Pustili by jste vaší 15 dceru cestovat po Česku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neeviim
Nováček 8 příspěvků 27.03.18 17:54
Pustili by jste vaší 16 dceru cestovat po Česku?

Zdravím, nedavno za mnou přišla dcera s dotazem, zda bych jí pustila o prázdninách na týden po Česku. Řekla mi i přesně v jaký den, kde bude i spoje už prý okoukla. Je zodpovědná, ale stále pochybuju
Pustili by jste ji vy?

Příspěvek upraven 28.03.18 v 20:42

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 11464 příspěvků 27.03.18 17:56

Ne bál bych se

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 27.03.18 17:56

Záleží, s kým by jela.

lucenka
Nadpozemská drbna 29784 příspěvků 27.03.18 17:57

Záleželo by na tom, s kým by jela.

Neeviim
Nováček 8 příspěvků 27.03.18 17:57

@lalaláček s dlouholetou kamarádkou

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 27.03.18 17:58

@lucenka Platíš pivo :-) No, pokud s další patnáctkou, to bych hooodně váhala…

Neeviim
Nováček 8 příspěvků 27.03.18 17:59

Kamarádce je 17, dceři bude v červnu 16

lucenka
Nadpozemská drbna 29784 příspěvků 27.03.18 18:00
@lalaláček píše:
@lucenka Platíš pivo :-) No, pokud s další patnáctkou, to bych hooodně váhala…

Musím se naučit rychleji datlovat na mobilu :mrgreen:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18299 příspěvků 27.03.18 18:00

Ne, až od 18.

lucenka
Nadpozemská drbna 29784 příspěvků 27.03.18 18:04
@Neeviim píše:
Kamarádce je 17, dceři bude v červnu 16

Rozhodla bych se podle toho, jak vypadají (jestli jako typické jednoduché pubertacky s výstřihem k pupíku, bederní rouškou místo sukně a tunou make upu - takovou bych nepustila ani omylem), jak se učí, jaký je na ni spolehnutí

mrav
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 27.03.18 18:05

Spíš by mě zajímalo, kde budou spát. Ve stanu? Po hotelech? Mám projetou celou republiku a myslím si, že se to za týden nedá stihnout.

Lenka_Hal
Závislačka 3328 příspěvků 27.03.18 18:05

Ja nevim, prijde mi to moc brzo… :think:

BohunkaP
Extra třída :D 14780 příspěvků 27.03.18 18:08

Ne, nepustila bych ji ani omylem.

Dvě neplnoletá děvčata toulající se samy po republice - umím si představit jen málo riskantnějších situací.

Neeviim
Nováček 8 příspěvků 27.03.18 18:08

@mrav ty města mi ukazovala 4, Český Krumlov, Cheb, Mariánské Lázně a Karlovy Vary. Ptala se, zda bych jí potom rezervovala pokoje. Prý by se s kamarádkou složily. A poblíž Českého Krumlova má prý kamarádka babičku tak orý taky u ní

Příspěvek upraven 27.03.18 v 18:09

Uživatel je onlineLalelale
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 27.03.18 18:09
@lucenka píše:
Rozhodla bych se podle toho, jak vypadají (jestli jako typické jednoduché pubertacky s výstřihem k pupíku, bederní rouškou místo sukně a tunou make upu - takovou bych nepustila ani omylem), jak se učí, jaký je na ni spolehnutí

Dobrý popis :lol: ale přesně tak. A také bych se rozhodovala podle toho, jak mají zařízené ubytování, třeba pokud chtějí spát někde ve stanu, to bych asi nedala. Není to tak dávno, co mi bylo 15, a věřím, že v tom věku se už člověk umí zařídit, spíš bych se bála, aby si je nenašel nějaký úchyl. Ještě mě napadlo, pokud chce dcera cestovat, nejde nějak ten výlet zařídit, že by s kamarádkou spaly po příbuzných?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondřej Koptík o léčbě: Doživotní abstinence nebude jednoduchá!

Staronový milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík, který přiznal drogovou... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama