Reklama

Pustili byste kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 18:26
Pustili by jste kojence

Ahoj maminky,
mám takovou otázku. Mam půlročního chlapečka. S jeho tatínkem spolu nejsme. Bydli v jiném městě a jezdí tak třikrát do měsíce povozit. Občas jeho rodiče.
Teď chtějí, aby si malého mohli brát k nim.
Já si to nějak neumím představit. Ne, že bych byla proti. Spíše, že malý většinou spí v tom kočárku a defakto je bohužel nezná.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 13.07.18 18:29

Ani bych nad tim neuvažovala. Nabidla, ze pojedu také, aby si tam syn postupně zvykal.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 365 příspěvků 13.07.18 18:31

Ne. Jasně, stručně. Ani by mě nenapadlo. Dokud nebude dítko samo chodit, přijímat „normální“ stravu tak bych se bála. Možná jsem hysterická ale raději budu za hysterku než řešit posléze nějaký problém.

Darvulia
Kecalka 222 příspěvků 13.07.18 18:32

Samotného ani náhodou. Ať přijedou oni k vám a pak leda až bude starší. Manžel si dceru (11 měsíců) bere k rodičům sám tak měsíc, ale malá už je dobře zná a je s tatínkem, kterého má denně doma.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 18:32
@sediza píše:
Ani bych nad tim neuvažovala. Nabidla, ze pojedu také, aby si tam syn postupně zvykal.

Mám stejný názor. Říkám, ať jezdí více k nám. Bohužel. Jde mi o syna. Myslím, že by to pro něj byl asi sok. Jine prostředí. Lidi,co nezná. Zni to osklive. Je to jeho rodina.

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 13.07.18 18:32

Ne. Proč nemůžou dál jezdit oni k vám?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 18:33
@Russet píše:

Chtějí se ukazovat u nich

AnnaNuvoletta07
Kecalka 365 příspěvků 13.07.18 18:34
@Anonymní píše:
Mám stejný názor. Říkám, ať jezdí více k nám. Bohužel. Jde mi o syna. Myslím, že by to pro něj byl asi sok. Jine prostředí. Lidi,co nezná. Zni to osklive. Je to jeho rodina.

Není na tom nic ošklivého a pokud jim to takto vysvětlíte, rozumný člověk to naprosto pochopí a bude s Vámi hledat kompromis. ;)

Russet
Extra třída :D 10351 příspěvků 13.07.18 18:35
@Anonymní píše:

Zeptala bych se „tchýně“, jestli by synáčka na půl roce odevzdala a byla naprosto v klidu. Já jsem syna nedala nikomu hlidat do jiného města. Babička mi vozila kolem domu a jinak jsem všude byla s ním :nevim:

tininas
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 13.07.18 18:35
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
mám takovou otázku. Mam půlročního chlapečka. S jeho tatínkem spolu nejsme. Bydli v jiném městě a jezdí tak třikrát do měsíce povozit. Občas jeho rodiče.
Já si to nějak neumím představit. Ne, že bych byla proti. Spíše, že malý většinou spí v tom kočárku a defakto je bohužel nezná.

Rozhodně jsem všemi deseti pro, aby se o dítě staral i otec.

Problémy se nemají vyhledávat, ale řešit. :)

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 13.07.18 18:37

Proč ne, vždyť je to syna otec a babička s dědou.

Helileli
Závislačka 2764 příspěvků 13.07.18 18:40

Já jsem syna k otci „pustila“ poprvé někdy v 7 měsících. Ale situace byla trochu jiná, otce vidal dvakrát týdně plně bdělý a už tehdy bylo vidět, jak moc je s ním rád. Bylo to tehdy od dopoledne do večera, syn se vrátil v pohodě, spokojený. Syn už tehdy nebyl kojeny.
Třikrát do měsíce je hrozně málo, chtěla bych častější kontakt, i s tím, že bych mu ho já jednou týdně dovezla a půjčila na pár hodin a jednou by přijel on a poskytla bych zázemí u sebe doma.
Samozřejmě za předpokladu, že otec není alkoholik, feťák či jinak nezpůsobilý k péči o miminko.

Uživatel je onlineJedna babička
Závislačka 3402 příspěvků 13.07.18 18:42
@Anonymní píše:
Ahoj maminky,
Já si to nějak neumím představit. Ne, že bych byla proti. Spíše, že malý většinou spí v tom kočárku a defakto je bohužel nezná.

Pokud nekojíš a všichni jsou způsobilý k péči, nevidím v tom nic divného. Je to Tvého synka taťka, babička a děda. Čím dříve si na ně synek bez maminky za zády zvykne, tím pro něj lépe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 18:46
@Russet píše:
@Jedna babička píše:
Pokud nekojíš a všichni jsou způsobilý k péči, nevidím v tom nic divného. Je to Tvého synka taťka, babička a děda. Čím dříve si na ně synek bez maminky za zády zvykne, tím pro něj lépe.

Kojim. Já si to také říkám, že čin dříve, tak lépe.
Ale on je opravdu nezná. Naposledy se mu vzbudil a brečel cestu domu. Ani když ho po choval nepomohlo.
Bylo by jine, kdyby jezdil více. Ted tu zase 14 dní nebyl

malytlustyhroch
Kecalka 455 příspěvků 13.07.18 18:47

Je malinkej, nejde o to, jak daleko je, ale jak dlouho je pryc, zalezi na diteti a situaci, ale ja bych pres 4 hodiny nesla. Snazila bych se dat najevo, ze te jejich zajem tesi, ze na velke vylety k nim urcite prijde cas, ze ted kvuli synovu dusevnimu vyvoji jeste ne. Jestli jim chces vyhovet, muzes nabidnout, ze pojedes s nima, jak uz bylo navrzeno. Vyvojove, by kolem osmeho mesice melo prijit obdobi mensi ci vetsi separacni uzkosti, a to uz vubec neni dobre obdobi na delsi odlouceni.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama