Reklama

Punkce nosních dutin MNOF zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 09.02.18 20:54
Punkce nosnich dutin mnof zkusenosti

Dobrý večer. Máte prosím někdo za sebou punkci nosních dutin v mnof ( fifejdy). Mám za sebou 3× atb a bez efektu. Takže třeba udělat punkci, chtěla. jsem na fno ale tam to nedělají a člověka hned berou na sál a řežou. Což samozřejmě nechci. Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Janakatabara
Kecalka 119 příspěvků 09.02.18 21:04

Ahojda, já jich mám za život za sebou přes 50, ale vždy v HK

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 09.02.18 21:35

Ahoj, mám za sebou punkci čelistních dutin.
Zážitek :(

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 09.02.18 21:35

@Janakatabara pani docela mazec. Jakto ze tolik? Ja prave hledam nekoho komu delali tam a jestli vubec delaji

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 09.02.18 21:36

@MaminkaLucka a mnof?

Janakatabara
Kecalka 119 příspěvků 09.02.18 21:45

@brumi od dětství, poprvé, když mi bylo šest let. Nikdy jsem jinou nemoc, než zánět dutin nereagující na ATB neměla…ale pak už jsem se na ně i těšila, přišla úleva…vysvobodilo mě až těhotenství, od té mám klid :)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 09.02.18 21:53
@brumi píše:
@MaminkaLucka a mnof?

Promiň, nevím co to znamená?

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 09.02.18 21:57

@MaminkaLucka mestka memocnice ostrava fifejdy hledam. nekoho kdo byl.na tom zakroku prave tam

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 09.02.18 22:11
@brumi píše:
@MaminkaLucka mestka memocnice ostrava fifejdy hledam. nekoho kdo byl.na tom zakroku prave tam

Tak to ne, od Ostravy jsem na druhém konci republiky

Hrozina
Kecalka 313 příspěvků 09.02.18 22:16

Zkus je ještě poprosit, jestli by Ti do nosu nedali vatu napuštěnou nějakým jejich přípravkem-myslím, že to byl ten nejsilnější sanorin. U mě se ty punkce nedaří, tak to naposled řešili takhle a já jsem to pak vysmrkala.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >