Pupínky jako kopřivka u kojence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.12.21 15:00

Pupínky jako kopřivka u kojence

Děvčata, malý má deset měsíců a jsou tomu dva dny, co se ráno vzbudil a u krčku má dva až čtyři pupinky. Vypadá to jako kopřivka. Do pár hodin to ale zmizí, má to jen po probuzení, nevíte čím by to mohlo být? Objevilo se to již před pár týdny, ale jen jednou. Vyměnili jsme prací prostředek a prckovi jsem teď všechny věci přeprala jen s octem. I povlečení. Nepřijde mi to ani jako sptipanec od něčeho.. Rostou nám ale zuby a hodně slinta. To je ale asi blbina, že ze by mel kopřivku z toho.. Když jinde než na boku krčku to nemá a pouze pár hodin..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67431
24.12.21 15:04

Nemá jen potnicky? Těch příčin může být mnoho. nové jídlo, prací prášek atd :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.21 15:11

@martina.se od té doby, co nám začaly růst zoubky má na obličeji pořád něco.. To je masakr. Hledání jak jehlu v kupce sena..je mi ho jen líto broučka.

• Citovat
  • Nahlásit
67431
24.12.21 20:41
@Anonymní píše:
@martina.se od té doby, co nám začaly růst zoubky má na obličeji pořád něco.. To je masakr. Hledání jak jehlu v kupce sena..je mi ho jen líto broučka.

Nemusí to znamenat vůbec nic. Pokud je jinak v klidu, tak bych se nebála.. kdyby ho to svedilo, tak se hodně osiva atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat