Punkce nosních dutin MNOF zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 09.02.18 20:54
Punkce nosnich dutin mnof zkusenosti

Dobrý večer. Máte prosím někdo za sebou punkci nosních dutin v mnof ( fifejdy). Mám za sebou 3× atb a bez efektu. Takže třeba udělat punkci, chtěla. jsem na fno ale tam to nedělají a člověka hned berou na sál a řežou. Což samozřejmě nechci. Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 09.02.18 21:04

Ahojda, já jich mám za život za sebou přes 50, ale vždy v HK

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 09.02.18 21:35

Ahoj, mám za sebou punkci čelistních dutin.
Zážitek :(

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 09.02.18 21:35

@Janakatabara pani docela mazec. Jakto ze tolik? Ja prave hledam nekoho komu delali tam a jestli vubec delaji

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 09.02.18 21:36

@MaminkaLucka a mnof?

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 09.02.18 21:45

@brumi od dětství, poprvé, když mi bylo šest let. Nikdy jsem jinou nemoc, než zánět dutin nereagující na ATB neměla…ale pak už jsem se na ně i těšila, přišla úleva…vysvobodilo mě až těhotenství, od té mám klid :)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 09.02.18 21:53
@brumi píše:
@MaminkaLucka a mnof?

Promiň, nevím co to znamená?

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 09.02.18 21:57

@MaminkaLucka mestka memocnice ostrava fifejdy hledam. nekoho kdo byl.na tom zakroku prave tam

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 09.02.18 22:11
@brumi píše:
@MaminkaLucka mestka memocnice ostrava fifejdy hledam. nekoho kdo byl.na tom zakroku prave tam

Tak to ne, od Ostravy jsem na druhém konci republiky

Hrozina
Kecalka 297 příspěvků 09.02.18 22:16

Zkus je ještě poprosit, jestli by Ti do nosu nedali vatu napuštěnou nějakým jejich přípravkem-myslím, že to byl ten nejsilnější sanorin. U mě se ty punkce nedaří, tak to naposled řešili takhle a já jsem to pak vysmrkala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama