Pyrolis v nové verzi, máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 11:18
Pyrolis v nové verzi, máte zkušenosti?

Dobrý den, holky máte zkušenosti se spalovačem Pyrolis? Hledám nějaký, který mi padne. Dobrý reference má právě pyrolis a bere se to i večer, mám z toho strach, kafe si ale nechci odepírat :lol:

Reakce:
Ginger26
Povídálka 41 příspěvků 09.02.19 13:08

ahoj, objednala jsem si ho, v pondělí dorazí. s pyrolisem zkušenost nemám, ale kdysi jsem užívala hydroxycut a pak lipo-6 a pokaždé jsem byla nadšená, protože jsem zdravě jedla, hodně cvičila, ale přesto nehubla. a když jsem začala brát spalovač, šlo to suprově :think: tak snad mě nakopne i tenhle. snad ti to sedne
to vylepšení má být právě v tom, že po té večerní dávce usneš

M143
Nováček 3 příspěvky 13.02.19 14:29

@Ginger26 tak já podlehla a beru druhý den :) jsem zvědavá, jestli to trochu pomůže ke cvičení :lol:

Ginger26
Povídálka 41 příspěvků 13.02.19 14:43

@M143 já ho mám na poště, zítra vyzvednu :palec: mně tyhle věci pomáhají, ale fakt to chce nějaký kardio, samo o sobě to nic nevyřeší. tak dej pak vědět ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33905 příspěvků 1 inzerát 14.02.19 08:07

Nevím nevím, jestli je dobrý nápad si naordinovat přípravek s obsahem jódu bez vyšetření, nevím, kolik ho v tom je, ale určitě by bylo dobré se poradit s lékařem, jestli je to pro tebe vhodné. A konjak, také označený v potravinách jako E425 snižuje hladinu cholesterolu v krvi a pomoci při hubnutí nejspíš může. Kafe si odpírat nemusíš a hlavně dodržuj zdravý a střídmý jídelníček a dostatek pohybu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >