Pupínky na kůži

Anonymní
4.8.21 22:30

Pupínky na kůži

Ahojte, mohl by mi někdo prosím poradit? Všimla jsem si na kůži různě po těle takových červených malých pupínků. Nejprve jsem si všimla několika na nohou a hýždích a teď i celkem hodně jich je na zádech. :( Mam obavy, co by to mohlo být, je mi jen 20 let a bojím se vážných nemocí. Zároveň ale nevím, zda s tím hned letět na kožní, nebo k praktické lékařce, která mě moc nadšeně už kontrolovat nechce, jelikož jsem se jí tam posledně rozbrečela kvůli motání hlavy (-že mě to děsí). Za jakoukoliv radu či názor budu moc vděčná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2173
4.8.21 22:37
@Anonymní píše:
Ahojte, mohl by mi někdo prosím poradit? Všimla jsem si na kůži různě po těle takových červených malých pupínků. Nejprve jsem si všimla několika na nohou a hýždích a teď i celkem hodně jich je na zádech. :( Mam obavy, co by to mohlo být, je mi jen 20 let a bojím se vážných nemocí. Zároveň ale nevím, zda s tím hned letět na kožní, nebo k praktické lékařce, která mě moc nadšeně už kontrolovat nechce, jelikož jsem se jí tam posledně rozbrečela kvůli motání hlavy (-že mě to děsí). Za jakoukoliv radu či názor budu moc vděčná.

Ty mě to přijde jako klasické akne na zádech, nic vážného. Já to mám též. Mohla si sníst třeba něco sladkého, kyselého cokoliv. Pokud se však bojíš zajdi si na kožní :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 22:40
@EvieK píše:
Ty mě to přijde jako klasické akne na zádech, nic vážného. Já to mám též. Mohla si sníst třeba něco sladkého, kyselého cokoliv. Pokud se však bojíš zajdi si na kožní :-).

Opravdu? :O Mě to vyděsilo, protože jsem si toho nikdy dřív u sebe nevšimla a hlavně, že mám pár takových pupínků i na hýždích a nohách :/ Jsem hodně úzkostlivá co se zdraví týče, ale lékaři mě nikdy kvůli nízkému věku nebrali vážně :(

• Citovat
  • Nahlásit
867
4.8.21 22:40

To sou beďary :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2173
4.8.21 22:41
@Anonymní píše:
Opravdu? :O Mě to vyděsilo, protože jsem si toho nikdy dřív u sebe nevšimla a hlavně, že mám pár takových pupínků i na hýždích a nohách :/ Jsem hodně úzkostlivá co se zdraví týče, ale lékaři mě nikdy kvůli nízkému věku nebrali vážně :(

No, podle mě šilíš zbytečně, já mám akne normálně i na nohách. Klid ;-). Kup si nějakou pěnu na čištění a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 22:43
@EvieK píše:
No, podle mě šilíš zbytečně, já mám akne normálně i na nohách. Klid ;-). Kup si nějakou pěnu na čištění a je to.

Dobře, moc děkuju za uklidnění, vážně si toho cením :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
867
4.8.21 22:46

Ony se rády dělají když je horko prakticky kdekoliv. Na zadku a zádech úplně běžné…mě když je vedro a hodně se spotim se dělají na pažích… Taky si mohla něco sníst nebo se ti něčím rozhodly hormony… Kup nějaký gel na pupínky tím si ty mista myj místo sprchacem. pokud by se ti osypala celá záda jakože můžou tak na kožní ;-) ale smrtelně to není neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 22:49
@Vladusxx píše:
Ony se rády dělají když je horko prakticky kdekoliv. Na zadku a zádech úplně běžné…mě když je vedro a hodně se spotim se dělají na pažích… Taky si mohla něco sníst nebo se ti něčím rozhodly hormony… Kup nějaký gel na pupínky tím si ty mista myj místo sprchacem. pokud by se ti osypala celá záda jakože můžou tak na kožní ;-) ale smrtelně to není neboj ;)

Ježiš a jo hormony! Před měsícem jsem kvůli stresu nedostala menstruaci, tak mi doktorka na gynekologii dala injekci na vyvolání a poté jsem měla nepříjemné akné na obličeji, tak asi se z toho tělo ještě vzpamatovává :) také moc děkuju za uklidnění a za radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
2173
4.8.21 23:11
@Anonymní píše:
Ježiš a jo hormony! Před měsícem jsem kvůli stresu nedostala menstruaci, tak mi doktorka na gynekologii dala injekci na vyvolání a poté jsem měla nepříjemné akné na obličeji, tak asi se z toho tělo ještě vzpamatovává :) také moc děkuju za uklidnění a za radu :srdce:

Tak a znáš důvod. :srdce: neboj, vše je určitě v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat