Reklama

Působnost hornomální antikoncepce při dlouhém zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 19.02.17 11:32
Působnost HA při dlouhém zvracení

Zdravím všechny, mám dotaz ať se nestane něco, co nechci. Včera jsem si vzala normálně asi v 9:30 tabletku antikoncepce AIDEE (šestá tabletka 1.týdne), kolem 15:00 jsem začala zvracet, toto trvalo až do noci. Je spolehlivost snížená? Teď určitě styk neplánuji, není mi stále dobře. Jde mi o příští pátek, pokud už budu fit - mám přespat u přítele. Děkuji moc za odpověď.

Příspěvek upraven 19.02.17 v 11:35

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 19.02.17 11:34

Může být.

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 19.02.17 11:37

Já právě nevím, když se uvádí že když je to po víc jak třech hodinách, že už je tabletka vstřebána… ale zase to bylo fakt dlouho no a nevím jestli to nebude pokračovat :(

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 19.02.17 11:40

Příbal si s sebou kondomy a nemusíš řešit, jestli jsi chráněná nebo ne

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 19.02.17 13:10

@myskalucka asi vezmu, no…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 10:57
Zvracení a antikoncepce

Dobrý den, v neděli jsem si dala HA ve 12 hodin. Ale kolem 15 hodiny jsem šla zvracet, ale neuvědomila jsem si, že se nemohl ještě vstřebat. Večer jsem měla pohlavní styk, v pondělí ráno jsem si dala klasicky pondělní prášek v 6:00. Dnes v úterý jsem si to uvědomila, že jsem si nedala,,ihned nebo do 12hod prášek náhradní, jen jsem normálně pokračovala tím pondělním (po 16ti hodinách), dnes jsem taky prášek měla. Otázkou je, může tu být riziko otěhotnění? HA beru pravidelně 4 roky, a to zvracení bylo ve 3.týdnu braní. Podle letáku chci brát další plato bez pauzy. Hrozí těhotenství, pkud jsem nedala 2. prášek po vyzvracení a pokračovala normálnš klasicky pondělním?

Děkuji za rady a odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama