Pustí mě s dvouletým dítětem na reverz ?

27.5.17 18:15

Pustí mě s dvouletým dítětem na reverz ?

Nevíte někdo zda mě můžou pustit na reverz?? Malá mě před 3. hodinami vypila čtvrt lahvičky fenistil kapek. Řekli že bude v pořádku ale nechají si nás tu do rána. Malá je úplně v pohodě. Žádné příznaky nic. Tak přemýšlím že bych podepsala reverz je to možné??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

714
27.5.17 18:17
@chrastitko11 píše:
Nevíte někdo zda mě můžou pustit na reverz?? Malá mě před 3. hodinami vypila čtvrt lahvičky fenistil kapek. Řekli že bude v pořádku ale nechají si nás tu do rána. Malá je úplně v pohodě. Žádné příznaky nic. Tak přemýšlím že bych podepsala reverz je to možné??

Ano je to možné, ale hlásí se to na OSPOD ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
27.5.17 18:17

@chrastitko11 možný je všechno, osobně bych zustala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
363
27.5.17 18:19

U fenistil kapek hrozí zástava. Je to v nežádoucích ucinkach napsane. Osobne bych zustala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
27.5.17 18:20

Tak snad to do rana vydržíte ne? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
27.5.17 18:20

No pokud to podepíšeš tak tě pustí, ale moc dobře nechápu proč bys to dělala… ani nechápu jak je možné že měla přístup ke kapkám, můžeš být ráda že se nic horšího nestalo… nemysli jen na sebe a zůstaňte v nemocnici

• Nahlásit
  • Citovat
266
27.5.17 18:23

Je to malé dítě. Osobně bych teda neriskovala, protože to, že je v pohodě teď, neznamená, že bude i za dvě hodiny. Určitě je možné odejít, ale plošně bych to zakázala. Je neuvěřitelné, jak jsou rodiče nezodpovědní! Když už si neumíte dítě pohlídat a necháváte v jeho dosahu léky, mějte aspoň rozum a zapomeňte na to, že když vám doktoři něco doporučí, neposlechnete je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26217
27.5.17 18:30
@chrastitko11 píše:

Fenistil jsou léky, které jsou určené na potlačení příliš silné reakce na alergen. Tvoje malá jich nejspíš nevypila moc, ale nevíš to jistě. Nikdo neví, jak rychle je bude metabolizovat zrovna ona. Lékaři se bojí, že by ji mohly utlumit až ke kolapsu. A pak mi věř, že sto metrů dlouhou chodbou běží doktor z pohledu matky, jejíž dítě modrá, hodinu. Natož kdybys byla doma.

Velmi pravděpodobně se nic nestane. Přesto bys neměla riskovat. Obětuje své pohodlí za ten luxus, že tvoje dítě bude mít případnou pomoc za rohem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
27.5.17 18:34

@chrastitko11 ano pusti, pokud to podepises, ale u fenistil kapek bych rozhodne zustala do rana kvuli pozorovani.
Klidne bez domu, ale pokud by se nedejboze neco stalo, nikdy by sis to neodpustila!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
27.5.17 18:35
@nikinnna píše:
Je to malé dítě. Osobně bych teda neriskovala, protože to, že je v pohodě teď, neznamená, že bude i za dvě hodiny. Určitě je možné odejít, ale plošně bych to zakázala. Je neuvěřitelné, jak jsou rodiče nezodpovědní! Když už si neumíte dítě pohlídat a necháváte v jeho dosahu léky, mějte aspoň rozum a zapomeňte na to, že když vám doktoři něco doporučí, neposlechnete je.

stane se! neosocovala bych se na rodice, nevim zda mas dite/deti nebo ne, ale dite udela milion veci behem sekundy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6112
27.5.17 18:35

Teda sama jsem jednou podepsala revers za dite, ale v tomhle pripade mi to prijde zbytecny risk. Vydrzet do rana v nemocnici snad neni takovy problem.
V tomhle pripade bych neriskovala, fenistil ovlivnuje srdce a v nemocnici jste proste v bezpeci, kdyby neco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
27.5.17 18:41
@Taminka píše:
stane se! neosocovala bych se na rodice, nevim zda mas dite/deti nebo ne, ale dite udela milion veci behem sekundy.

Ano mám dítě a léky nebo čistící prostředky tak vysoko, že si sama musím podat schůdky, abych na ně dosáhla. Kdyby zakladatelka jako vrchol nebyla tak nezodpovědná (možná i líná), že s dítětem nechce zůstat v nemocnici, neosočovala bych se. Bohužel, očividně nemá rozum a místo toho, aby se o dítě bála je pohodlná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16382
27.5.17 18:42
@Taminka píše:

ano stane se, ale když uz se stalo, tak si sypu popel na hlavu a rozhodne nebudu podepisovat v nemocnici reverz kvůli jedne jedine noci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
27.5.17 18:42
@Taminka píše:

no tak já třeba dítě mám a taky to nechápu, léky a prací prostředky mají být vždy tam, kde na to dítě nedosáhne, dítě může spadnout ze židle, může na sebe shodit něco apod. ale toto by se stávat fakt nemělo… kdyby se jí dítě otrávilo tak by šla sedět

• Nahlásit
  • Citovat
16382
27.5.17 18:43
@nikinnna píše:
Ano mám dítě a léky nebo čistící prostředky tak vysoko, že si sama musím podat schůdky, abych na ně dosáhla. Kdyby zakladatelka jako vrchol nebyla tak nezodpovědná (možná i líná), že s dítětem nechce zůstat v nemocnici, neosočovala bych se. Bohužel, očividně nemá rozum a místo toho, aby se o dítě bála je pohodlná.

asi tak… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama