Punčochy při sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Brexit
31.5.22 10:38

Punčochy při sexu

Zdravím,
už od dětství jsem vždy obdivoval dámské nohy a považoval je za nejhezčí část těla. Co se mi ale ještě víc líbí jsou nohy v silonkách. Svoji přítelkyni jsem to nikdy neřekl. Chtěl bych s ní mít sex a ona by při tom měla na sobě punčošky. Ona je při sexu nejradši celá nahá aby to bylo tzv. tělo na tělo. Nicméně jsem si řekl že bych to rád zažil. Říct se jí to ale bojím. Máte nějakou radu pro mě? Případně zda máte někdy při sexu na sobě punčochy nebo se vám to nelíbí?
Napadlo mě jenom koupit nějaký erotický set včetně punčošek a zjistit její reakci.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1174
31.5.22 10:40

Proč se bojíš ji to říct? Nebavíte se o sexu, nebo máš strach z nějakého odsouzení?
My se doma bavíme i o nějakých uchylkach běžně, druhý to přijme, a buď to zkusíme, nebo ne 🤷🏼‍♀️

• Nahlásit
Brexit
31.5.22 10:41
@Asiina píše:
Proč se bojíš ji to říct? Nebavíte se o sexu, nebo máš strach z nějakého odsouzení?
My se doma bavíme i o nějakých uchylkach běžně, druhý to přijme, a buď to zkusíme, nebo ne 🤷🏼‍♀️

Asi ano bojím se jak se na mě bude dívat.

• Nahlásit
881
31.5.22 10:46

Tak si je vem na sebe do postele někdy ty a třeba se po tobě začne opičit… :lol:

• Nahlásit
5684
31.5.22 10:47

A co je na tom, kdybys ji to řekl? Nebo ji kup nějaké samodrzici a zarid, aby je nestihla sundat :P

• Nahlásit
2508
31.5.22 10:49

Ve vztahu se bojíš říct takovou primitivní věc? Smutný.

• Nahlásit
1603
31.5.22 10:58

:) Nene
A co bude k večeři se taky bojíš zeptat? Normálně ji řekni, že se ti to líbí, jestli to nechce zkusit. Nazdar bazar.

• Nahlásit
6574
31.5.22 11:02

Přijde mi to jako nevinný fetiš, klidně bych jí o tom řekla. ;) Já bych s tím třeba problém neměla. Jen si člověk něco obleče a má hromadu plusových bodíků navrch bez práce, za mě win-win.

• Nahlásit
12323
31.5.22 11:04
@Brexit píše:
Zdravím,
už od dětství jsem vždy obdivoval dámské nohy a považoval je za nejhezčí část těla. Co se mi ale ještě víc líbí jsou nohy v silonkách. Svoji přítelkyni jsem to nikdy neřekl. Chtěl bych s ní mít sex a ona by při tom měla na sobě punčošky. Ona je při sexu nejradši celá nahá aby to bylo tzv. tělo na tělo. Nicméně jsem si řekl že bych to rád zažil. Říct se jí to ale bojím. Máte nějakou radu pro mě? Případně zda máte někdy při sexu na sobě punčochy nebo se vám to nelíbí?
Napadlo mě jenom koupit nějaký erotický set včetně punčošek a zjistit její reakci.

Při sexu na době punčošky nemám :mrgreen:

• Nahlásit
28193
31.5.22 11:21

Prosímtě normálně jí to řekni, zrovna tohle fakt není nějaká „úchylka“, kterou by ses měl bát vybalit. Mužům se obvykle líbí punčochy, podvazky, podpatky a ženy to vědí. Klidně jí kup jako dárek nějakou sadu a pošeptej jí, že v tom bude totálně sexy a uvidíš.

• Nahlásit
17193
31.5.22 11:32

Anebo jí řekni, když jsi byl kdysi dávno/minulý týden v bordelu, tak ty holky měly na sobě punčochy a Tebe to strašně rajcovalo, tak jestli by si to nemohla občas obléci i ona, ať nemusíš zbytečně utrácet jinde. :think: :mrgreen:

• Nahlásit
4977
31.5.22 11:44

Být tvou partnerkou, zhrozila bych se spíš nad tím, že se o takové primitivní věci radíš na emiminu. Punčochy by mi fakt vadily míň.

• Nahlásit
681
31.5.22 11:49

V silonkách? To je dost eklhaft. To se zakladatel odkopal, že se o to vůbec nezajímá. :mrgreen: Nylonky už jsou o něčem jiném, hedvábné punčochy taky. :D

• Nahlásit
Anonymní
31.5.22 11:55

A jak dlouho spolu jste?

• Nahlásit
28193
31.5.22 11:57

Kdybys tolik nepospíchal, sundala bych si punčocháče :mrgreen:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie