Pupínky na čele, co by to mohlo bý?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisaLaska
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 20:57
Pupínky na čele

Zdravím
Na čele se mi cca před měsícem po dovolené udělaly takové pupínky. Nejdříve jsem myslela, že to jsou beďary, ale nejsou bílé. Nevšimla jsem si že by nějak mizely nebo přibývaly, prostě tam jsou a nic. Nevíte co by to mohlo být a jak se toho zbavit? :nevim:

Reakce:
Yopii
Kecalka 321 příspěvků 12.10.18 21:06

Neni to svedive?

MisaLaska
Nováček 8 příspěvků 12.10.18 21:07
@Yopii
@Yopii píše:
Neni to svedive?

Není

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 12.10.18 21:19

No… ja to mivala taky… ale nekdy jsem mela pocit svedivosti… ofina to horsila ale jinak jsem to mela furt… byla jsem na kozni (i kvuli zarudnuti kolem nosu a na licich) a doktorka mi dala nejdriv skinoren (ten zas tak nezabral) a pak soolantru (ta jen na predpis) a ta zabrala a super… potom jsem prestala brat antinu (po 18ti letech) a po vynechani soolantry (zapadla jsem) se mi to nevratilo
Zkus skinoren (uz je volne prodejny), ten muzes i v tehotenstvi a kojeni…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >