pupínky kolem pusinky ze slin

1782
9.2.08 20:55

pupínky kolem pusinky ze slin

Ahojky,
mám dotaz. Mojí Barunce je 16 měsícu. Rostou ji zoubky a dost slintá. Ze slin se jí dělají kolem rtů pupínky. Koupila jsem ji na to speciální krém s Bioderma 40ml za 270,– Kč. Ze začátku to pomohlo, ale po 14-ti dnech jako by to přestalo učinkovat.
Tak se chci zeptat, jestli jste některá měla stejný problém a čím jste to mazaly?

Dík Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1751
9.2.08 21:06

Lucikry,
prosím tě, jak vypadají ty pupínky? Momentálně řeším u dcery to samý, taky jí sice rostou zuby, ale nijak výrazně neslintá, takže stále hledám příčiny, z čeho to má. :roll: Ty sliny mě nanapadly.

Má to hodně kolem spodního rtu až na bradu, jsou to malinké pupínky s dobře viditelnou hlavičkou, prostě to vypadá jako malej beďar. Postupem času to zmizí a má už jen červené pupínky.

Já s ní jdu příští týden na kožní, nám totiž nezabírá vůbec nic. :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
9.2.08 21:28

Sunnyside - je to podobné, má je takové červené, trošku jako malé jebáčky. Je to ze slin. Má to jen kolem rtu a u bradičky. I když ji sliny netečou, tak přece jenom na puse zůstávají. Pořád něco do te sve pusiny dává.

Sama, když si olízneš pod rty, a necháš to zaschnout, tak se ti bude kuže stahovat a je to nepřijemné. Jsem to zkusila na chvilku (já vím, jsem blázen). Ale bylo to fakt nepřijemné. A Bára ma citlivou kůži po mě.

Tak pak prosímtě napiš, co ti na to kožní dala, ju. Myslím, že mala ma to samé. Děti to prý mavají hodně často. Já jsem to deta ukazovala jen lékarnici (protože když jdu k dr., tak to jak na potvoru vždycky zmizelo).
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11525
9.2.08 21:49

Zkuste potírat černým čajem, udělat hodně silný vývar ( činský nebo ruský) pak namočit tampon a potírat - u nás zázračný lék.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
9.2.08 22:59

Ahoj,
tak nas Honzik to ma taky, nektery ten pupinek mu i hnisa, detska nam na to dala framykoin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
10.2.08 20:07

Ještě mi na to teď kamarádka radila ondřejovou mast - tak taky zkusím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
11.2.08 11:07

ahoj
TAk s tímto jsme začali mít problémy už v 6měsících, kdy se nám klubaly první zoubky. Naše mudra nám předepsala Excipicial Hydrolotio nebo tak nějak a nám to zabralo a zmizelo. A teď když lezou další se snažím pusinku pořád utírat od slin a zatím nic, tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2218
11.2.08 11:10

Možná se budete divit,nám na to doktorka poradila obyčejnou modrou indulonu a zabralo to,má zase nádhernou pleť :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20195
11.2.08 14:07

na dětský lišej nejlepší modrá indulona nebo klasický čistý jelení lůj

U nás se to dělalo od dudlíku - jak měla dudl „otočený“ k tvářičkám, tak jí tam zůstávalo vlhko a když jsem koupila (myslím v DM) takový, co byl otočený opačně, tj. nepřiléhal k pusince, tak to zmizelo

No a na lišej u dospělých kromě loje a indulóny hodně pomáhá čisté domácí sádlo (nesolené!) :-)

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama