Pupínky po holení už nevím co dělat

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 15:53

Pupínky po holení už nevím co dělat

Ahoj. Už opravdu nevím co dělat. Po holení mám vždy pupínky na intimních partií. Zkusila jsem vše, ale nic mi nepomáhá se pupínků zbavit. Mám jen pupínky a svědění. Mám ostrou žiletky a vše co má být, ale i přes to. Přemýšlela jsem ještě nad dětským pudrem, ale nevím jak ho aplikovat, aby fungoval. Máte prosím nějaké rady? Už jsem fakt zoufalá :zed: budu ráda za všechny rady. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25448
21.1.22 15:58

Neholit a bude klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24052
21.1.22 16:07

IPL epilace a máš klid úplně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9604
21.1.22 16:12

Prosím tě, zoufalá z pupínků…já je mám taky, jsou horší věci. Když mi to vadí, tak se neholím a je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5146
21.1.22 16:14

Nehol se žiletkou. Vem to strojkem. Sice to nebude úplně do hladka, ale fotit do časáku se snad nebudeš, taky by to nemuselo vadit, a budeš bez pupínků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.1.22 16:18

Zkus nejdříve strojkem, poté se ohol žiletkou po sprchování, kdychloupky trochu změknou. ukonči krémem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 16:56

Nehol se proti smeru rustu chloupku. Po smeru to sice hur oholis, ale nedrazdi se tolik kuze. Ale pupinky ma asi vetsina, ono to jaksi k holeni neni uplne uzpusobene, priroda s tim nepocitala :)

• Citovat
  • Nahlásit
785
21.1.22 17:44

Elektricky strojek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
21.1.22 18:35

Musis holit po smeru rustu, ne proti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
21.1.22 18:53

Sudokrem nebo aviril jsi zkoušela? Nebo
ten elektrický strojek.
Nějaké holení po směru… To absolutně nefunguje. Kdo nezažil… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
21.1.22 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj. Už opravdu nevím co dělat. Po holení mám vždy pupínky na intimních partií. Zkusila jsem vše, ale nic mi nepomáhá se pupínků zbavit. Mám jen pupínky a svědění. Mám ostrou žiletky a vše co má být, ale i přes to. Přemýšlela jsem ještě nad dětským pudrem, ale nevím jak ho aplikovat, aby fungoval. Máte prosím nějaké rady? Už jsem fakt zoufalá :zed: budu ráda za všechny rady. Děkuji
…nasypeš pudr do dlaně a dlaní plácneš na… víš kam :lol:

Už roky používám obyč. žiletku a zapudruju. Spokojenost bez pupínků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6419
21.1.22 19:06

Z nouze jsem chlapovi vzala jeho strojek Philips One Blade…od té doby nepoužívám nic jiného, pokožka hladká jak prd*lka a bez pupínků… https://www.dm.cz/…3785293.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
21.1.22 23:26

Koupit v lékárně salicylový líh, potírat a v mezičase používat krém proti vysušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
22.1.22 20:23

Za mě také Avril krém, jak někdo zmiňoval výše :palec: Po holení natřít a klidně i po každém sprchování a pupínky nemají šanci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat