Pupínky po slunění dítě 7 let

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2175
29.6.22 20:40

Pupínky po slunění dítě 7 let

Ahojte…
Chtěla bych se zeptat zda nemáte zkušenosti :kytka:
Dcera 7 let má poslední dobou vyrážku po těle (ruce, trup, nohy) ale pouze když jsme venku.
K večeru se jí to ztrácí ale né úplně.
Dr. to přikládá sluníčku, ale dřív s tím nikdy problémy neměla :think:
V lednu prodělala neštovice tak mě napadlo jestli nemůže mít nyní citlivější pokožku.
Nemáte třeba zkušenosti s nějakými přípravky (gel, sprej, mast…?)
Děkuji moc případně za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16496
29.6.22 21:06

Alergie se vyvíjejí s věkem. Takže to, že nikdy dítě alergii na sluníčko nemělo neznamená, že se mu nemůže objevit. Koukala bych se po krému na opalování s vysokým faktorem, který je určený na sluneční alergie. Dělá ho například Eucerin. Já ho koupila teď nově na dovolenou, ale ještě ho nemám vyzkoušený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 21:21
@MayaPis píše:
Ahojte…
Chtěla bych se zeptat zda nemáte zkušenosti :kytka:
Dcera 7 let má poslední dobou vyrážku po těle (ruce, trup, nohy) ale pouze když jsme venku.
K večeru se jí to ztrácí ale né úplně.
Dr. to přikládá sluníčku, ale dřív s tím nikdy problémy neměla :think:
V lednu prodělala neštovice tak mě napadlo jestli nemůže mít nyní citlivější pokožku.
Nemáte třeba zkušenosti s nějakými přípravky (gel, sprej, mast…?)
Děkuji moc případně za odpovědi :kytka:

Ano může to být alergie na slunce a pravděpodobně bude.
Buď ráda že se to objevilo teď a ne později. Já vystudovala obor zahradnický architekt, práce x hodin venku na slunci, abych v posledním ročníku zjistila, že mám alergii na slunce a tuto práci vykonávat nemohu.
Používám opalovací prostředky faktor 50, na hlavu klobouk a co nejmíň být na slunku, raději ať je v bazénu. Já se třeba nemohu opalovat na slunci na lehátku, ale když se opaluji na lehátku v bazénu je to bez problému

• Citovat
  • Nahlásit
37
30.6.22 00:37

Ahoj, dcerka tento rok tiez zacla mat´ vyrazku, tiez podla doktorky allergie na slnko. Doporucila nam tablety Xados. Mame to pouzivat´ mesic, ale uz na 3 den vyrazky a svedeni zmizlo. Krasne to zabralo. Drzim palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
30.6.22 07:25

Slunecni alergie, no pohledej tu, nedavno tu byla diskuze, nic moc s tim neudelas…mazat 50 a neslunit, davat tricka a to treba i na koupani na slunci, hold je potreba s tim pracovat…v puberte to muze prejit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat