Pupeční kýla a spaní na břiše

Anonymní
20.1.20 21:31

pupeční kýla a spaní na břiše

Zdravím, mám doma miminko, skoro 7 týdnů. Všimla jsem si, že když pláče, tak mu vyleze ven pupíček, tedy nejspíš pupeční kýla. Je potřeba s tím hned běžet na kontrolu k doktorovi? A druhý dotaz, četla jsem, že dítě s kýlou se nemá dávat spát na břicho, věděl by někdo, jaký je k tomu důvod? Budu ráda za každou zkušenost s kýlou u miminka, kterou mi sem napíšete. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Machstep
20.1.20 21:38
@Anonymní píše:
Zdravím, mám doma miminko, skoro 7 týdnů. Všimla jsem si, že když pláče, tak mu vyleze ven pupíček, tedy nejspíš pupeční kýla. Je potřeba s tím hned běžet na kontrolu k doktorovi? A druhý dotaz, četla jsem, že dítě s kýlou se nemá dávat spát na břicho, věděl by někdo, jaký je k tomu důvod? Budu ráda za každou zkušenost s kýlou u miminka, kterou mi sem napíšete. :kytka:

Ahoj, obě moje děti měli pupeční kýlu ale dcera ji teda měla obrovskou. 2,5 Cm ven. Vypadalo to jako oko. Na bříšku spala, jediné o co šlo je že to může miminko bolet. Ale dcera spala Ok. A k lékaři určitě jdi! Protože u holek je to prý problém v budoucnu až jednou budou samy těhotné. Takže určitě zajdi. Ale dceři hrozila operace. A dali nám na to lepení a úplně skvělý. Vypadá to že operaci se vyhne. Chodíme každý rok na kontroly a dobrý :hug: Ale jdi s ní co nejdřív. Nesmí se to podcenit.

• Nahlásit
  • Citovat
385
20.1.20 21:55

S dovolením budu sledovat, syn má taky pupeční kylu a doktorka to nijak neřeší, žádné lepení atd…na bříšku spí že všeho nejraději, ani jsem nevěděla, že by neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Machstep
20.1.20 22:19
@edding400 píše:
S dovolením budu sledovat, syn má taky pupeční kylu a doktorka to nijak neřeší, žádné lepení atd…na bříšku spí že všeho nejraději, ani jsem nevěděla, že by neměl.

Nevadí to. Jde o to, že mini po to může bolet a může plakat. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Machstep
20.1.20 22:21
@edding400 píše:
S dovolením budu sledovat, syn má taky pupeční kylu a doktorka to nijak neřeší, žádné lepení atd…na bříšku spí že všeho nejraději, ani jsem nevěděla, že by neměl.

A jak cirka velkou ji má? První syn, jí měl ale ne nijak tragickou. Šlo jen o to ji něžně zatlačit. Tu co měla dcera - nelze zatlačit.

• Nahlásit
  • Citovat
Machstep
20.1.20 22:22
@edding400 píše:

A u kluků se to neřeší tolik jako u holčiček. Protože kluci nerodí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
385
21.1.20 06:11

@Machstep asi nijak dramaticky velkou. Trčíi hlavně pupík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Machstep
21.1.20 08:06
@edding400 píše:
@Machstep asi nijak dramaticky velkou. Trčíi hlavně pupík.

Jako za to že sním dojdeš, nic nedáš; :-)

• Nahlásit
  • Citovat
385
21.1.20 11:31

@Machstep určitě ne. uvažuju najít vhodnou fyzioterapeutku a poradit se tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Machstep
21.1.20 11:54
@edding400 píše:
@Machstep určitě ne. uvažuju najít vhodnou fyzioterapeutku a poradit se tam.

URČITĚ:-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama