"mamo,ten pinda je velkej"

Anonymni
11.6.09 21:09

"mamo,ten pinda je velkej"

Ahojky holky,nas 3lety syn ma behem dne porad ruce v kalhotech a „sisma“ si pindu…Evidentne se mu to libi,ma u toho ztraceny vyraz…a pak,kdyz vidi,ze jsem si toho vsimla,rekne mi,ze je to hezky a pinda je taak velkej.....Vim,ze bych se mela zachovat nejak vychovne,ale me popadne vybuch smichu a skryvam oblicej jak muzu.......Je to normalni v jeho veku?Jak jste se zachovali pred vasema detma???????Diky mooc,zudla

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

684
11.6.09 21:25

Cau, normalni to samo je, tu a tam syn tez prohlasi, ze je pinda velkej, „sudlat“ dle libosti jsem ho teda nikdy moc nenechala - vzdycky jsem odvedla pozornost na nakou jinou cinnost, pokud byly tendence :-) Par diskusi na toto tema tu bylo, muze se z toho vyvinout docela blbej zlozvyk. Nezapomenutelna byla diskuse „Malý vobšourníček“, zkus pohledat :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
11.6.09 21:33

Proboha, co mě to jednou čeká :lol:

Asi bych se snažila odvést pozornost. Pokud by to dělal častěji, snažila bych se mu vysvětlit, že lidé si před jinými lidmi na pinďu nebo na pipku nesahají, i když jim to je příjemné, protože je to vůči ostatním nezdvořilé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
11.6.09 21:42

Připomnělo mi tu jednu hlášku naší dcery - jednou si stoupla k nočníčku, sundala kalhotky, chytla se mezi nožičkami a prohlásila, že bude čůrat jako Ráďa (chlapeček z jesliček). Nedala si říct, že se takhle netrefí a že holčičky čůrají jinak, tak jsem ji vzala do vany a řekla, ať si to vyzkouší. Naštěstí se bála, že se celá počůrá, tak toho nechala. Ale pak to ještě párkrát řekla. Vím, že to s otázkou moc nesouvisí, ale mě se to teda okamžitě připomnělo, tak se na mě nezlobte, že to sem píšu.. Kdoví, co nám ještě naše ratolesti přichystají. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5924
11.6.09 21:50

Doporučuji laclové kalhoty, do těch se tak lehce nedostane a najde si jinou zábavu. Vyzkoušeno a u nás to zafunguvalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.09 00:04

Nevím jestli to vhodné je u 3letáka ale náš ani né 2leták to dělá také často :lol: .Občas otravuje všechny členy rodiny tím že chce aby mu ostatní chlapi táta-děda ukázali svého pindu :oops: :lol: .Když si s ním hraje nebo si ho spíš jen tahá tak ho nechávám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.09 00:11

tet jsem jsi to po sobě přečetla a musím upřesnit že mu ho(pindu) samozřejmě nikdo neukazuje!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
12.6.09 07:49

Náš kluk to dělá i v 5 letech (ale už o hodně míň než třeba před půl rokem, kdy tam měl tu ruku snad pořád :twisted: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
12.6.09 07:52

Ahoj,
u nás to bylo, že kdykoliv si na něj lehce šáhlo, znamenalo to že se mu chce čurat. Občas s pindíkem něco dělá, tak se ho zeptám co děláš? On: trochu se mi přilepil :-))))
Když si s ním hral, tak jsem mu řekla, že to není slušné, jestli někdy viděl, že bych měla ruku v kalhotech?? Já nebo tatínek? To zauvažuje nechá toho a začneme něco dělat, at se zaujme něčím jiným-to by mělo zabírat asi nejvíc. Obrátit činnost. Horší je to když kouká na pohádku-tu jen tak nemuzu vypnout, že už se dívat nebude… To si sednu vedle něj a tulíme se to taky zabírá, je to příjemnější se tulit - než „šudlat“.
Kač

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
12.6.09 08:18

Já teda nevím, ale mě to přijde naprosto normální a přirozený. Tříletýmu dítěti bych to rozhodně nezakazovala nebo nevymlouvala, jen bych mu vysvětlila, že když bude chtít toto dělat, tak v soukromí - tzn. v pokojíčku nebo kdekoliv jinde, kde je sám.

Kamčo
Nahota v rodině by taky měla být přirozená, u nás tedy je. Když se sprchujeme (já i manžel) a dcera nás přijde okukovat, tak s tím nemáme problém. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.09 10:26

Sunnyside my také chodíme doma nazí myslela jsem to tak že když přijdem někam na náštěvu že mu příslušníci mužského pohlaví jen tak pindu neukazujou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
12.6.09 13:35

:D :D ahojky

no malý si s ním občas taky hraje, a na otázku, co dělá, odpoví NIC …

No včera jsem mu myla zadek a zajela zezadu na pinďu a on mi řekl:
„Ty mi ho honíš, že???“ Myslela jsem že se propadnu … Prý to slyšel u taťky, pak si vymyslel, že u pí účitelky ve školce :oops: :roll:

Takže nevím, ale občas s něčím příjde ze školky …
No peďouši s manžou fakt nejsme… Večer jsme se tomu chechtali, ale aj nám zatrnulo, čeho se ještě dočkáme od našeho chytráka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
16098
12.6.09 17:38

dobrý příběhy, no máme se na co těšit, co? :lol:

já bych taky odváděla pozornost, někdo psal, že by nezakazoval, to není o zakazování, ale o tom, aby si s pinďou nehráli pořád. Příležitostí, kdy jsou nazí je myslím dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.09 17:40
ivik21 píše: :D :D ahojky

no malý si s ním občas taky hraje, a na otázku, co dělá, odpoví NIC …

No včera jsem mu myla zadek a zajela zezadu na pinďu a on mi řekl:
„Ty mi ho honíš, že???“ Myslela jsem že se propadnu … Prý to slyšel u taťky, pak si vymyslel, že u pí účitelky ve školce :oops: :roll:

Takže nevím, ale občas s něčím příjde ze školky …
No peďouši s manžou fakt nejsme… Večer jsme se tomu chechtali, ale aj nám zatrnulo, čeho se ještě dočkáme od našeho chytráka :roll:
:lol: :lol: :lol: tak to je nářez :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama