UTZ: Pupeční šňůra nebo malej tentononc?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančulinka
Stálice 98 příspěvků 12.11.14 11:46
Pupeční šňůra nebo malej tentononc :D

Ahoj holky doma se dohadujeme jestli to je pupeční šňůra nebo malej tentononc :D A já si myslím že to je ono a doma zase pupeční šňůra :D Co myslíte vy? :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23163 příspěvků 12.11.14 11:48

Já si myslím, že ta fotka je strašně rozmazaná :think: a nevím co se skrývá pod pojmem tentononc

Jančulinka
Stálice 98 příspěvků 12.11.14 11:51

Je rozmazaná no, no malej tentononc co asi :D pindík :D

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 12.11.14 11:55

Z jakého je ta fotka týdne? Je to hrozně mázlý, ale to myslíš že by mu pindík takhle trčel? 8o

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 12.11.14 11:55
@Jančulinka píše:
Je rozmazaná no, no malej tentononc co asi :D pindík :D

Tentononc, pindík… Pravděpodobně myslíš asi penis.

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 11:57

Tak pindík to není ani za prase :) to je rozmázlý ULZ kousek dělohy ten by trčel on prostřed miminka ne někde nad hlavou :mrgreen: :mrgreen:

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 12.11.14 11:59

Pindik to neni, nebyl by skoro velkej jako ruce ci nohy…a typovala bych to nekde na 12tt cca ne? co? :) to fakt tak velkyho mit jeste nemuze :)

Jančulinka
Stálice 98 příspěvků 12.11.14 12:24

Jen jsme to zkoumali včera :) a napadlo nás to :D ale rozhodne nejsem presvedsena ze je to ono ;) prostě nás jen zajímal nazor jiných :).. ano fotka je mazla no a je to 11tt… :)

Jančulinka
Stálice 98 příspěvků 12.11.14 12:28

Marry11.. muzes mi prosím říct kde vidíš ze mu něco trčí nad hlavou? Bud jsem slepá ale nad hlavou mu rozhodne nic netrci :D ;D

Lynette
Echt Kelišová 8247 příspěvků 12.11.14 12:31

Tentononc to rozhodně není - kdyby to tentononc byl ak enní malý ale obrovský.

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 12.11.14 12:31
@Jančulinka píše:
Jen jsme to zkoumali včera :) a napadlo nás to :D ale rozhodne nejsem presvedsena ze je to ono ;) prostě nás jen zajímal nazor jiných :).. ano fotka je mazla no a je to 11tt… :)

Jasny, tak my bychom doma taky asi ze srandy rekli, ze to vypada jak pindik, ale je jasny, ze to neni, ten pokud tam je, je fakt jeste malinkej…takovyho maji v tomhle obdobi mozna tak africani :oops: :mrgreen:

Jančulinka
Stálice 98 příspěvků 12.11.14 12:36

Taky jsem včera říkala ze to bude negr :D ze ty je maj velký ;D napadlo nás to jen :D jak jsme to přihlíželi tak přítel to je kluk? Je to on? A už to začalo je není je není :D

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.14 13:03

No nevím něco jsem viděla i celou šnůra jak je psané téma nad hlavou a koukám to co myslíš ty 2 tyčky nahoře to budou nožičky ne? A ten zbytek dolů co mu tam trčí no nevím co říkal lékař?
ono pohlaví ve 12týdnu není vidět ono se to tipuje dle výběžku.

aknah31
Neúnavná pisatelka 15529 příspěvků 12.11.14 13:10

@Jančulinka v 11tt jsou genitalie obou pohlavi temer totozna, nic tam neni videt. Formuje se to az kolem 14tt.
Pred tim to doktori poznavaji podle sklonu mocove trubice. Aspon tak mi to bylo vysvetleno na prvnim utz. U obou kluku mi ve 13tt rekli ze cekame kluka a kluk to byl. Zadny „tentononc“ tam nemeli :mrgreen: :mrgreen:

Jančulinka
Stálice 98 příspěvků 13.11.14 04:48

Marry11 nejsem blba a vim ze ty dve trčící věci jsou nohy :D a dr jsem se neotala protože jsme si toho všimli az doma ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >