Pyrcon nebo Molevac na roupy

1629
18.5.21 13:39

Pyrcon nebo Molevac na roupy

Ahoj, pred 5 dny jsem u nas zjistila roupy, mame je vsichni. Dr nam dala Vermox ale male davkovani, nasadili jsme si vetsi my 2-0-2 a deti 1-0-1 po 3 dny. Vcera 4.den po 1.tabletce a vecer oper v zadecku zivy dospely roup. Dnes 5.den opet malilinkati roupici v okoli rit. otvoru. to to na ne snad nepusobi nebo co? Ja uz padam unavou jen peru, uklizim, ruce do krve od vecneho myti. He mozne ze po tom vermoxu jsou i 5.den stale zivi a lihnou se novy? To je sileny :,(
Premyslim nekde sehnat nemecky Pyrcon nebo Molevac. Nevim, ktery je lepsi? Nekdo zkusenost? Dekuju moc. Jsem na zhrouceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.5.21 13:51

Molevac mi dcera nevypila, skoro se u toho poblinkala, u nas uz se toho zbavukeme 3. Mesic, vzdy zabere, meli jsme pyrcon z amazonu,.ale 3 tydny a je to zpet, taky vse peru, dceri hned rano myju zadek, peru na 60 stupnu minimalne, vetram, luxuju, dezinfikuju, striham nehty a nic..ma zo trda jen dcera, ale my jsme se pro sichr tez prelecili..nevim, nekde se furt musi znovu „nakazit“..nebonproste tpbzabiji jen ty dospele a ty vajicka, nedospele ne a ti se kezitim vylihnou..uzbjsem taky ko.

• Citovat
  • Nahlásit
1981
18.5.21 15:46
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat