Pupík - má to takhle vypadat?

1
28.3.21 18:42

Pupík - má to takhle vypadat?

Ahoj maminky,
prosim Vas, je to me prvni miminko a tak nevím.
Včera nám odpadl pahyl a tohle zbylo, je to v pořadku? Myslela jsem, že az vypadne, nezbyde tam už nic :nevim:.
Jinak pupík desinfikujeme kolem dokola.
Hanka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6173
28.3.21 18:57

Ja nechala pupik osetrit v porodnici a domu jsme uz sli s hezkym.
Toto na fotce se mi ani trochu nelibi, a to nemyslim po esteticke strance. Konzultovala bych s pediatrickou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
28.3.21 19:02

Mozna to dela fotka, ale nelibi se mi to zacervenani kuze. Jinak nejak podobne to vypadalo po odpadnuti pahylku u dcery a pak se to cely slouplo a byl tam uz uplne zahojeny pupik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
28.3.21 19:14

U nás to vypadalo trochu jinak. Taky bych nechala zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21035
28.3.21 19:20

@hrub.h zajděte zítra ráno k pediatrovi, ať to ošetří a zkontroluje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
28.3.21 19:20

Taky bych zašla. Mně po odpadnutí vykoukl už krásný pupík. Ale taky upadávaly teda přes tři týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
28.3.21 19:35

Taky to u nas takhle vypadalo. Ono se to potom cele sloupne a bude normalni pupik. Porad vysušovat lihem. Nic jineho neporadim, hlavne nicim nemazat. Max. potrit rapikem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5711
28.3.21 19:47

Je to v pořádku, opatrně potirej lihem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 20:57

Zdravím, zítra s tím radši zajeďte k MUDr.
Nevypadá to úplně dobře, ani okolí. Navíc to může začít krvácet.

Já to nechala ošetřit v porodnici… po týdnu se nám tam stejně udělal strup co vypadal líp než tohle, jela jsem k doktorce a říkala, že u tohoto je lepší vždy zkontrolovat.

• Citovat
  • Nahlásit
1986
1.4.21 09:42

Nelíbí se mi. U dcery po odpadnuti pahylku zůstal čistý krásný pupík. Tady vidím i nějaké bílé ložisko… Přijde mi to jako hnis… Navíc to zčervenání… Nechala bych zkontrolovat u dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 00:11

Tak u nás to u dcery i syna vypadalo přesně takhle hnusně u doktorky jsem byla a prý normální a takhle jsme to měli u syna chvíli, ale u dcery snad 14 dní než se to úplně zahojilo, nesmí to červenat kolem. Prostě neupadnul celý, Vysušovat lihem, ono to ještě vyschne a vypadne. Dcera nakonec teda nemá ten pupík zrovna dokonalý esteticky, ale s tím nic nenaděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat