Pupínek- nevíte co nebo od čeho by to mohlo být?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 18:05
Pupínek- Nevíte co nebo od čeho by to mohlo být?

Zdravím nevíte co by to mohlo být za pupínek nebo od čeho by to mohlo být? Udělalo se to synovi přes noc.

Reakce:
evulinda79
Kecalka 187 příspěvků 12.08.19 18:34

Komár?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 12.08.19 18:59

Štípanec, komár

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 19:13

Komar

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 12:06
Komáři?

Ahoj, prosím zkušenější maminky o radu.
Syn (skoro 2 r.) má od rána 4 puchýřky (levá ruka, pravá ruka, krk, u obočí) - myslíte, že to můžou být komáři? My poštípaní nejsme vůbec…
Syn na ně má docela šílené reakce, nedávno jsme to řešili i u Dr., krev ok. Nechci vyšilovat a běžet tam s dalším „asi štípancem“ znovu ale jsem z toho trochu nervózní. Máte zkušenost s takovými puchýřky? Co vám na to nejlíp zabírá? Děkuji.
Samozřejmě, pokud se mi to nebude zdát, zítra tam zajdeme. Anonym - zdravotní stav.

(A omlouvám se, že vkládám podruhé - u prvního příspěvku mi nešlo oživit diskuzi.)

Neuz
Kecalka 112 příspěvků 11.09.19 12:11
@Anonymní píše:
Syn (skoro 2 r.) má od rána 4 puchýřky (levá ruka, pravá ruka, krk, u obočí) - myslíte, že to můžou být komáři? My poštípaní nejsme vůbec…
Syn na ně má docela šílené reakce, nedávno jsme to řešili i u Dr., krev ok. Nechci vyšilovat a běžet tam s dalším „asi štípancem“ znovu ale jsem z toho trochu nervózní. Máte zkušenost s takovými puchýřky? Co vám na to nejlíp zabírá? Děkuji.
Samozřejmě, pokud se mi to nebude zdát, zítra tam zajdeme. Anonym - zdravotní stav.(A omlouvám se, že vkládám podruhé - u prvního příspěvku mi nešlo oživit diskuzi.)

Podle me komar, stipanec :)

elen-ka
Extra třída :D 14315 příspěvků 7 inzerátů 11.09.19 12:16
@Anonymní píše:
Samozřejmě, pokud se mi to nebude zdát, zítra tam zajdeme. Anonym - zdravotní stav.(A omlouvám se, že vkládám podruhé - u prvního příspěvku mi nešlo oživit diskuzi.)

podobné „fleky“ mívám poslední dobou já i syn po poštípání komárem. Přijde mi, že jsou letos agresívnější než dříve. Mě to, ať jsem dělala cokoliv i to co dříve zabíralo hned, svědilo asi týden, syna taky. Natírala jsem to slivovicí, to jediné nám nejvíce zabíralo a samozřejmě neškrábat. Ale chápu, že u dvouletého dítka to je nereálné.

Kackaculková
Nováček 8 příspěvků 11.09.19 14:04

Taky bych řekla, že je to opravdu jen štípanec od komára. Fakt jsou tohle léto šíleně agresivní. Syn byl poštípaný od hlavy k patě, manžel nic a já taky měla pár štípanců. Nám teda okamžitě zabral fenistil gel, za 2 dny pupínky zmizeli a my jsme teda měli štěstí, že syna rok a půl to vůbec nesvědilo.

llida
Kecalka 494 příspěvků 11.09.19 14:07

U nas je klidne syn cely postipany a my nic… asi ma sladsi krev… u nas zabira propolis, mnoohem lepsi nez fenistil… prestane svedit skoro okamzite a vydrzi az 12h, pak znovu namazat…

Váš příspěvek
Reklama