěti a víc. (Páč ten boj je obléct je hroznej)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >