"Nové" plienky Pampers - POZOR sú zlé!

1
12.12.04 00:47

"Nové" plienky Pampers - POZOR sú zlé!

Kupili sme plienky Pampers, ktoré kupujeme už od 12/2003, tú istú značku. Zatiaľ je to OK. Na naše veľké prekvapenie, až dnu v balení bol letáčik, že sa jedná o „vylepšené“, s novou technológiou, ktoré sú užšie, ale savosť majú takú istú ako tie staré. Samozrejme to nebola pravda! Boli užšie, tenšie, čo sa prejavilo aj na ich premakaní najmä na bokoch a vzadu. Čo nás však nahnevalo najviac z plienok sa sypal nejaký prášok. Potom neskôr sa to identifikovalo (aspoň si mylíme), ako nejaká látka, ktorá pri styku s kvapalinou sa mení na gél.
Celú záležitosť som chcel najprv prejednať s firmou Pampers. Samozrejme sa mi vôbec neozvali.

Takže si dávajte pozor na „NOVÉ“ plienky Pampers !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1184
14.12.04 11:55

Ahojky,

taky se mi dostali do ruk. Je na nich napsané ACTIVE BABY. Opravdu je jejich kvalita mnohem horší. Měla jsem č. 5. Při pohybu dítěte se mezi nožkama zmáčkly a savost je nižší.

Takže doporučuju zůstat u Total Care. 8)

AJKA, Lenička 27 měs. a Lukášek 3,5 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
14.12.04 16:10

Ahoj, já jsem je začala dávat včera a nemáme zatím problém. I noc proběhla bez promočení. Jsem s nimi spokojená. Náš Tomášek je baculín, takže mu ty užší pleny vyhovují. Nemá toho potom mezi nožičkama tolik. Savost vpořádku. Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.1.05 23:04

Ahojky,
taky s pochodem doby se mi dostaly do rukou.Hned prvni den uzivani jsem musela na ne nadavat,nebot muj syn strasne moc pije.Problem nastal kdyz se vykakal.To pak bylo vsude.Moc to bralo(bere) hezky,ale to kakani…To znamenalo hlidat kdy se vykakal a hned prebalit.Kdyz jsme neuhlidali,ze se vykakal a mel to tam trosku dele,tak hned vyrazka.Aale zvikli jsme si a asi i diky nim se naucil chodit na nocnik :D .

• Nahlásit
  • Citovat
125
18.1.05 00:03

Ahoj, taky s nimi moc nejsem spokojena, stava se mi, ze dam cistou plenku a nejakym zahadnym zpusobem protece (asi nekde bokem, nevim) Kontroluju nekolikrat, abych to opravdu peclive zapnula, ale „stane se“. Zas mi ale vyhovuji tim, ze mam pocit, ze maji volnejsi manzetky a mala nema otlacene nozicky od gumicek. Uvidim, kolikrat jeste „protecou“ nez vypotrebuju baleni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.05 07:04
Tuli píše:
Ahoj, taky s nimi moc nejsem spokojena, stava se mi, ze dam cistou plenku a nejakym zahadnym zpusobem protece (asi nekde bokem, nevim) Kontroluju nekolikrat, abych to opravdu peclive zapnula, ale „stane se“. Zas mi ale vyhovuji tim, ze mam pocit, ze maji volnejsi manzetky a mala nema otlacene nozicky od gumicek. Uvidim, kolikrat jeste „protecou“ nez vypotrebuju baleni.

P5ESŇE TAK!!! Stejný problém…!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
1718
18.1.05 07:59

Ahoj Anonyme,

jen k tomu přebalování. Když se miminko vykaká, nepomůžou ani ty nej nej plínky! Musí se přebalit hned! Jinak má pupínky a oprudí se.

Jinak s Pamperskami i s těmi novými jsem spokojená, syn se ještě neprokajdil, užívám je od narození, dokonce je ani nepročůral. Myslím, že záleží na tom jestli mimčo zároveň kaká i čůrá a v jaké poloze se "při tom " nachází. Pravda, syn nekaká moc často a ani hodně. Starší syn kajdil 12× denně a to tak, že se několikrát prokakal. Vyzkoušeli jsme všechny druhy plín, co byly u nás na trhu. Pampersky a Fixies nám vyhovovali nejlépe.
Nyní přebaluji ihned po vykakání. Pampersky máme midi. Jsem spokojená.

Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.05 15:15

ahoj,
ja mam s pamperskama posledni dobou taky spatnou zkusenost,byly to Total care c.5.pouzila jsem je na noc,rano jsem malyho vzala k sobe do postele a jak po mne lezl,tak po nem zustaval takovej bordylek na prosteradle.nejsdriv jsem myslela,ze roztrhnul plysaka,ale nakonec jsem zjistila,ze se mu protrhla plena a obsah se vysypal-ta napln nasakla moci.fakt super.stalo se mi to 2× a odted pampersky pouzivam jenom na den,kdy je muzu castejc vymenit.
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
137
25.1.05 16:25

Ahoj, já jsem byla s Pamperskama vždycky spokojená, používala jsem je i u prvního dítěte před sedmi lety. Jediné co mi u těch nových Active Baby dost vadí je, že jsou dost zvláštně cítit, jako kdyby je mělo mimi na sobě celý den. Ale co se týče savosti, myslím že jsou super. Ale každému miminku vyhovuje něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
6.2.05 22:56

Ahojky Pampers používám od 11/1999 a musím řict , každý nový druh byl horší, dražší a bylo méně plen. Moje nejmenší (7,5měsíce) je v nich v pohodě, té starší (2,5roku) je dávám pouze na noc a taky je zatím nepročůrala. Pořád jsou, ale jedny z nejlepších na trhu. Osvědčili se mi i Fixies, ale na ty nejsou tak často akce. Mejte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.2.05 00:18

pampers

reklamace na tuto značku pište na adresu: PROCTER & GAMBLE,BOX 1059, 111 21 PRAHA 1, případně přímo na dovozce : PROCTER& GAMBLE a.s. Ottova 402, 269 32 Rakovník. Určitě se vám ozvou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama