Pusa na pusu při loučení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 19:23
Pusa na pusu při loučení

Ahoj,
Snad to ani nenapíšu, hrozně se mi stresem klepou ruce. Dnes jsem potkala kamaráda, jsem vždycky hrozně nervózní když ho potkám a nejen jeho, všechny muže, které znám. Mám potom výčitky svědomí vůči mému příteli. Nevím proč, kamarád mě vůbec fyzicky nepritahuje. Dnes mi ale dal pusu na pusu při loučení. Já jsem nestačila ucuknout. Jsem z toho teď špatná, mám výčitky svědomí a bojím se, že jsme všechno pokazila. Svého přítele moc miluji.

Prosím, jaký na to máte názor? Je všechno v pořádku a pusa nic neznamená?
Děkuju.
:srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 21747 příspěvků 15.11.18 19:25

Na pusu? Jako fakt na pusu? No, co ti budu povídat, bude z toho mimísek…

Russet
Extra třída :D 12204 příspěvků 15.11.18 19:26
@Anonymní píše:
Ahoj,
Snad to ani nenapíšu, hrozně se mi stresem klepou ruce. Dnes jsem potkala kamaráda, jsem vždycky hrozně nervózní když ho potkám a nejen jeho, všechny muže, které znám. Mám potom výčitky svědomí vůči mému příteli. Nevím proč, kamarád mě vůbec fyzicky nepritahuje. Dnes mi ale dal pusu na pusu při loučení. Já jsem nestačila ucuknout. Jsem z toho teď špatná, mám výčitky svědomí a bojím se, že jsme všechno pokazila. Svého přítele moc miluji.Prosím, jaký na to máte názor? Je všechno v pořádku a pusa nic neznamená?
Děkuju. :srdce:

Nic to neznamená. Nechápu, z čeho jsi nervózní. Oni tě neukousnou…

Russet
Extra třída :D 12204 příspěvků 15.11.18 19:26
@Bábrdl píše:

S blonďatými vlásky :mrgreen:

Detsa
Extra třída :D 11044 příspěvků 15.11.18 19:28

Nervózní si proč ? Bojíš se té společnosti, že jsi střed pozornosti ? Co ti běhá hlavou ?

V tomhle to má každý nastavený jinak. Pusa něco může znamenat, ale ani nemusí. Podle tebe to nic neznamenalo. Otázka je, jestli z jeho strany je to to stejný :). On ti ji dal tedy poprvé ? Když ti to není příjemné, řekl bych mu to. Tohle si nevyčítej ;)

radek9
Kecalka 101 příspěvků 15.11.18 19:29

Hmmm .. tak jestli jsi takhle silně zhřešila - zbývá už jen rozvod a celoživotní celibát u jeptišek :)

Monchichik
Kelišová 5480 příspěvků 15.11.18 19:29

@Bábrdl Ale jedině, jestli bere antikoncepci, která by mohla selhat ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 21747 příspěvků 15.11.18 19:31
@Monchichik píše:
@Bábrdl Ale jedině, jestli bere antikoncepci, která by mohla selhat ;)

Tak to je snad jasný, ne? Nevím, jak jinak bys chtěla otěhotnět, než „přes prášky“?…

jita22
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 15.11.18 19:31

Jsi nervózní když potkáváš své kamarády?Proč? :nevim:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 15.11.18 19:40

klíííd :D

Micaella22
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 15.11.18 19:46

10 otcenasu a kdyz mi posles na ucet par tisic tak ti buh odpusti uplne a pritel se nic nedozvi… ne promin, neres to a bud v poho. Neupadla si na jeho penis, tak to zadna nevera neni

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 15.11.18 20:21

Kolik ti je? :mrgreen:

Anny A
Kecalka 141 příspěvků 15.11.18 23:47

Klid nic si neprovedla. Zni to jako kdyby ti bylo tak 13 let.

neila
Extra třída :D 10808 příspěvků 16.11.18 00:28
@Bábrdl píše:

A možná i dvojčátka :* :mrgreen:

Mart81
Závislačka 3449 příspěvků 16.11.18 08:07
@Anonymní píše:
Ahoj,
Snad to ani nenapíšu, hrozně se mi stresem klepou ruce. Dnes jsem potkala kamaráda, jsem vždycky hrozně nervózní když ho potkám a nejen jeho, všechny muže, které znám. Mám potom výčitky svědomí vůči mému příteli. Nevím proč, kamarád mě vůbec fyzicky nepritahuje. Dnes mi ale dal pusu na pusu při loučení. Já jsem nestačila ucuknout. Jsem z toho teď špatná, mám výčitky svědomí a bojím se, že jsme všechno pokazila. Svého přítele moc miluji.Prosím, jaký na to máte názor? Je všechno v pořádku a pusa nic neznamená?
Děkuju. :srdce:

Kvůli puse, kterou navíc dal on tobě a tys nestihla ucuknout, jsi nic nepokazila.

Pusa na pusu je podle mě tak na hranici. Někde se to bere, že je to ještě v pohodě, někde se to bere jako už příliš osobní. Dej kamarádovi najevo, že ta pusa byla už moc, aby to neopakoval, ale jinak není třeba z toho dělat drama.

Třeba je jen zvyklý se takto loučit - někde je to obvyklé.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >