Reklama

Pupínky a teplota 8 měs mimi, co mu je?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 05.09.10 18:15
Pupínky a teplota 8 měs mimi, co mu je?

Ahoj holky
prosím o info co malej chytnul. Má pupinky, dnes je jich o neco vic nez pri prvnim vcerejsim vysevu, jsou hlavne na hlave, krku a ted i rukach, teplotu ma kolem 38. Nic jineho mu neni, jeho dvojce zatim nic nema. Minule pondeli byla hexa a prevenar. dekuju za info, co nas napadlo za nemoc
 Jiz

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 05.09.10 18:20

ahojky -myslím si,že pátá nebo šestá nemoc..mrkni se a porovnej http://www.zdrave.cz/…a-nemoc-718/

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 05.09.10 18:21

6.nemoc to asi nebude, tam jsou nejdriv vysoke horecky a pak spadnou a je vysev.
Nestovice to byt nemuzou? Tam by sedelo postupne pribyvani pupinku a ta teplota.
Pokud jsou to nestovice, tak sice na jednu strnu nemoc, ale na druhou, uz nejsou vedra a meli byste to za sebou.
Jenze ty jsi tehule, nestovice jsi jako mala mela? :think:

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 05.09.10 18:23

Tak jsem právě zjistila, že jsme před dvěma měsíci prodělali šestou nemoc, děkuji… :-D

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 05.09.10 18:25

:lol: alespoň k něčemu odkaz

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 05.09.10 18:26
Sylvajs píše:
ahojky -myslím si,že pátá nebo šestá nemoc..mrkni se a porovnej http://www.zdrave.cz/…a-nemoc-718/

Podle zakladatelkou popsaných příznaků z tohoto ani jedno … (samozřejmě, pokud by to nemělo netypický průběh).

A co neštovice…?

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 05.09.10 18:27

nase pupinky

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 05.09.10 18:29
jizvíková píše:
nase pupinky

Tipuju opravdu ty neštovice.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 05.09.10 18:31

ty jsou v tehu nebezpecny, co? ja je teda kdysi mela

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 05.09.10 18:32

Tez se priklanim k nestovicim.
Jizvi, jen doufam, ze jsi je uz mela :-?

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 05.09.10 18:33

Tak v tom pripade je to ok, pri nestovicich vznika celozivotni ochrana :palec:
(samozrejme muzou byt vyjimky, kdyz je prubeh moc mirny, ale jsou to fakt vyjimky)

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 05.09.10 18:35

teplotu mam taky, ale ne tak vysokou jako Bert

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 05.09.10 18:54

já bych tipovala neštovice. ale zaráží mě, že máš teploty u ty…
pro jistotu bych s ním zítra zaběhla na zkouknutí k doktorce, uvidíš, co ti řekne.
jinak pokud jsi je měla jako malá, tak mimču nic nehrozí. pokud chceš mít jistotu, můžeš si nechat udělat krevní test na množství protilátek.
Klárka měla neštovice, když sjem byla v 5. měsíci a gynekolog říkal že maximálně z toho můžu mít pásový opar, když jsem jako dítě neštovice měla.

blanka111
Kecalka 138 příspěvků 05.09.10 19:24

neštovice jsme neměli,ale podle dr. mi říkala,že to začíná na hlavě a pak se postupně přidávají další a ta teplota,taky bych to tipla.a jestli si těhotná tak se nic neděje,nedávno jsme řešily tento problém se sestřenkou a ta volala všude možně :-) a je to prý v pohodě jestli už jsi je měla.

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.10 19:32

Neštovice to nejsou, to vypadá úplně jinak, Samuelek má také takovýhle pupínek jeden na hlavičce druhý na krku a je to od komára, kterýho je zabila až po třech dnech pobývání u nás v pokoji, nemůže to být komár?
Teplotku může mít ze zoubků, no ale nejsem lékař podle mně to nebude nic vážného :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >