Pupínky po průjmu? 2 leté dítě

• Fotoalbum (5)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.7.22 13:55

Pupínky po průjmu? 2 leté dítě

Ahoj všichni, můj téměř dvouletý syn měl teď dva dny průjem, žádné jiné příznaky nemoci typu teplota atd, chová se úplně ok, divočí jako vždy (možná i víc :mrgreen:) takže jsem akorát nasadila dietu, rýži s mrkví, suché brambory, banán a piskoty, černý čaj s glukopurem (ten mu jede, protože vždy pije jen čistou vodu), koupila něco jako smectu, co mi doporučila paní v lékárně a včera jsem si všimla dvou pupinků, no říkala jsem si, že je to prostě z toho horka (i když nemiva běžně, ale tak teď je horko dost)… Teď jich má asi sedm, dopoledne měl pořád jen ty dva… No napadly mě neštovice? Ale nevím. Naše pediatrička už v pátek dopoledne neordinuje, abych se na ty pupínky zeptala… Měl průjem, už odeznívá a má pár pupinků. Můžou takhle začínat neštovice? Kontakt jsme měli s hodně dětmi, před týdnem a dvěma týdny zpět jsem byli na koupališti. Díky za názory a hezký den všem! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1348
1.7.22 14:05

Ano nestovice mohou zacit i prujmem… no uvidis, jak se osype do zitra a jak budou pupeny vypadat… preji prip. lehky prubeh :mavam: moje dcera nemela zadne priznaky, jen naskocili pupinky, takze jak kdy:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
1.7.22 14:12

Tak může být. Počkej do zítra a uvidíš. Mě se dcera osypala nejvíc teda až 4ty den. Jinak začalo to takto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 14:19
@llida píše:
Ano nestovice mohou zacit i prujmem… no uvidis, jak se osype do zitra a jak budou pupeny vypadat… preji prip. lehky prubeh :mavam: moje dcera nemela zadne priznaky, jen naskocili pupinky, takze jak kdy:-))

Jooo už jsem googlila, tak to by ten průjem vysvětlovalo, pokud teda, tak jsem na víkend zvědavá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 14:21
@Martha03 píše:
Tak může být. Počkej do zítra a uvidíš. Mě se dcera osypala nejvíc teda až 4ty den. Jinak začalo to takto

Děkuju, tak to jsem na víkend zvědavá, jestli tady budu mít puntikate dítě :D a pokud ano, tak snad to pak nebude moc svědit, ten můj divoký aktivista asi nepobere, že si to nesmí škrábat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
1.7.22 14:24

@PaniBambulinova používala jsem Virasoothe gel nebo tak nějak. Ale dcera v těch dvou letech moc neregistrovala, že něco má… bavilo ji patlat se krémem a to to měla i na víčkách a pod očima. Dneska v jejich skoro čtyřech by to bylo mnohem horší. Tak myslím, že ještě máte dobré období.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 14:29
@Martha03 píše:
@PaniBambulinova používala jsem Virasoothe gel nebo tak nějak. Ale dcera v těch dvou letech moc neregistrovala, že něco má… bavilo ji patlat se krémem a to to měla i na víčkách a pod očima. Dneska v jejich skoro čtyřech by to bylo mnohem horší. Tak myslím, že ještě máte dobré období.

Děkuju za tip, kdyztak koupíme :palec: každopádně, když nad tím tak přemýšlím, tak jo, možná lepší teď, protože ten je tak akční a dokáže ho teď zaujmout i…balíček houbiček na nádobí :mrgreen:, kybliky od jogurtu, všechny košíky, nádoby, kam si to přendává, tak ho kdyžtak zabavím od toho případného škrábání 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
1.7.22 14:33

@PaniBambulinova přesně, to je ještě super věk, kdy to moc nevnímají. Tak přeji ať se moc neosype, jestli je to ono… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.7.22 14:34
@Martha03 píše:
@PaniBambulinova přesně, to je ještě super věk, kdy to moc nevnímají. Tak přeji ať se moc neosype, jestli je to ono… :mavam:

Děkujuuuu! já už doufám, ať se osype, ať máme pak klid :mrgreen: navíc jsem psychicky připravena :mrgreen: :mrgreen: hezký den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
1.7.22 14:45

@PaniBambulinova tak pak přeji hezké osypání. I vám pěkný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
7.7.22 22:25

Dcera mela po dvoudenni strevni chripce taky osypana zada, vypadalo to jako koprivka. Posilala jsem fotku pediatrovi. Pry to byva docela caste pri strevnich problemech. Hned jak ji bylo lip, tak to zmizelo. Na prujem je super Tasectan Kids.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat