Pupínky, které se objeví a hned zase zmizí...

179
20.4.17 10:25

Pupínky, které se objeví a hned zase zmizí..

Ahoj, mému 10ti měsíčnímu synovi se objevují pupínky, které za pár minut zase zmizí. Vždy se objeví jen jeden maximálně dva za den a většinou na krku, čele a teď posledně ho měl na ruce. Nejdřív se mu udělá světle červený flek a uprostřed něho pupínek, který vypadá jako od kopřivy.. po chvilce zmizí flek a hned po tom i ten pupínek. Ještě kojím a nic neobvyklého jsem nejedla ani on nejedl nic nového, prací prášek i kosmetiku používáme stále stejnou. Akorát měl teploty ze zoubků tak jsem mu dávala Nurofen (poprvé v životě), ale ani za nic si nevzpomenu jestli se mu ty pupínky objevovaly už před tím nebo až ten den kdy jsem mu poprvé dala Nurofen :think: každopádně včera už Nurofen nedostal a dnes se mu pupínek stejně objevil. K dr. jdeme v úterý tak se na to poptám, ale chtěla jsem se zeptat jestli s tím někdo nemáte zkušenost. Děkuji za odpovědi a přeji hezký den :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

364
20.4.17 11:49

Mám úplně stejnou zkušenost z minulého týdne. Syn 15m měl teploty a pupínky, jakoby štípnutí od komára, co za pár minut zmizely. Taky jsem myslela, jestli to není po Nurofenu, ale i když jsem ho pak nedávala, tak se mu taky ještě objevily, hlavně na nohách a na obličeji. Dál jsem po tom nepátrala (na netu jsem nic takovýho nenašla). Tak pak prosím napiš, co na to doktorka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
29.4.17 15:11

@Iva575 Ahoj, úplně jsem se zapomněla dr. zeptat, ale další den už se mu ty pupínky neobjevovaly tak si myslím, že to bylo z toho Nurofenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
14.6.17 13:30

Malý měl tohle taky, byli jsme s tím u doktorky a řekla nám, že je to vlastně jen „obyčejná“ kopřivka. Když se to objeví, máme dát jen fenistilový kapky :)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama