Působnost hornomální antikoncepce při dlouhém zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 19.02.17 11:32
Působnost HA při dlouhém zvracení

Zdravím všechny, mám dotaz ať se nestane něco, co nechci. Včera jsem si vzala normálně asi v 9:30 tabletku antikoncepce AIDEE (šestá tabletka 1.týdne), kolem 15:00 jsem začala zvracet, toto trvalo až do noci. Je spolehlivost snížená? Teď určitě styk neplánuji, není mi stále dobře. Jde mi o příští pátek, pokud už budu fit - mám přespat u přítele. Děkuji moc za odpověď.

Příspěvek upraven 19.02.17 v 11:35

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 19.02.17 11:34

Může být.

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 19.02.17 11:37

Já právě nevím, když se uvádí že když je to po víc jak třech hodinách, že už je tabletka vstřebána… ale zase to bylo fakt dlouho no a nevím jestli to nebude pokračovat :(

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 19.02.17 11:40

Příbal si s sebou kondomy a nemusíš řešit, jestli jsi chráněná nebo ne

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 19.02.17 13:10

@myskalucka asi vezmu, no…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 10:57
Zvracení a antikoncepce

Dobrý den, v neděli jsem si dala HA ve 12 hodin. Ale kolem 15 hodiny jsem šla zvracet, ale neuvědomila jsem si, že se nemohl ještě vstřebat. Večer jsem měla pohlavní styk, v pondělí ráno jsem si dala klasicky pondělní prášek v 6:00. Dnes v úterý jsem si to uvědomila, že jsem si nedala,,ihned nebo do 12hod prášek náhradní, jen jsem normálně pokračovala tím pondělním (po 16ti hodinách), dnes jsem taky prášek měla. Otázkou je, může tu být riziko otěhotnění? HA beru pravidelně 4 roky, a to zvracení bylo ve 3.týdnu braní. Podle letáku chci brát další plato bez pauzy. Hrozí těhotenství, pkud jsem nedala 2. prášek po vyzvracení a pokračovala normálnš klasicky pondělním?

Děkuji za rady a odpovědi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >