Reklama

Quinny Zapp 4, vyplatí se golfky pod autosedačku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 16.03.11 16:46
Quinny Zapp 4, vyplatí se golfky pod autosedačku?

Dobrý den,
máme koupený pro miminko kočárek Maxi-Cosi Mura. A nyní máme možnost koupit kočárek-golfáček Quinny Zapp 4. Uvažovali jsme o něm už před časem, ale 4kolka se u nás špatně shání a 3kolku jsme jako golfky nechtěli. Ale teď když tedy je možnost reálná, tak váháme jestli golfky opravdu využijeme? Máme malá auta a bydlíme na menším městě, lékaři jinde, rodiny jinde, nákupy jinde, takže prostě cestujeme často a líbilo by se mi tedy mít golfky jako lehoučký, skladný podvozek pod autosedačku, abych s sebou všude nemusela tahat robustní konstrukci od Mury. No a časem by jsme určitě využili normálně jako golfky.
Ale jsem na pochybách…vyplatí se to vůbec? :nevim:

Jak maminky hodnotí Quinny Zapp

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 16.03.11 16:52

Záleží na povrchu, po kterém budete jezdit, nákupní centra a asfaltové chodníky, případně nové dlažební kostky malé jsou v pohodě a snesou se s golfkama, ale třeba hodně díraté a hrbolaté chodníky, kočičí hlavy, kamínkové cesty, to vám budou golfáče spíš pro zlost.
My se s povrchy řadíme do té první skupiny, takže jsme využili hodně, bylo to praktické, lehké.

peta h
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 16.03.11 17:00

Měli jsme klasický quinny zapp pod autosedačku maxi cosi cabrio a nemohla jsem si to vynachválit. Na nákupy, do města, k doktorce to bylo naprosto perfektní. Hlavně do auta a pak do obchoďáku, s velkým kočárem se tam blbě dostává a s tímhle jsem se vešla i do kabinky v obchodě s oblečením. Nicméně jak už zaznělo, kolečka jsou dělaná na město, v terénu nebo na velkých dlažebních kostkách to vůbec nejede. Jako golfky jsme pak koupily jiné cca od 8 měs., ale i do té doby jsme Zapp hodně využily. Takže za mě pokud jsou penízky koupit, na druhé mimi si to rozhodně zase pořídím. Ty původní jsme docela dobře prodali, druhé mimčo plánujeme až za dýl. Ale zase nutnost to rozhodně není.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62920 příspěvků 3 inzeráty 16.03.11 17:08

Já mám sice jiné golfky jako podvozek pod sedačku, ale za sebe můžu rozhodně doporučit, když jedu někam autem a vím, že tam nebudu chodit na procházku, tak vozím jen ty golfky :-) Využívám je defacto víc než velký kočár, pravdou je, že na ně jde cvaknout i hluboká korba.

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 16.03.11 17:20

Já bych do toho šla určitě! Líbí se mi oba kočárky co popisuješ a quinny zapp chci koupit, ale xtra a moc by se mi to na autosedačku líbilo, akorát tu už máme jinou :zed: a furt s tím máme problém, auto mrňavý a podvozek velikánský. Tak snad příště si to vymyslím líp :mrgreen:

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 16.03.11 18:14

Já jsem to teda u druhého dítka využívala hodně a litovala, že jsem to tak neměla už u prvního :-) Máme zappa trojkolku a super :-)

Ráďa69
Závislačka 2845 příspěvků 16.03.11 19:15

Rozhodně ano :palec: , využili jsme maximálně…

Hanka1
Extra třída :D 13512 příspěvků 16.03.11 19:25
aleesha píše:
Já jsem to teda u druhého dítka využívala hodně a litovala, že jsem to tak neměla už u prvního :-) Máme zappa trojkolku a super :-)

Tak tak - poridila jsem Zappa na prvni dceru, kdyz ji bylo dva roky a pro druhou pod autosedacku to bylo neocenitelne oproti prvni dceri, kdyz autosedacku jsem vozila na Quinny trojkolce, ktera byla daleko tezsi a taky zabirala pul kufru.

Ted Zappky pouzivam na druhou holku jako golfac, takze za nas vice nez dobra investice a taky jsem litovala, ze pred sedmi lety se jeste nevyrabeli, pac bych to vyuzila taky hodne…

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 17.03.11 16:24

Holky moc všem děkuji za zkušenosti! :wink:
My o tom dost přemýšleli :think:. Váhali jsme nakonec asi jen kvůli financím, přece jen je toho teď tak strašně moc.
Takže dnes se pojedeme na golfáčky podívat a pokud budou o.k. tak do nich půjdeme! :palec:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 21.03.11 09:15

naprosto doporučuju!!
na provního jsem taky jsem měla speediho jakože podvozek pod sedačku a jak jsem po měsíci hnedka sháněla zappa. páč ten podvozek je prostě veliký a těžký, i speeďácký.. natož mura.
navíc zappky si složíš do auta a můžeš je tam mít natrvalo, podle mého pokud máte malá auta a všude musíte autem, určitě je užijete.
můj mladší má před 5kg a už teď je autosedačka řádně těžká..

JaneDo
Povídálka 34 příspěvků 03.05.11 17:57

vy vozite dite v autosedacce jeste jinde nez v aute???? strasne se omlouvam. vim ze je to opruz porad dite prendavat a tahat vetsi kocar, kdyz to muze byt lehci a mensi. ale ja to pro to mimi vzdycky udelala. v autosedacce ma byt dite po dobu nezbytne nutnou pri prevozu autem, kdyz jsme jeli dal, i jsme kazdou hodinku zastavili a polozili mimi nachvili narovno a nechali ho protahnout. vim ze je sedacca anatomicky tvarovana a ja nevim co vsechno, ale je to proste autosedacka a ma byt v aute! na kazde sedacce to i pisou a kazdemu fyzioterapeutovi a ortopedovi musej vstavat vlasy hruzou na hlave kdyz videj, jak si dite hovi v autosedacce na dvouhodinovem nakupu v obchodnim centru. tot muj nazor, ktery rozhodne nenutim, je na vasem zvazeni co zhodnotite jako dobre a spatne pro mimi. :)

lenka270 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.12 21:25

dobrý den, mohu se zeptat kde jste je sehnali. Pořád je hledám a nacházím je jenom v Americe. Děkuji

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 11.04.12 11:23
@lenka270 píše:
dobrý den, mohu se zeptat kde jste je sehnali. Pořád je hledám a nacházím je jenom v Americe. Děkuji

Máme je z mimibazaru ;), paní je prodávala taky s tím, že je měla z Ameriky. Jsou super a jsme s nimi maximálně spokojení ;).

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >