Pupínková záhada, která už trvá 3 měsíce

2
22.3.21 14:01

Pupínková záhada, která už trvá 3 měsíce

Mám 6-letého syna, který asi dva roky nebyl nemocný. Na konci ledna jsme byli na velmi staré chalupě, kde bylo velmi staré vybavení, ale udržována čistota. Hned druhý den, co jsme se vrátili, tak synovi naskákalo dost nenápadných pupínků, taková hrubá kůže a na obličeji měl suchou kůži a na puse opar. Teď v březnu to vypadá tak, že na těle má kolem 10 výraznějších pupínků viz. foto. U doktorky jsem byla 3×, vzala výtěr z krku, moč, odběr krve, nic nenašla. ( Test na játra se nepodařilo udělat, srazila se krev) a neví co dál. Doktorka říká, že je dost dětí teď s vyrážkami, že to mají třeba po covid. Jestli měl někdy covid, tak to nevím, celou dobu je zdravý. Nevím, zda s tím souvisí, že na začátku ledna byl na očkování tetanus, černý kašel, záškrt. Nesetkal jste se s takovými pupínky někdo, každý den jich pár zbyde a zas přibyde. Nesvědí, nebolí. Už si nevím rady. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.3.21 14:44

Tak vzít znovu krev, když vyšetření není kompletní. Nebo ať vás pošle na kožní. Jinak mě docela fascinuje, že jsou vyrážky po covidu, tak to třeba může být to, jak jako? Tak buď vím, nebo mlčím. Tak snad to nějak konzultuje ten lékař, když si neví rady. Klidně to může být virové. Taky jsem u skolkove dcery bojovala a doktorka řekla molusky. Ty bývají virové. Sem tam to má podobně, jako tady na obrázku po tom, co praskly mechanickým vymáčknutím a vyčistila jsem je. Tak to seschlo a je to podobné, ale taky to zatím nemizí. A taky už to má třeba tři měsíce. Ukazuje to i na oslabenou imunitu. Stejně tak ten opar u vás, prostě v tom těle se něco děje.

• Citovat
  • Nahlásit
2
22.3.21 16:18
@Anonymní píše:
Tak vzít znovu krev, když vyšetření není kompletní. Nebo ať vás pošle na kožní. Jinak mě docela fascinuje, že jsou vyrážky po covidu, tak to třeba může být to, jak jako? Tak buď vím, nebo mlčím. Tak snad to nějak konzultuje ten lékař, když si neví rady. Klidně to může být virové. Taky jsem u skolkove dcery bojovala a doktorka řekla molusky. Ty bývají virové. Sem tam to má podobně, jako tady na obrázku po tom, co praskly mechanickým vymáčknutím a vyčistila jsem je. Tak to seschlo a je to podobné, ale taky to zatím nemizí. A taky už to má třeba tři měsíce. Ukazuje to i na oslabenou imunitu. Stejně tak ten opar u vás, prostě v tom těle se něco děje.

Děkuji za zprávu. Zkusím to znovu konzultovat s doktorkou nebo ať mi napíše doporučení na kožní. Vadí mi, že nevím, co se s ním děje. Pupínek je červený, ale dál se nevyvíjí, není v něm žádná tekutina a ani hnis.. Na další krev se mi s ním nechce, bylo to docela náročný.. Děkuji a budu koumat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.3.21 17:46

@Amina20 určitě chtěj zadanku na kožní. Štvou mě ti doktoři. Dítě má vyrážku, docela dlouho, tak nic se neděje, tak nic. Ještě existuje Imunoglukan mast, tu mi doporučila na posílení i té imunity kůže. U vás je třeba zajistit, čím to mazat. Zda vysoušet nebo promazávat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat