quinny freestyl 4XL x Inglesina magnum

30.12.06 20:01

quinny freestyl 4XL x Inglesina magnum

Ahoj, tak jsem se chtela zeptat jestli nekdo nedokazete porovnat tyto dva kocarky. Puvodne jsme byli rozhodnuti pro inglesinu, ale ted zacinam vahat, jestli nekoupit starsi quinny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6927
31.12.06 19:12

Ahoj,

my mame Quinni freestyl 3XL a super, teren zvlada bezvadne a 4XL bude urcite to same. DOPORUCUJI :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
1.1.07 14:06

Ahoj, Magnum jsme měli a jako hluboký je fakt super! Teď máme Quinny Speedi a taky jsem se značkou moc spokojená. Jen bych se koukla na váhu toho Freestylu 4XL, možná se pletu, ale mám dojem, že je oproti Inglesině dost těžký…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.07 16:16

diky moc. Te vahy se prave taky bojim (uz jsem ted o nich moc neneasla. takze cekam na to co mi napise pani, ktera quinny prodava). Libi se mi ty kolecka, ale je fakt, ze jsem naprosto zavisla na MHD, takze vaha je asi dulezitrjsi.
Jeste me tak napadlo, jestli se muzu zeptat z jakeho duvodu jste kocarek menili? Chtela jsem ho pouzivat i jako sportak a pak maximalne koupit nejake obyc golfky.
A jeste je velky rozdil v manevrovani?
Diky moc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
2.1.07 20:50

My jsme Magnum taky kupovali s tím, že ho budeme používat i jako sporťák společně s golfkami, ale nakonec jsme ho po 8 měsících prodali, protože jsem se zbláznila do trojkolek :-) a Magnum není jako sporťák vizuelně až tak úchvatný. Jinak se mi s ním jezdilo báječně, je fakt velmi dobře ovladatelný a celkově řekla bych dobře udělaný (klimatizace, nánožník na zipy atd.). Je pravda, že jako sporťák ho tak často nepotkávám, lidi ho používají spíš na malé mimi, ale v kombinaci s golfkami se dá určitě využít na celé kočárkové dětství :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.07 21:21

moc dekuji mysli, ze uz jsem asi rozhodnuta. Jeste jsem sice taky premyslela nad Patronem, ale Magnum asi vyhraje. Asi ho ale budem potrebovat i jako sportak. Mimi se ma narodit v dubnu a tak predpokladam ze zacneme „hacat“ v kocarku v zime a nevim jestli jsou na to golfky idealni …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.1.07 20:35

quinny

Ahojte, vím, že už je asi pozdě do diskuze, ale přeci jenom. Já mám quinny freestyle 4XL a jsem s ním opravdu spokojená. Je to výborný kočár a zatím ho plně využíváme už 14 měsíců. Je pravda, že není tak lehký jako jané a pod. Nejlepší má sporťák, který oproti právě Jané, Knorr a Inglesina (mají moje kamarádky) má dost výhod a musím se přiznat, že po debatování má sporťák opravdu nejlepší. Nevýhodou je, že si kočár sama nevyneseš do tramvaje, atd. Přeji fajn vybírání.
Dita

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama