Pustli by jste 8leteho s babickou na vikend

99
28.5.20 06:32

Pustli by jste 8leteho s babickou na vikend

Dobré ránko, asi si jdu jen pro uklidnění jsem strašnej stresař. Můj syn 8 let dneska odjíždí s mojí mamkou k jejímu příteli na víkend. Nemám strach, že by se mamka nepostarala, hlídá ho už odmalička často. Ale než tam dojedou je to 300 km a jedou autem s mamky přítelem. Než dojedou asi budu šedivá.. jak tohle vnímáte vy? Pouštíte takhle děti? Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18454
28.5.20 06:34

@Sophia.888 Tak ho tam odvezte a privezte, neni nic snadnejsiho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
28.5.20 06:35

@Sophia.888 bála bych se jenom kdybych věděla, že mámy přítel jezdí jako prase nebo že za volantem pravidelně usíná (jako můj tchán). Jinak nevidím problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43554
28.5.20 06:39

Ten přítel řídí nějak špatně? Pokud jo a nevěříš mu, tak bych je tam odvezla a zase přivezla. Ale jinak to neřeším. Ve škole dítě pouštíš na školní výlety a školy v přírodě autobusem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
28.5.20 06:41

@Cuddy to právě nemůžu. Jsem až do neděle v práci.
@Mufina to ne on jezdí dobře.
Kdyby to bylo blíž asi bych byla klidnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
28.5.20 06:42

@lucenka jojo to pouštím. Ne neřidí špatně. Dřív jezdil s kamionem takže naježděno má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13406
28.5.20 06:43

@Sophia.888 pokud jezdí dobře a pravidelně, tak pro něj 300 km nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43554
28.5.20 06:44
@Sophia.888 píše:
@lucenka jojo to pouštím. Ne neřidí špatně. Dřív jezdil s kamionem takže naježděno má

Tak to bych ho pustila naprosto v klidu a nestresovala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62764
28.5.20 06:45

@Sophia.888 kdyby meli prarodice zajem, klidne bych jim odfiltrovala takto i 5-letou :mrgreen: a poprala jim, at si to uziji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3939
28.5.20 06:46
@Sophia.888 píše:
@Cuddy to právě nemůžu. Jsem až do neděle v práci.
@Mufina to ne on jezdí dobře.
Kdyby to bylo blíž asi bych byla klidnější

Pokud jezdi dobre, pustila bych. Ujisti se, ze bude v sedacce, pripadne popros, at se ti ozyvaji z cesty. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13868
28.5.20 06:58

Za tebou popsaných podmínek bych byla úplně v klidu. Dcera byla od tří let několikrát s mými rodiči na dovolené u moře. Prostě se ti ozvou až dojedou a určitě to bude super výlet. Ale hlavně se nedomlouvejte na čase, kdy se mají ozvat. Po cestě se může stát jakékoliv zpoždění, zastaví se v cukrárně, zapomenou na čas a ty zešílíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
28.5.20 07:00

Pokud tam nejsou dalsi okolnosti typu, ze pritel mamky ma zrovna nove ridicak nebo ze treba hrozi alkohol za volantem, tak bych jim kluka dala. Taky nemam rada, kdyz manzel sam nebo s detma nekam jede pres celiu republiku, ale to bysme jinak museli sedet prevazne doma. Na dobu, kdy budou na ceste, si cilene zarid nejakou vinnost, at jen necucis na hodiny jak hromadka nestesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23185
28.5.20 07:24

Pustila bych, nestresovala, zamávala šátečkem na cestu a užívala si klid.
Kamarádek děti, mnohem mladší jezdí běžně s prarodiči na dovolenou, i do zahraničí, letecky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
28.5.20 07:27

Děkuji všem :kissing_heart: jsem plašan no.. mamky pritele snacha ma 5letou a tu uz k nam pustila. Ted na oplatku jede syn k nim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30064
28.5.20 07:29

Své děti pouštím do auta jen s tím, koho dobře znám a vím jak řídí. Syn jezdí na sportovní soustředění stejnou dálku, ale jeden trenér je taxikář, druhý řidič na zachránce. Než pustit děti do auta s někým, o kom více nevím, tak raději vlastní odvoz nebo veřejnou dopravu. Pokud je s tím přítelem krátce a není delší dobu součástí rodiny a nikdy jsem s ním nikam nejela, nepustila bych.

Vím, že semlet se může kdekoliv cokoliv, ale mám z autonehod strach a naproti tomu nepůjdu. Nikdy bych nejela třeba na spolujizdu z cizím řidičem. Věřím profi řidičům autobusů a nemám problém jet nebo poslat děti i velkou dálku. Už dvakrát tak jeli do Itálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama