Puritánská manželka - chybí vášeň v sexu

Anonymní
15.12.19 11:19

Puritanska manzelka - chybi vasen v sexu

Jsme 15 let manzele a nas milostny zivot je jeden velky stereotyp. Manzelka by to nejradeji delala porad stejne. Kdyz to chci nejak ozvlastnit, nechce a stydi se nebo nevim. Navic je u toho porad ticho, obcas tise vzdechne. Kdyz se ji v prubehu nekdy zeptam, jestli se ji to libi, mlci. Vasen nulova. Je ji 40 a kdyz v zapalu vzruseni ji pote, co jsem ji to delal pusou, reknu, at mi ho vyhoni, je v soku. Nemuzu rict nic sprostyho, kdyz se zeptam behem sexu, jak to chces, neodpovi, vse musim iniciovat ja. Kdyz jsem ji minule hladil konecnik a zkousel tam zajet prstem, tak taky problem. Parkrat, kdyz mi delala oralni sex, tak samozrejme omylem se ji to dostalo do pusy. Rajcovalo me to, chtel jsem ji polibit, nelze, hned bezela do koupelny to vyplivnout. Vasnive milovani asi zustane jen mym snem. Kdyz si vzpomenu, co jsem s predchozi partnerkou delal. Bylo to davno, ale bylo to o necem jinem. Je blby to rict, ale ten sexualni nesoulad, ta prudernost me frustruje. Sex ma byt nekdy trochu zivocisne, ne? Nebavi me to delat s zenskou, ktera je u toho vetsinou tak unyla. Co si o tom myslite?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25888
15.12.19 11:21

Myslím si o tom, že nejde mít v životě všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
15.12.19 11:22
@Mango_Lassi píše:
Myslím si o tom, že nejde mít v životě všechno.
:potlesk:

A taky sis ji nemusel brat :think: Co chces slyset? Se divim ze jste spolu vydrzeli tak dlouho - proc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20094
15.12.19 11:23

Že to chápu, ale teď už to asi těžko změnis. Vždyť ti to muselo vadit už dřív, proč jsi to neřešil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1449
15.12.19 11:23

Najdi si milenku a udelej to tak, abys nezboural vse, co mate. Predpokladam, ze manzelku k sexuologovi nedotahnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25888
15.12.19 11:26
@Helca83 píše: :potlesk:A taky sis ji nemusel brat :think: Co chces slyset? Se divim ze jste spolu vydrzeli tak dlouho - proc?

Myslím si, že pan chce slyšet ujištění o tom, že je normální si na toto najít milenku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25888
15.12.19 11:28

Tady je úplně symetrická diskuze od ženy
https://www.emimino.cz/…ovka-374537/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
15.12.19 11:29
@Helca83 píše: :potlesk:A taky sis ji nemusel brat :think: Co chces slyset? Se divim ze jste spolu vydrzeli tak dlouho - proc?

Třeba si jinak rozumí a vyhovují? :think: Nebo se manželka vybírá podle toho, jestli polyká nebo to chce do konečníku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
15.12.19 11:30
@Anonymní píše:
Jsme 15 let manzele a nas milostny zivot je jeden velky stereotyp. Manzelka by to nejradeji delala porad stejne. Kdyz to chci nejak ozvlastnit, nechce a stydi se nebo nevim. Navic je u toho porad ticho, obcas tise vzdechne. Kdyz se ji v prubehu nekdy zeptam, jestli se ji to libi, mlci. Vasen nulova. Je ji 40 a kdyz v zapalu vzruseni ji pote, co jsem ji to delal pusou, reknu, at mi ho vyhoni, je v soku. Nemuzu rict nic sprostyho, kdyz se zeptam behem sexu, jak to chces, neodpovi, vse musim iniciovat ja. Kdyz jsem ji minule hladil konecnik a zkousel tam zajet prstem, tak taky problem. Parkrat, kdyz mi delala oralni sex, tak samozrejme omylem se ji to dostalo do pusy. Rajcovalo me to, chtel jsem ji polibit, nelze, hned bezela do koupelny to vyplivnout. Vasnive milovani asi zustane jen mym snem. Kdyz si vzpomenu, co jsem s predchozi partnerkou delal. Bylo to davno, ale bylo to o necem jinem. Je blby to rict, ale ten sexualni nesoulad, ta prudernost me frustruje. Sex ma byt nekdy trochu zivocisne, ne? Nebavi me to delat s zenskou, ktera je u toho vetsinou tak unyla. Co si o tom myslite?

A to takhle bylo od začátku nebo až po letech? Máte děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
15.12.19 11:31

Jestli ty nás netaháš za fusekli. Po 15 letech je v šoku, když ti má vyhonit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 11:33
@Pantalaimon píše:
Jestli ty nás netaháš za fusekli. Po 15 letech je v šoku, když ti má vyhonit?

Ona to udela, ale byla v soku, ze jsem rekl to slovo. Nechce u toho mluvit.

• Citovat
  • Nahlásit
392
15.12.19 11:35
@Anonymní píše:

Myslím si, že ji to s tebou nebaví, jinak by to u vás vypadalo jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6205
15.12.19 11:38
@VVVZ píše:
Myslím si, že ji to s tebou nebaví, jinak by to u vás vypadalo jinak.

Tak někdo na sex není s nikým. On nepíše, jestli byla taková od začátku nebo to přišlo věkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 11:38
@Kfětoslava píše:
A to takhle bylo od začátku nebo až po letech? Máte děti?

Mame deti dve. Driv mi to tak asi nevadilo, protoze fungovala vice pritazlivost a myslel jsem, ze cim dyl spolu budeme, tim min se budeme stydet. Sex neodmita, ale to chci nekdy nezne, nekdy zase vic pudove apod. Ona porad stejne. Ja ji oral, ona me, nebo soucasne v 69, pak souloz v misionarske pozici nebo zezadu. Jako dobry, i by to stacilo, kdyby tam byly aspon nove doteky nebo dalavice najevo, ze se ji to libi. Moje snahy o zpestreni jsou ji asi jedno. Pridam treba malickost, i nenapadnou, ale nevzrusi ji to. Minule jsem chtel, aby mi udelala oral tak, ze ja stojim a ona kleci na posteli nebo pode mnou. Udela to, ale je ji to fuk.

• Citovat
  • Nahlásit
6205
15.12.19 11:43
@Anonymní píše:
Mame deti dve. Driv mi to tak asi nevadilo, protoze fungovala vice pritazlivost a myslel jsem, ze cim dyl spolu budeme, tim min se budeme stydet. Sex neodmita, ale to chci nekdy nezne, nekdy zase vic pudove apod. Ona porad stejne. Ja ji oral, ona me, nebo soucasne v 69, pak souloz v misionarske pozici nebo zezadu. Jako dobry, i by to stacilo, kdyby tam byly aspon nove doteky nebo dalavice najevo, ze se ji to libi. Moje snahy o zpestreni jsou ji asi jedno. Pridam treba malickost, i nenapadnou, ale nevzrusi ji to. Minule jsem chtel, aby mi udelala oral tak, ze ja stojim a ona kleci na posteli nebo pode mnou. Udela to, ale je ji to fuk.

Myslím, že si můžeš pískat. Podle diskuzí tady, kdy to nechce partner/ka vůbec nebo třeba jen jednou za měsíc apod. Prostě není vášnivá experimentátorka. Spousta párů jede své osvědčené, pokud to končí orgasmem, tak je to fajn, ne? Sex je i o tom být spolu a pokud nikdy nebyla nějak živočišná, asi se to nezmění. Bylo by škoda asi jen kvůli tomu bourat dobrý dlouholetý vztah a rodinu

Příspěvek upraven 15.12.19 v 11:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat