Pupínek vzadu na děložním čípku

Bambulka19
6.11.19 10:00

Pupínek vzadu na děložním čípku

Ahoj chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenost že si našel na děložním čípku vzadu skoro u toho vchodu dovnitř po straně našel něco jako pupínek? Opravdu to na pohmat cítím vylozene jako pupinek mám strach co by to mohlo být? Jinak u gyn.vzdy vše v pořadu cyto. delana před 5 měsíci OK jinak jsem tam dost často kvůli tomu že nedostavam ms takže mě pořád vyšetřuje vnitřně i utz a ok naposledy před měsícem ale. tohle hmatam poslední 4 dny :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.11.19 10:06

Já to mám už roky a dr nikdy nic neříkala…

• Citovat
  • Nahlásit
11564
6.11.19 10:08

Nevím, nemám důvod si hrabat na děložní čípek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 10:22

Mám to tam víc jak 10 let. Dr nikdy nic neříkal, citologie vždy ok

• Citovat
  • Nahlásit
6197
6.11.19 10:26
@Lekninka91 píše:
Nevím, nemám důvod si hrabat na děložní čípek :nevim:

Asi tak. V zivote jsem si nedělala sama gynekologickou prohlídku, nevím co k tomu nekoho vede. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 10:41

Mám na čípku taky pupínek - někdy výraznější, někdy méně. Ptala jsem se na to Dr., prohlédl mě a nic špatného na tom neshledal. Je to prý normální, v průběhu cyklu se čípek mění, vyskakují žlázky atd. Cytologie vždy OK. Tak to více neřeším. Pro tvůj klid bych navštívila Dr.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 10:48
@Kfětoslava píše:
Asi tak. V zivote jsem si nedělala sama gynekologickou prohlídku, nevím co k tomu nekoho vede. :roll:

Čípek a hlen sleduji v průběhu cyklu pro určení ovulace. Nevidím na tom nic špatného, pokud se dodržuje hygiena.

• Citovat
  • Nahlásit
6197
6.11.19 11:11
@Anonymní píše: Čípek a hlen sleduji v průběhu cyklu pro určení ovulace. Nevidím na tom nic špatného, pokud se dodržuje hygiena.

A důvod? Já ve volném čase radši sleduji detektivky nebo si čtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4368
6.11.19 11:29
@Bambulka19 píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenost že si našel na děložním čípku vzadu skoro u toho vchodu dovnitř po straně našel něco jako pupínek? Opravdu to na pohmat cítím vylozene jako pupinek mám strach co by to mohlo být? Jinak u gyn.vzdy vše v pořadu cyto. delana před 5 měsíci OK jinak jsem tam dost často kvůli tomu že nedostavam ms takže mě pořád vyšetřuje vnitřně i utz a ok naposledy před měsícem ale. tohle hmatam poslední 4 dny :( [/c
@Kfětoslava píše:
A důvod? Já ve volném čase radši sleduji detektivky nebo si čtu.

Taky si nedovedu představit proč bych si měla šahat na čípek, ale možná snažilky po dítku to dělají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 11:40
@Kfětoslava píše:
A důvod? Já ve volném čase radši sleduji detektivky nebo si čtu.

Důvod? No právě to určení ovulace, když se žena snaží otěhotnět. Je to otázka pár minut.

• Citovat
  • Nahlásit
15238
6.11.19 11:55
@Anonymní píše:
Důvod? No právě to určení ovulace, když se žena snaží otěhotnět. Je to otázka pár minut.

Tak to raději měřím teplotu, než si tam hrabat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
6.11.19 11:59
@Anonymní píše:
Důvod? No právě to určení ovulace, když se žena snaží otěhotnět. Je to otázka pár minut.

A není lepší jen tak normálně souložit 2× - 3× týdně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 13:42

@lachtanice86
Bazální teplota ovulaci ukáže až po tom, co proběhla. Takhle se nechají plodné dny určit v době, kdy opravdu probíhají - chce to samozřejmě pár cyklů sledování. A také je to varianta, pokud žena teplotu z nějakého důvodu pravidelně měřit nemůže. Řekla bych, že si „tam“ ženy často strkají daleko podivnější a nebezpečnější věci než vlastní prsty ;)

@Kfětoslava
Ano, samozřejmě je to potřeba. Ale pokud to snažení trvá už delší dobu, má člověk potřebu tomu pomoci všelijak - třeba i takovýmto sebepozorováním a zjišťováním, zda ovulace vůbec probíhá.

Ale to už se dost odkloňujeme od otázky zakladatelky. Na tohle jsou tu jiné diskuze.

• Citovat
  • Nahlásit
15238
6.11.19 14:39

Kdyz merim pár cyklů už celkem spolehlivě vím kdy ovulaci mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.19 14:57
@lachtanice86 píše:
Kdyz merim pár cyklů už celkem spolehlivě vím kdy ovulaci mám

Pokud jsou cykly relativně pravidelné, tak tomu věřím. Já mám cykly dost dlouhé a nepravidelné a opravdu mě každý nový dokáže překvapit svým průběhem. Měřím teplotu poměrně dlouho a i přesto poznám blížící se ovulaci spíše díky pozorování hlenu a čípku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat