Reklama

Pustí mě na revers, když má malej menší novorozeneckou žloutenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 25.04.18 15:04
Pustí me na revers kdyz ma malej menší novorozeneckou zloutenku?

Chtěla bych se zeptat. V sobotu rano v 7:55h v 37+6tt jsem porodila svého prvního syna. Ma menší novorozeneckou zloutenku. Chtěla bych se zeptat, pustili by nás na revers oba? Nebo nemůžou?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 25.04.18 15:06
@NicolCermis píše:
Chtěla bych se zeptat. V sobotu rano v 7:55h v 37+6tt jsem porodila svého prvního syna. Ma menší novorozeneckou zloutenku. Chtěla bych se zeptat, pustili by nás na revers oba? Nebo nemůžou?

Doporučili ti ho položit na místo kde svítí slunce?

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 25.04.18 15:08

Malej měl taky malou žloutenku a pustili nás. Záleží co na to říká doktorka. :nevim:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5783 příspěvků 25.04.18 15:10

A už víš, jak dlouho předpokládají, že tam budete?? Pokud to není vážné, tak ti většinou doporučí dát ho doma na sluníčko.
Ale pokud je to horší, tak děti dávají pod to umělé sluníčko v nemocnici.

Já bych tam asi zůstala a poslechla doktory, on třeba taky nebude úplně dobře přibírat, tak abyste byli pod kontrolou.

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 25.04.18 15:11

Jestli má žloutenku malou, přibírá a nemá žádný jiný problém, tak by vás mohli pustit i bez reverzu. Kolik má bilirubin? Dcery měly obě kolem 200 a pustili nás pokaždé 3 dny po porodu.

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 25.04.18 15:12

Dali mi ho na takove svetlo co by mu melo pomoct, uz na tom je 2dny, a ja nesnasim nemocnice, takže jsem tady z toho vystresovana a on to ze me cítí tak v noci dela bordel :( :( :,(

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 25.04.18 15:14

163 a pry ma mit max 150.Probíral krasne ale dnes ma 10g dole

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 25.04.18 15:14

Dle mého vás pustí až malý přibude aspoň 100 g na váze žloutenka není problém-jeli lehká jestli jste ještě na šestinedělí tak dávej miminko k oknu na světlo

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 25.04.18 15:14

No tak jestli chodí pod světlo tak ta žloutenka nebude asi tak malá, to by bylo dobré poslechnout doktory.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5783 příspěvků 25.04.18 15:15

@NicolCermis Tak to zkus prekousnout a dat se do klidu. Doktori vi proc to delaji. Svagrovou takhle pustili brzo i se zloutenkou a meli dost problem, malej nepribiral a meli problem s kojenim, protoze byl slabej.

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 25.04.18 15:15

Ja se ted modlim aby nas pustili zitra. Jsem uplne na prášky. :,(

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 25.04.18 15:16

Tak 163 zas tak moc není to je fakt. Mé dcery měly obě víc, u té starší to dokonce ověřovali i z odběru krve, u mladší to bylo jen tím přístrojem co měří na čele. A měly těsně pod 200. Ale tedy přibývaly na váze dobře. Standardně se pouští 3 den po porodu a dítě musí ten den přibrat. Tak jestli dnes ubral tak asi proto vás nepustili. Jestli zítra přibere tak vás snad pustí.

NicolCermis
Povídálka 24 příspěvků 25.04.18 15:17

Říkali ze to nic strašného neni ze je to jen mala zloutenka. Rodila jsem v JBC, kamarádka na tom byla s malym hůř a pustili ji normal v CL

Keyllah
Echt Kelišová 8993 příspěvků 25.04.18 15:17
@NicolCermis píše:
163 a pry ma mit max 150.Probíral krasne ale dnes ma 10g dole

takže zhubl, žloutenka je taková, že ho dávají pod světlo a je narozen o dva týdny dříve -) zkus vydržet, ze srandy si vás tam nenechávají.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 25.04.18 15:18

@NicolCermis popravdě, jak „malá“ přesně ta žloutenka je? S malou žloutenkou vás normálně pustí domů (syn jí měl nevím čísla, ale říkali, že dost, a strávil jednu noc pod „světlem“, pak nás pustili domů normálně).
Pokud to bude horší, tak bych se prostě kousla a ten den navíc tam zůstala, ono doktoři si vás tam nepotřebujou nechat na naložení, vesměs to z porodnic lifrují tak rychle, jak to jen jde, takže bych se nebála, že vás tam naschvál drží dýl než musí…

A pod tím světlem je už dva dny v kuse? To zase není tak malá žloutenka :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >