Pupínky po holení

28
23.7.13 12:15

Pupínky po holení

Ahoj holky, co vám pomáhá na pupínky po holení na intimních místech? Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3168
23.7.13 12:18

Jde taky o to, jakým způsobem se holíš, jestli žiletkou nebo vytrháváš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
23.7.13 12:19

Dětský olejíček Aviril.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
23.7.13 12:21

No to by me taky zajimalo, jelikoz at se holim cim se holim a davam na to potom cokoli stejne pupinky mam :nevim: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
23.7.13 12:22

Já po každém holení kdekoliv hodně mažu a pupínky se mi přestali dělat. A taky holím (trhám) zásadně večer před spaním, ať si pokožka odpočne a hned se nepaří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22823
23.7.13 12:23

Já taky. Ještě tak občas funguje oholit večer, jít spát, větrat, a druhý den ven ideálně dole naostro a pak je šance že pupínky nevzniknou. Ale stačí aby se nedalo, vzít si kalhotky a kalhoty a druhý den stopro jsou :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
23.7.13 12:24

Já když jsem se holila žiletkou, tak jsem měla pupínky vždycky, leda když jsem se neoholila úplně do hladka, tak to pak nezarůstá. ale kdo by si tam chtěl nechávat strniště že… Zkoušela jsem úplně všechno postupně - dezinfikovat, zasypat pudrem, dětský olejíček, krém Veet proti zarůstání chloupků, brát lufou, nedělat nic :nevim: Nic nezabralo.
Teď holím voskem, dotrhávám pinzetou a je v pohodě. občas něco zaroste, ale jen výjimečně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
23.7.13 12:36

@jajda32 Jááááj, jen při té myšlence mě to bolí!!! A to jako fakt voskem??? 8o Já z toho mám hrozný strach, že bych si cvrkla bolestí :mrgreen:
Máš nějaký sepšl, nebo nějaký volně dostupný v drogerii??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
23.7.13 12:38

@jajda32
Myslíš jako strháváš voskem? Všude??!!! nebo jen třísla? Bolí to moc???
Vosk mám totiž koupenej a nemůžu se odhodlat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Uju
6746
23.7.13 12:42

SUDOKREM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
23.7.13 12:47

Jak se holi voskem dule.No dat to na pystoury a strhnout tak to snad ani nejde 8o…Bych chcipla a jeste si je vytahala az ke kotnikum 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
stazinka09
23.7.13 12:49
@wildcherry píše:
Jak se holi voskem dule.No dat to na pystoury a strhnout tak to snad ani nejde 8o…Bych chcipla a jeste si je vytahala az ke kotnikum 8o

eh to je teda popisek ;) 8o :lol: No ale přesně tohle je postup brazilské depilace, ale to dělají snad jen v salónu ne? To s doma člověk udělat snad ani nemůže. A zas někde roztahovat nohy :roll: :roll: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
24409
23.7.13 12:51
@stazinka09 píše:
@jajda32
Myslíš jako strháváš voskem? Všude??!!! nebo jen třísla? Bolí to moc???
Vosk mám totiž koupenej a nemůžu se odhodlat :lol:

ja si voskem vzala trisla.Na jedne strane si strhla pigment a na druhe si udelala podlitinu jako krava :lol:,stejne tak i na stejne h. Vypadala jsem, jako by me nekdo dokopal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24409
23.7.13 12:53
@stazinka09 píše:
eh to je teda popisek ;) 8o :lol: No ale přesně tohle je postup brazilské depilace, ale to dělají snad jen v salónu ne? To s doma člověk udělat snad ani nemůže. A zas někde roztahovat nohy :roll: :roll: :?:

nooo nekde to asi delaji, ale jak to nevim :lol:.Ale nesla bych na to asi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16941
23.7.13 12:55

Já se holím strojkem (vytrhávacím) a v pohodě, ale když sáhnu po žiletce, tak je mám taky. Jediné co mi pomáhá je se po holení natřít takovou vodičkou, co mám na pleť, po té se mi nikdy neudělají, jen to asi hodinu štípe jako kráva :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama