Pupínky na nohách u 2 letého dítěte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petra432
Povídálka 33 příspěvků 13.08.18 08:06
Pupínky na nohách u 2 letého dítěte

Dobrý den, maminky.. Dceři se dělají pupínky na nohách.. Když se objevil první, myslela jsem, že jí něco štíplo.. Jenže se jí objevují další pupínky a žádný bodavý hmyz jsem v okolí nenašla.. Jsou uprostřed vystouplé, okolí je červené, nesvědí, nebolí.. Žádná teplota ani jiné problémy.. Přidávám foto.. Volala jsem k Dr, ale má dovolenou.. Co to může být?

Reakce:
astoret
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 13.08.18 08:25

@petra432 my to máme taky, nejdív jen malé ložisko, nesvědilo, pak si to dcera začala škrábat a rozšířilo se a celé to bylo zarudlé, šly jsme k lékaři a že ji neco podráždilo venku - dostala jsme kortikoidovou mast, jenže ty pupínky ji naskakuji už i jinde, nejsou zarudlé a po jednom, ale už má pár pupínků i na zádech, na krku, na druhé noze, ty nesvědí - škrábe si jen to, kde to má zarudlé, ale mast mažem 3. den a ani malý ustup, nevim co to je, ale má toho už dost, je jí 2 a půl a nikdy žádná alergie, ekzém ,nic.napadá mě snad jen ze sluníčka, protože ani prášek na praní nemáme jiný..

stinga
Závislačka 4387 příspěvků 3 inzeráty 13.08.18 08:25

@petra432 každý lékař má vždy za dovolenou zástup

mamoch
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 13.08.18 09:46

Je srpen, takže sametky, máme bohaté zkušenosti…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >